Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Jak odzyskać dziewczynę - dziwna sytuacja
    przez ~Tonic,
    2012-12-12 09:42:20

Owszem, kobiety wcześniej dojrzewają emocjonalnie, ALE... nie wiem, czy wszystkie baby tak mają - ja, gdy zaczynałam się z kimś spotykać i było fajnie, to było fajnie, ale przychodził taki moment, że nagle coś mi przestawało odpowiadać i sama nie do końca wiedziałam, co to było. I kobieca intuicja mówiła mi wtedy, że powinnam odpuścić, bo skoro raz pojawił się jakiekolwiek wątpliwości, to już nic z tego nie będzie. Dwa razy w życiu to zignorowałam i co? I później było większe cierpienie, bo im dłużej tworzy się ...więcej

przez ~radkos,
    2012-12-12 23:42:41

Nie można stwierdzić, czy kobiety czy męzczyźni dojrzewają szybciej, bo to zależy od konkretnego człowieka;pSkoro znaliście się 1,5 miesiąca to nie możesz oczekiwać niczego wielkiego, bo dopiero zaczynaliście się poznawać i w każdym momencie coś mogło jej się odwidzieć, nie spodobać, może poprostu zauroczenie Tobą się skończyło.A jak już byś miał walczyć o nią, czy o kogokolwiek, to na pewno nie uganiając się za nią;p Na początku musisz sprawić, żeby się Tobą zainteresowała. Później musisz sprawiać wrażenie, że ...więcej

przez ~Pawel.W,
    2020-06-30 10:26:03

Każda sytuacja, kiedy nagle w związku zaczyna dziac się coś nieprzewidywalnego może być dziwna. Ale jeśli chcesz odzyskac kobietę, dziewczynę, żonę czy partnerkę to nie czas na niekontrolowane emocje i eksperymenty. To trzeba robić z głową i najlepiej z pomocą kogoś doświadczonego. Mi pomógł Miłosz Barszczak w odzyskaniu kobiety. Bez jego konsultacji popełniałem mnóstwo błędów i dopiero po tym jak zacząłem z nim pracować przekonałem się jak robić żeby było dobrze

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA