REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Nie rozumiem go.
    przez ~Kiara,
    2012-11-21 01:47:37

Mam problem. Mój kolega kiedyś chciał się ze mną umówić ale delikatnie zasugerowałam że to nie najlepszy pomysł. Od tego czasu kilka razy spaliśmy w jednym łóżku, przytuleni, natomiast nigdy nic między nami nie było nawet sie nie całowaliśmy. Jednak za każdym razem on inicjuje taką sytuację że śpimy razem, jest bardzo czuły w tym przytulaniu, głaskaniu, ale nie posuwa się dalej niż cmok w czoło. Rozumiecie o co mu chodzi? Dodam że zazwyczaj wtedy jesteśmy lekko bądź bardziej wstawieni, ale rano potrafimy spędzić jeszcze 2h leżąc, przytulając się i gadając. Proszę Panów o interpretację.

przez ~radkos,
    2012-11-21 08:03:59

Wg mnie on nie posuwa się dalej przez to, że zasugerowałaś mu wcześniej, że to zły pomysł. Jest miły, czuły, całuje Cie w czoło, widzi, że Ci to pasuje i czeka na Twoj krok. Albo poprostu jest pijany;p A tak z drugiej strony - niby nie chcialaś żeby do Ciebie startował, ale jednak przeszkadza Ci, że nie próbuje;p Nie lepiej pokazać mu, że zmieniłaś zdanie? Bo jak czekasz aż się domyśli, to możesz się nie doczekać;p

przez ~radkos,
    2012-11-21 08:04:39

[Post wstawił sie 2 razy ale nie moge usunąć;/]

przez ~fafarafa,
    2012-11-21 11:07:02

Też mi się wydaję, że chłopak dalej chce coś więcej, wstydzi/boi się zapytać drugi raz więc może czeka aż zmienisz zdanie lub właśnie zrobisz teraz ty ten pierwszy krok jeśli tego chcesz

przez ~mechlin,
    2012-11-21 11:45:35

Tak, zdecydowanie chce czegoś więcje tylko czeka na sygnał od Ciebie. Także przemyśl jeszcze raz wszystko i może daj mu szansę

przez ~venso,
    2012-11-21 13:55:13

\'Kiara\' napisał(-a):Mój kolega kiedyś chciał się ze mną umówić ale delikatnie zasugerowałam że to nie najlepszy pomysł. Od tego czasu kilka razy spaliśmy w jednym łóżku, przytuleni, natomiast nigdy nic między nami nie było nawet sie nie całowaliśmy. Jednak za każdym razem on inicjuje taką sytuację że śpimy razem, jest bardzo czuły w tym przytulaniu, głaskaniu, ale nie posuwa się dalej niż cmok w czoło. Rozumiecie o co mu chodzi? Dodam że zazwyczaj wtedy jesteśmy lekko bądź bardziej wstawieni, ale rano potrafi...więcej

przez ~Kiara,
    2012-11-21 20:35:41

No właśnie nie mamy po naście lat, oboje po 22 więc tym bardziej mnie to dziwi. Fakt mam dylemat i dlatego wolałabym w 100% wiedzieć na czym stoję z jego strony.

przez ~radkos,
    2012-11-21 20:55:48

A spójrz na to z jego strony - chciał się z Tobą umówić to powiedziałaś, że to zły pomysł. Teraz jeśli czegoś chcesz to najlepiej sama mu pokaż, że zmieniłaś zdanie.

przez ~galadriela,
    2012-11-21 21:58:42

haha, ale sobie humor poprawilam a powiedz mu czego Ty chcesz, a potem zobacz co on zrobi, bedzie prosciej.

przez ~sw90,
    2012-11-22 00:45:46

ludzie, nawet nie o to chodzi, to nie jest prawdziwy facet. on się zwyczajnie boi zrobić teraz jakiś krok, ale jednak mu zależy. im dłużej zwleka, tym mniej ma pewności siebie, więc prowadzi to tylko w jednym kierunku - żenady i wymuszonego koleżeństwa. jeśli dla niego barierę stanowi to, ze kiedyś usłyszał: stop, to wybaczcie, ale biorąc pod uwagę że znajdują się czasem w dogodnych okolicznościach do zainicjowania czegokolwiek, jest po prostu słabym gościem.a Ty koleżanko, jeśli jednak chcesz takiego misia, to ...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA