REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Miejsce na spotkanie w deszczowe dni
    przez ~mlody248,
    2012-07-03 20:56:19

CześćNa wstępie zaznaczę, że ze względu na swój wiek (18 lat, obecnie idę do klasy maturalnej) niestety nie posiadam pokaźnych zasobów finansowych, w związku z czym nie jestem w stanie zabrać (jeszcze ;-) ) koleżanki, miłej, sympatycznej dziewczyny, na kręgle, czy też do kina - wypad to wiadomo - po 17-20 bilety, jakieś jedzenie, picie i się sporo robi.Mieszkamy we Wrocławiu, tylko chodzi o te cholerne koszty :/Chciałbym poprosić o zaproponowanie różnego rodzaju spotkań, miejsc do spotykania się, aby spokojnie p...więcej

przez ~marcingdansk,
    2012-07-03 21:06:01

\'Mlody\' napisał(-a):CześćNa wstępie zaznaczę, że ze względu na swój wiek (18 lat, obecnie idę do klasy maturalnej) niestety nie posiadam pokaźnych zasobów finansowych, w związku z czym nie jestem w stanie zabrać (jeszcze ;-) ) koleżanki, miłej, sympatycznej dziewczyny, na kręgle, czy też do kina - wypad to wiadomo - po 17-20 bilety, jakieś jedzenie, picie i się sporo robi.Mieszkamy we Wrocławiu, tylko chodzi o te cholerne koszty :/Chciałbym poprosić o zaproponowanie różnego rodzaju spotkań, miejsc do spotykani...więcej

przez ~mlody248,
    2012-07-03 21:11:50

Z tym, że to wymaga troszkę czasu (oczywiscie, myślę o pracy na wakacje), a mi zalezy na najbliższych dniach. A jakie inne alternatywy mogę wykombinować? Jakoś nie potrafię wymyślić czegoś ciekawego w te deszczowe dni.

przez ~kotek11,
    2012-07-04 08:50:37

kino jest do d*** ani was nie zbliży, ani na filmie się nie skupisz. Lepiej coś luźnego rower, spacer, wypad na lody ( bez skojarzeń proszę) itp.

przez ~LilPeneros,
    2012-07-04 11:21:59

Tutaj masz podobny temat:Od siebie dodam tylko, że jak chcesz tanio, a można by rzec, że nawet bezpłatnie, to idziesz to jakiejś galerii handlowej/centrum handlowego i tam na korytarzach masz ławki.Siadasz z dziewczyną na ławce i rozmawiacie ale uwaga - siadasz tak blisko niej, żeby wasze nogi (uda) się stykały, to pozwoli na oswojenie jej z dotykiem, a to jest bardzo korzystne.

przez ~pagier,
    2012-07-04 11:44:35

sypialnia

przez ~ninjamichu,
    2012-07-04 12:28:35

W deszczowe dni nie ma potrzeby chodzenia do jakiś specialnych miejsc. Ja kiedyś na pierwszej randce z dziewczyną spacerowaliśmy całe popołudnie w deszczu, tak jakoś wyszło, ale chyba nie było źle skoro dziś jest moją narzeczoną

przez ~tytus26,
    2012-07-05 08:42:48

nie musisz wydawac od razu duzo pieniedzy, wystarczy isc do jakiejs kawiarenki , mily klimat a kawa i ciastko wcale duzo nie kosztuje

przez ~mlody248,
    2012-07-05 23:13:33

Dzięki ;-) Właśnie takie niedrogie sprawy mnie interesują - chyba rozumiecie? ;-)Pozdrawiam

przez ~cytrynetka,
    2012-07-06 00:05:05

Nie no, ławka w galerii to mega niewypał, tam jej nie nie zabieraj - chyba że do galerii sztuki pokontemplować obrazy Ale pozostałe pomysły ok - spacery po parku czy po mieście, wypad nad jeziorko, na rower, na grilla do znajomych, na basen... Kawa czy lody to też nie majątek, a zawsze to można spokojnie porozmawiać czy schronić się przed deszczem.Życzę powodzenia

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA