REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Mięśnie Kegla kluczem do lepszego stosunku
    przez ~ivan,
    2009-12-18 15:46:50

Panowie, Panie większość z nas ćwiczy na siłowniach, w klubach fitness, w domu, nabieramy masy mięśniowej nasze mięśnie stają pokaźniejsze, bardziej widoczne ale czy to pomaga nam w jakimś stopniu do osiągnięciach lepszych efektów w łóżku.? Na pewno nam postura pomaga w zdobyciu partnerki, w osiągnięciu dominacji nad innym osobniku no i w łóżku też nam to pomaga.Ćwiczymy wszystkie grupy mięśniowe.? No właśnie NIE!! Zapominamy o najważniejszych mięśniach które uczestniczą i pomagają nam w zdobyciu najskry...więcej

przez ~MH Admin,
    2009-12-18 15:58:19

Dodam, ze MH juz tez troche o tym pisal, m.in. w tych dwoch artykulach:PozdrawiamMH Admin

przez ~sven,
    2009-12-18 17:52:08

Z tego co wiem, a może wiem niewiele to nie ma mięśni Kegla.Są ćwiczenia Kegla na konkretne mięśnie.Piszemy to Ćwiczenia mięśni Kegla, myślimy (Ćwiczenia mięśni) Kegla.

przez ~ivan,
    2009-12-19 11:57:54

Sven mięśnie łonowo- guziczne są pospolicie nazywane mięśniami Kegla, nazwa potoczna pochodzi od nazwiska dok. Który przedstawił światu zestaw ćwiczeń na tą partie mięśni, tak więc nie popełniłem błędu.

przez ~sven,
    2009-12-19 12:56:39

Potocznie nie znaczy prawidłowo.Nie mniej jednak fajnie że zacząłeś ten temat Pozdrawiam!

przez ~ivan,
    2009-12-19 13:06:45

Jak bym Sven w temacie napisał prawidłową nazwę to za dużo osób nie zorientowało by się o co chodzi, a chodzi przecież o to żeby było przejrzyście, jasno i na temat- mogą być co prawda błędy składniowe ale dopiero zaczynam pisać takie artykuły wiec jak coś znajdziecie nie bardzo to sorry

przez ~pacjent,
    2009-12-19 13:26:59

Temat bardziej pasuje mi do działu FITNESS

przez ~sven,
    2009-12-19 14:34:31

Swoją drogą nieźle dobrany tytuł.Typowo MH-owski.Chwytliwy, zachęcajacy.Brawo!czytelnikom jednak przypomnę że bez praktyki żadne ćwiczenia nie będą podstawą sukcesu.to tak jak z pchnięciem kuli - co z tego że jesteś silny, jak w zyciu tego nie robiłeś, znasz to tylko z telewizji a techniką dorównujesz Rasiakowi na boisku...

przez ~ivan,
    2009-12-24 09:45:56

Pacjent tytuł pasuje do działu nawet zdrowie, ale ja go założyłem z Myśla o tym żeby wspomóc i uświadomić innych o tym jak kilka ćwiczeń może poprawić doznania podczas stosunku.Sven staram się jakoś w miarę uczestniczyć w tej społeczności na forum, nie mam aż tak dużo czasu. Dzięki za słowa uznania, swoją drogą masz bardzo sensowny blog, po nowym roku go przeczytam całego. A swoją drogą WESOŁYCH ŚWIĄT!!PS. może jakiś mod wykasować tego jednego posta? coś się zamuliło mi wyszły dwa sorrry

przez ~ivan,
    2009-12-24 09:46:24

Pacjent tytuł pasuje do działu nawet zdrowie, ale ja go założyłem z Myśla o tym żeby wspomóc i uświadomić innych o tym jak kilka ćwiczeń może poprawić doznania podczas stosunku.Sven staram się jakoś w miarę uczestniczyć w tej społeczności na forum, nie mam aż tak dużo czasu. Dzięki za słowa uznania, swoją drogą masz bardzo sensowny blog, po nowym roku go przeczytam całego. A swoją drogą WESOŁYCH ŚWIĄT!!

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA