REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Jakiego faceta chce kobieta?
    przez ~mlody248,
    2012-07-11 02:50:01

CześćTemat dość ogólnikowy, jednakże szczegóły też się pojawią. Czy na mój wiek nie zbyt ambitny? (18 lat) Raczej nie. Dlaczego pytam? Bo mój system wartości i ogólnego wzorca mężczyzny został lekko zachwiany po ostatnich różnego rodzaju wydarzeniach - od rozmów z kumplami, przez rozmowy z przyjaciółkami, aż po niezbyt udane randkowanie.Chciałbym wiedzieć jak kobiety w podobnym do mojego wieku postrzegają, mogą postrzegać mężczyznę. Czego od niego oczekują? Czym kierują się dobierając kogoś do bliższej znajomośc...więcej

przez ~sw90,
    2012-07-11 07:24:22

Przytoczyłeś tu model idealnego... męża. A w Twoim wieku raczej powinieneś aspirować najpierw na partnera, także seksualnego, pokazać inne cechy. Zupełnie inne. Pewność siebie, poczucie humoru, wygląd też, ale przede wszystkim brak presji względem kobiet, brak oczekiwań, trochę obojętne podejście. Dziewczyny, zwłaszcza w Twoim wieku, nie chcą się nudzić, chcą się bawić, szaleć, a nie szukać ideału w stylu przytulanki. Chcą faceta, który będzie się troche trzymał na dystans, chodził własnymi ścieżkami, a gdy będz...więcej

przez ~Brylant,
    2012-07-11 08:40:01

\'Cesc#4\' napisał(-a):Przytoczyłeś tu model idealnego... męża. A w Twoim wieku raczej powinieneś aspirować najpierw na partnera, także seksualnego, pokazać inne cechy. Zupełnie inne. Pewność siebie, poczucie humoru, wygląd też, ale przede wszystkim brak presji względem kobiet, brak oczekiwań, trochę obojętne podejście. Dziewczyny, zwłaszcza w Twoim wieku, nie chcą się nudzić, chcą się bawić, szaleć, a nie szukać ideału w stylu przytulanki. Chcą faceta, który będzie się troche trzymał na dystans, chodził własnym...więcej

przez ~LilPeneros,
    2012-07-11 21:36:55

Pewność siebie, poczucie humoru oraz podejście Casanovy w stylu: "nie jestem ćmą, która leci do płomienia, ale płomieniem do którego lecą ćmy - chcę mieć seks, ale nie muszę".To ostatnie wiąże się z posiadaniem tzw. preselekcji wśród kobiet, czyli wyboru.Kobiety chcą faceta, który w kobietach przebiera jak sadownik w ulęgałkach (choć oczywiście są wyjątki od tej zasady).

przez ~mlody248,
    2012-07-11 22:23:59

Czy oby nie przesada z tym idealnym mężem? Po prostu szanuję kobiety, dziewczyny z którymi się zadaje. Nie rozumiem jak można się bawić kimś? Albo na kimś zależy i chcę się dobrze dla tej osoby, ale stawia się sprawę jasno - nie możemy dążyć do bliższych relacji - obydwie strony grają uczciwie.Nie biegam z podkulonym ogonem, ale podejście obojętne wydaje mi się po prostu obraźliwe i dające znać, że mi nie zależy.Na prawdę chciałbym wiedzieć o co w tym biegać zaczyna? Nie jestem nudny, potrafię robić ciekawe rzec...więcej

przez ~raficzeq,
    2012-07-12 00:03:07

Jakiego chce to jej kwestia indywidualna.Co do tej obojetnosci to nie do konca tak jest jak Ci tu pisza, nie staraj sie byc nazbyt obojetny bo za dobrze na tym nie wyjdziesz (testowane). sam traktowalem tak dziewczyny i co prawda mialem ich troche ale raczej to dziala na krotka mete. chodzi raczej o to zeby traktowac dziewczyne z szacunkiem i troszysc sie o nia ale tylko wtedy gdy graja fair - jak zrobi cos co Ci nie pasuje wtedy przez obojetnosc pokazujesz ze Ci sie to nie podoba i albo zmienia swoje zachowanie...więcej

przez ~mlody248,
    2012-07-13 18:44:08

Może i troszkę dziwnie myślę, ale specjalnie do seksu nie zmierzam. Miałem okazję już tego zasmakować i szczerze mówiąc wolę robić to z osobą, do której poczuję coś więcej niż byle zauroczenie.Co do tych cech, czy dobrze zrozumiałem? Samemu stać się mniej dostępnym? Czasem lekko wymijać odpowiedzi, oczekując aż zacznie sama kobieta się do mnie dodzwaniać, pisać? Przeżyje coś niezwykłego, jak to uświadomić? Niestety w ciągu roku szkolnego nie mam na tyle czasu aby zająć się takimi sprawami, a tym bardziej wyciągać wnioski, przemyśleć to wszystko i zadbać o te sprawy ;-)Dzięki

przez ~jemsiebie,
    2012-07-17 19:44:59

ja ci powiem z kolei, że musisz mieć swoją pasję, coś wyraźnego, do czego dążysz w życiu i co jest dla ciebie celem, oprócz parzenia się i zakładania rodziny. jak jesteś nakręcony na coś, to kobiety mogą zobaczyć całą gamę twoich zalet: umiejętność dążenia do celu, stanowczość, odwagę... pamiętaj nie oddawaj swojego życia ludziom, nawet ukochanej kobiecie, oddaj je pasji, a dzięki niej będziesz miał i ludzi i kobiety.. :>

przez ~pagier,
    2012-07-18 16:22:05

zależy w jaki target celujesz, w sensie jaki typ dziewczyny cię interesuje. Uwierz, że nawet będąc burakiem gardzącym wszystkimi, którzy nie są nim, albo nie mogą mu wp*****lić, możesz stać się obiektem westchnień jakiejś wykolejonej dziewczyny z zachwianymi podstawami płaszczyzny emocjonalne. Chcąc jednak znaleźć dziewczę miłą sympatyczną i taką, która potrzebuje od mężczyzny więcej niż zapewnienia, że "przed pójściem na melanż, pójdziemy na zakupy do aparta, cobyś mi wiochy nie robiła", celuj w to co zostało już wspomniane przez chłopaków wyżej.

przez ~woltar,
    2012-07-19 17:10:56

Przeczytaj sobie blog Borysa, tam masz napisane jakich mężczyzn pragną kobiety.Po za tym zdobycie kobiety jest rzeczą łatwiejszą niż jej utrzymanie przy sobie. Należy też sobie zdawać sprawę, że wskazówki mogą być przydatne, ale w jeden dzień się nie zmienisz, tak więc nie udawaj na siłę kogoś kim nie jesteś.Co do obojętności to tak. Tylko trzeba wyczuć kiedy i ile.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA