[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Jak odzyskać dziewczynę - dziwna sytuacja
    przez ~sw90,
    2012-12-11 22:01:17

albo sam najpierw stań się facetem, bo żadna kobieta nie zauważy w Tobie godnego siebie partnera...

przez ~zoltodziob,
    2012-12-11 23:08:18

'Cesc#4' napisał(-a):A teraz wniosek do wszystkich z podobnymi problemami:Nie chodzi o to, żeby dziewczyna "miło" spędzała z Wami czas. Tak go może spędzać z koleżankami czy rodziną, albo przy akwarium z rybkami. Chodzi o to, żeby czas spędzany bez Ciebie uznawała za pusty, pozbawiony iskry, zbyt przewidywalny i nudny. A wówczas trzeba te wspólne chwile dawkować, by to zainteresowanie rosło. Tymczasem z reguły rzuca się wszystko na szalę i przykleja do kobiety tak mocno, że potem ona musi odcze...więcej

przez ~marcinle,
    2012-12-11 23:46:20

'Cesc#4' napisał(-a):A teraz wniosek do wszystkich z podobnymi problemami:Nie chodzi o to, żeby dziewczyna "miło" spędzała z Wami czas. Tak go może spędzać z koleżankami czy rodziną, albo przy akwarium z rybkami. Chodzi o to, żeby czas spędzany bez Ciebie uznawała za pusty, pozbawiony iskry, zbyt przewidywalny i nudny. A wówczas trzeba te wspólne chwile dawkować, by to zainteresowanie rosło. Tymczasem z reguły rzuca się wszystko na szalę i przykleja do kobiety tak mocno, że potem ona musi odcze...więcej

przez ~Tonic,
    2012-12-12 09:42:20

Owszem, kobiety wcześniej dojrzewają emocjonalnie, ALE... nie wiem, czy wszystkie baby tak mają - ja, gdy zaczynałam się z kimś spotykać i było fajnie, to było fajnie, ale przychodził taki moment, że nagle coś mi przestawało odpowiadać i sama nie do końca wiedziałam, co to było. I kobieca intuicja mówiła mi wtedy, że powinnam odpuścić, bo skoro raz pojawił się jakiekolwiek wątpliwości, to już nic z tego nie będzie. Dwa razy w życiu to zignorowałam i co? I później było większe cierpienie, bo im dłużej tworzy się ...więcej

przez ~radkos,
    2012-12-12 23:42:41

Nie można stwierdzić, czy kobiety czy męzczyźni dojrzewają szybciej, bo to zależy od konkretnego człowieka;pSkoro znaliście się 1,5 miesiąca to nie możesz oczekiwać niczego wielkiego, bo dopiero zaczynaliście się poznawać i w każdym momencie coś mogło jej się odwidzieć, nie spodobać, może poprostu zauroczenie Tobą się skończyło.A jak już byś miał walczyć o nią, czy o kogokolwiek, to na pewno nie uganiając się za nią;p Na początku musisz sprawić, żeby się Tobą zainteresowała. Później musisz sprawiać wrażenie, że ...więcej

przez ~michaello,
    2018-09-14 11:59:38

zamiast sie załamywac weź się teraz w garść i zawalcz. Mnie dziewczyna zostawiła dla faceta z siłowni, pomyśl co czułem… ale kocham ją, więc szukałem sposobu. Co najsmieszniejsze pomoc przyszła ze strony internetowej odzyskacbyla.com.pl. Brzmi komicznie, ale zadziałało i jestem z moją wybranką

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij