[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Mity i prawda o powiększeniu penisa ?
    przez ~stivo321@gmail.com,
    2013-02-23 18:41:01

Witam Moja wielkość penisa nie jest zadowalająca jest on ok ale przydało by się jeszcze te 4 cm.Z tego co czytałem operacja nie przynosi dobrych rezultatów a mogą wystąpić powikłania.Także nie wierze w leki i inne preparaty czy jest jakaś inne możliwość na powiększenie go ? Pozdrawiam ,stiV :angry:

przez ~szymek123,
    2013-02-23 18:47:20

Było masę takich tematów, poszukaj na forum. Daj sobie spokój. Każda kobieta zgodzi się z tym, że nie tylko wielkość się liczy. Jak będziesz miał penisa jak udo a będziesz posługiwał się nim jak młotem pneumatycznym to nic Ci z niego. 

przez ~BluntMan,
    2013-02-23 18:50:10

Może cię zmartwię, ale ostatnio w MH był o tym artykuł - jeśli sprzęt jest sprawny i zadowala partnerkę nie ma co kombinować. Chirurgicznie możesz przedłużyć, ale utracisz możliwości utrzymania go prostopadle do brzucha. No i mogą wystąpić komplikacje. A nawet mając w spodniach kiełbasę krakowską która nawet przy pannie nie drgnie - ucieszyłby cię taki efekt?

przez ~stivo321@gmail.com,
    2013-02-23 18:53:51

Znaczy ja rozumiem o co wam chodzi ale dla siebie chciałem te max kilka cm żeby czuć się dobrzeNo ale jak nie ma żadnego sposobu to trudno ;p

przez ~BluntMan,
    2013-02-23 18:59:11

Gdyby było coś skutecznego i bezpiecznego - stawiam że to z Japonii by najpierw wypłynęło a wiadomo jaka jest u nich w tej kwestii opinia. Nie psuj sobie sprzętu dla kilku cm, dziewczyny w oczach nie mają miarki a jeśli chcesz się czuć dobrze to gdzie indziej leży problem bo i mając 0.5 m w wzwodzie będzie problem że tyle samo nie ma w szerokości zaraz.

przez ~staniol,
    2013-02-23 19:45:16

Zgól włosy łonowe to Ci ino \"urośnie\" w oczach..

przez ~klepsydra1,
    2013-02-23 22:38:28

Jak można myślec o przedłużaniu penisa, facet który rozważa taki zamysł powinien sie leczyc psychiatrycznie. Wy faceci jestescie na punkcie tych waszych \"fujarek\" popierdoleni. 

przez ~liljk,
    2013-02-23 23:06:04

Jak można myślec o przedłużaniu penisa, facet który rozważa taki zamysł powinien sie leczyc psychiatrycznie. Wy faceci jestescie na punkcie tych waszych \"fujarek\" popierdoleni. wiele kobiet powieksza sobie biust to i niektorzy mezczyzni chca sobie co nie co powiekszyc

przez ~Lestatek,
    2013-02-24 00:04:50

Po co ja tu wszedłem??? ach... tak... powiększanie fiuta. Było nie raz, i pewnie nie raz jeszcze będzie. Ale co zrobisz. Wracając.  Zostaw to w spokoju i ciesz się życiem z tym co masz. Jeśli panienka jest szczęśliwa to po co przepłacać? No ja się pytam... 

przez ~sven,
    2013-02-24 00:53:32

Tzn, najlepsze jest w tych tematach (a jestem tu 4 lata) jest to, że o powiększeniu penisa marzą faceci, których jeszcze przez 20 lat na taki zabieg nie bedzie stać. Piszą, bo wierza że reklama suplementu albo obciążników sa prawdziwe i źrąc 7 tabletek, w 7 dni kutas urośnie o 7cm.Serio, to nie taka łatwa sprawa, a gdybym miał pozwolic gmyrac obcemu kolesiowi przy moim interesie ze skalpelem to trzy razy bym się pożądnie zastanowił. :)

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij