REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Jak szybko kobieta powinna wam się oddać?
    przez ~szirina,
    2011-05-13 14:29:41

witam was mężczyźni to znów ja mam do was pytanie. uznajmy że spotykacie się jakąś kobietą. bardzo lubicie jej towarzystwo lubicie ze sobą spędzać czas rozmawiać śmiać się itp bla bla bla ........ ogólnie zaczyna wam na niej zależećpo jakim czasie według was kobieta powinna w końcu, czy też już iść z wami do łóżka ?? co jeśli stanie się to za szybko ?? tracicie nagle zainteresowanie jaj osobą ?? jak to u was działa ?? kobiety myślą tak samo często o seksie jak wy ale nie robią tego za szybko ze strachu może p...więcej

przez ~Borys,
    2011-05-13 14:45:47

To wszystko zależy od kobiety.

przez ~alek,
    2011-05-13 14:49:29

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.Może to być pierwsza czy dziesiąta randka. Zależy czy dziewczyna ma trochę oleju w głowie i co najważniejsze szacunek do siebie. Ja osobiście nie lubię zbytniej nachalności (jeśli to ma być dziewczyna na dłużej). Zainteresowanie stracę prędzej przez niski poziom intelektualny niż np seks na pierwszej randce. Co znowu nabroiłaś że takie tematy zakładasz? Żyj w zgodzie ze sobą, a nie zamartwiasz się na zapas.

przez ~szirina,
    2011-05-13 14:59:02

hahahahahaahaha nic po prostu w pracy poruszyłam ten temat z kolegami i byłam ciekawa zdania szerszej publiki

przez ~psyho89,
    2011-05-13 15:05:10

Osobiście lubię te szybkie, czy na krótko, czy na długo

przez ~przemor2468,
    2011-05-13 15:32:55

\'szirina\' napisał(-a):witam was mężczyźni to znów ja mam do was pytanie. uznajmy że spotykacie się jakąś kobietą. bardzo lubicie jej towarzystwo lubicie ze sobą spędzać czas rozmawiać śmiać się itp bla bla bla ........ ogólnie zaczyna wam na niej zależećpo jakim czasie według was kobieta powinna w końcu, czy też już iść z wami do łóżka ?? co jeśli stanie się to za szybko ?? tracicie nagle zainteresowanie jaj osobą ?? jak to u was działa ?? kobiety myślą tak samo często o seksie jak wy ale nie robią tego za s...więcej

przez ~szirina,
    2011-05-13 15:43:28

\'Bosky2468\' napisał(-a):To normalne że na pierwszej randce a co myślałaś ???hehehehehe dobre

przez ~ciekawska,
    2011-05-13 16:20:08

im szybciej tym lepiej... jesli facet bedzie kiepski to latwiej zerwac kontak

przez ~szirina,
    2011-05-13 16:40:36

\'ciekawska\' napisał(-a):im szybciej tym lepiej... jesli facet bedzie kiepski to latwiej zerwac kontakhehehe a to ciekawa teoria może coś w tym jest

przez ~alek,
    2011-05-13 17:04:42

\'ciekawska\' napisał(-a):im szybciej tym lepiej... jesli facet bedzie kiepski to latwiej zerwac kontakno i jeśli Kobieta będzie leżeć jak kłoda.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA