REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Jak poradzić sobie po rozstaniu ?!
    przez ~essadzieciak,
    2015-04-02 21:09:15

Siemanko Panowie/Panie jestem 2 miesiace po rozstaniu  z dziewczyną z którą byłem mocno związany przez 8 miesięcy rozeszliśmy się ponieważ ona poszła do innego po tygodniu ich związek sie rozpadł. Ja nie moge nadal sobie poradzić z tym że nie jestem z nią. Dziś się z nią spotkałem by jeszcze coś wskórać niestety ironicznie mnie olała. Nie wiem jak poradzić sobie z rozstaniem czuje się jak śmieć kompletne zero ciągle o niej myśle...

przez ~Abramis1,
    2015-04-02 22:23:48

Kolego temat wałkowany kilkukrotnie na tym forum, przeszukaj kilka stron do tyłu, na pewno znajdziesz, nie bede kopiował wcześniejszych wypowiedzi,

przez ~FreeDarkiga,
    2015-04-02 22:30:38

1. Całkowite (i permanentne) zerwanie kontaktu z nią (bez tego nie ruszysz).2. Wyciągnięcie wniosków ze swoich błędów na przyszłość (nawet jeśli to nie twoja wina, że poszła do innego)3. Rozejrzenie się za innymi.4. Trochę czasu.

przez ~actavis,
    2015-04-03 15:01:08

Ja nawalilbym sie z kumplem/ami i poszedlbym na balet. :)

przez ~stachu2010,
    2015-04-03 21:22:04

Koniec postu,lany poniedziałek, dużo prawilnych dziewczyn będzie wszędzie ;)

przez ~francois,
    2015-04-04 00:25:36

Ja bym zapalił blanta przed lustrem :)

przez ~bijuu,
    2015-04-04 17:46:10

Świeże mięso stary ...to najlepsze lekarstwo na każdą dolegliwość :)

przez ~Pinker,
    2015-04-04 17:58:18

4. Trochę czasu. Czas sam w sobie nic nie zmienia. Zmiana przedmiotu koncentracji pomaga, czyli to, na czym się skupiamy. Czas jedynie sprawia, że przybywa nam takich myśli coraz więcej i zagrzebujemy te stare, jednak dzieje się to w większości umysłów nieświadomie. Ja bym podziękował, że mogłem być w tym związku i, że czegoś się dzięki temu nauczyłem. 

przez ~LilPeneros,
    2015-04-04 18:34:45

Metody actavisa i Francoisa odradzam - po tym jak zejdzie bomba stan psychiczny może być gorszy po wytrzeźwieniu niż przed piciem. Pinker - nie do końca masz rację, otóż: \"Na każdą boleść istnieją dwa lekarstwa: czas i milczenie\"(cytat pochodzi z książki Hrabia Monte Christo, tom II str. 74)i jeszcze link do innych przydatnych cytatów: http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/2449-ulubione-cytaty-i-sentencje/page-9#entry1045189784 Musisz znaleźć sobie jakieś zajęcie, a najlepiej zaję...więcej

przez ~jugger,
    2015-04-04 19:05:05

Dziś się z nią spotkałem by jeszcze coś wskórać niestety ironicznie mnie olała. Nie wiem jak poradzić sobie z rozstaniem czuje się jak śmieć kompletne zero ciągle o niej myśle... Chcesz ja zmusic do milosci? Do tego zeby cie kochala? Nie da sie. Nie kocha sie za cos, kocha sie raczej mimo wszystko. Wiec co ci ze skomlenia o jeszcze jedna szanse. Jakbys ja dostal, to po jakims czasie zdalbys sobie sprawe, ze ktos tu kogos oszukuje, a konkretnie ty siebia albo ona siebie. Wiadomo, zal straconych chwil i pieknych ...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA