REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Najlepsza szkoła uwodzenia w Polsce?
    przez ~michaello800,
    2010-08-27 11:35:24

Mój kumpel jakiś czas temu wspominiał, że mógłby spróbować czegoś takiego dla fantazji... Bo nie jest jakimś looserem, jeśli chodzi o kobiety... A ja z dwoma kumplami zdecydowaliśmy właśnie sprezentować mu taki kursik na 30ste urodziny . Braliście udział w takich kursach kiedykolwiek, słyszeliście coś?? Ja nie mam rozeznania w ogóle w tej kwestii (patrz: nigdy nie brałem udziału;)... Kasa nie jest limitem

przez ~bijuu,
    2010-08-27 11:37:18

Po przeczytaniu książki Strausa "Gra" zwątpiłem w te wszystkie kursy itd . A kumpla na 30tkę zabrać na striptiz i już

przez ~wujekking,
    2010-08-27 11:45:32

Muszę Cię zawieść ale nigdy w polsce nie słyszałem o takiej szkole. Poszukaj może w google, tam coś powinno być.

przez ~michaello800,
    2010-08-27 11:54:53

Striptiz będzie i tak ;)0 A chcieliśmy dać czadu i spełnić to jego perwersyjne życzonko...

przez ~rzulianna,
    2010-08-27 14:05:13

lepiej mu kupcie krawat. albo żelazko. albo pralkę. albo laptopa. przynajmniej prezent będzie naprawdę pożyteczny i się do czegoś przyda... a na głupoty to niech swoje własne pieniądze wydaje - zwłaszcza w tym wieku.

przez ~raficzeq,
    2010-08-27 14:06:43

\'wujekKing\' napisał(-a):Muszę Cię zawieść ale nigdy w polsce nie słyszałem o takiej szkole. Poszukaj może w google, tam coś powinno być.Musze Cie zawiesc ale w Polsce takich kursow jest bardzo duzo wiec chyba nawet sie tym nie interesowales chocby w najmniejszym stopniu skoro piszesz ze raczej nie ma. To jaki jest najlepszy to kwestia indywidualna, jeden powie ze ten a drugi ze inny takze wiesz. Jest duzo stron na ktorych mozna sie dowiedziec wiecej o takich szkoleniach ale musisz sie troche wyslilc i poszukac w google bo nie chce reklamowac

przez ~raficzeq,
    2010-08-27 14:09:55

\'marianna\' napisał(-a):lepiej mu kupcie krawat. albo żelazko. albo pralkę. albo laptopa. przynajmniej prezent będzie naprawdę pożyteczny i się do czegoś przyda... a na głupoty to niech swoje własne pieniądze wydaje - zwłaszcza w tym wieku.Ehhh uwielbiam jak ktos kto nie ma zadnego pojecia o sprawie wypisuje jakies glupoty nie poparte zadnymi faktami.... 'na glupoty' mowisz tak? A wiesz w ogole na czym taki kurs polega, czego sie tam uczy, jakie przekazuja informacje lub cokolwiek? Pewnie nie ale z gory...więcej

przez ~rzulianna,
    2010-08-27 14:56:31

\'raficzeq\' napisał(-a):Ehhh uwielbiam jak ktos kto nie ma zadnego pojecia o sprawie wypisuje jakies glupoty nie poparte zadnymi faktami.... 'na glupoty' mowisz tak? A wiesz w ogole na czym taki kurs polega, czego sie tam uczy, jakie przekazuja informacje lub cokolwiek? Pewnie nie ale z gory mowisz ze to strata pieniedzy imo tylko dlatego, ze jestes dziewczyna i uwazasz to za glupie. W rzeczywistosci jednak pewnie nawet nie wiesz ile razy ktos z tego srodowiska Cie podrywal a Ty bylas wielce zafascynowa...więcej

przez ~soren,
    2010-08-27 15:16:15

Nienawidzę praktycznych prezentów. Może lepiej kurs golfa, skok spadochronowy czy inne atrakcje?

przez ~rzulianna,
    2010-08-27 15:17:15

\'soren\' napisał(-a):Nienawidzę praktycznych prezentów. Może lepiej kurs golfa, skok spadochronowy czy inne atrakcje?o, to też. przynajmniej ubaw z tego jakiś jest jakby robili kursy za darmo to pół biedy, ale płacić ciężkie pieniądze, żeby się dowiedzieć, że każda kobieta może być twoja (oczywista bzdura), że trzeba być pewnym siebie i no i dodatkowo pooglądać sobie roznegliżowane panie "na zachętę" (pewnie tego typu, jak te, co lecą na taki podryw)... a niby to kobiety są naiwne.(btw właśnie w rekla...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA