[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Jak odzyskać dziewczynę - dziwna sytuacja
    przez ~PiciuMarcin,
    2012-12-11 11:26:22

Piszę do Was, ponieważ już nie wiem co mam robić...Kilka dni temu tak po prostu, dziewczyna mi napisała, że odezwał się do niej pewien chłopak, którego nie widziała od kilku lat, i że fantastycznie jej się z nim rozmawia i umówili się na łyżwy. Wydawało się, że między nami wszystko było w porządku, nawet jeszcze tego samego dnia, a w pewnym momencie Ona właśnie to mi napisała. Zaczęła gadać jakieś bzdury - że ona się kiedyś w nim podkochiwała, że to chyba przeznaczenie, że on się do niej odezwał i że nie może zm...więcej

przez ~ufol,
    2012-12-11 11:39:50

Nie da się odzyskać dziewczyny jak się parą nie było Mam dywan do wytrzepania - wpadnij do mnie, zmachasz się to trochę otrzeźwiejesz...Seksu nie było a Ty się przywiązałeś i dla tego Ci nie "dała" że tak to romantycznie ujmę. Przecież po konsumpcji nie dałbyś jej spokoju. Wiesz, dziewczyna jak wie, że możesz przebierać w kobietach to automatycznie staje się wobec Ciebie bardziej uległa a jak widzi żeś desperat to kombinuje jak tu sie ewakuować tak, żeby nie wyjść na sukę a winę za całą sytuacje zgoni...więcej

przez ~Carett,
    2012-12-11 14:28:23

Popieram ufol. Nie ma po co walczyć. Nawet jeżeli do Ciebie wróci, to pewnie znowu powtórzy się sytuacja, że napisze do niej dawna miłość i ona znów ucieknie do niego. Ty po raz kolejny będziesz się dołował i próbował walczyć. Bez sensu. Najlepiej znajdź sobie inny obiekt westchnień. I jak ona zobaczy Ciebie z nową kobietą, to ją cholera strzeli. Ty będziesz szczęśliwy z nową panną, a na dodatek będziesz miał satysfakcje z tej sytuacji.

przez ~Tonic,
    2012-12-11 14:57:47

To może ja wypowiem się z punktu widzenia kobiety: odpuść sobie. Naprawdę. Dziewczyny w tym wieku miewają głupie pomysły, wewnętrzne rozdarcie...Wiem, bo też kiedyś przez to przechodziłam. I naprawdę nie chciałam wtedy źle, ale nie miałam pojęcia, co robić. Dziś przeszłość nie ma znaczenia ani dla mnie, ani dla tamtego chłopaka, ale co się nacierpiał to Jego, a ja dopiero po latach zrozumiałam, że byłam okropna, dwukrotnie zmieniając zdanie. Jeśli ktoś tak gra na emocjach, to znaczy, że do poważnego związku jeszcze nie dorósł. Taka znajomość może Ci przynieść tylko dezorientację i cierpienie.

przez ~romantyk,
    2012-12-11 15:55:34

Amen.

przez ~PiciuMarcin,
    2012-12-11 16:57:40

Dzięki za odpowiedzi i wsparcie Właśnie takie trzeźwe spojrzenie na sprawę było mi potrzebne. Troche mi lepiej @TonicA ja myślałem, że kobiety wcześniej dojrzewają emocjonalnie niż faceci... Irytuje mnie to, że oczekiwała tego, żeby ją poważnie traktować, a sama zachowała się jak dzieciak.

przez ~sw90,
    2012-12-11 18:38:43

ona oczekiwała tego, żebyś ją zdobył, intrygował, działał a nie myślał paplał. Zabierałeś się do tego jak pies do jeża, to teraz się nie dziw, że jest pozamiatane. I naprawdę wydaje się, że ona chce Cię tylko spławić, że nie chodzi o żadnego innego faceta, tylko Ciebie. Jeszcze coś: nie możesz być zakochany, bo nic Was nie łączy. Nie możesz walczyć, bo brak Ci punktu wyjścia. Trącisz desperacją i zaborczością, to nigdy nie zadziała dobrze na kobietę.A teraz wniosek do wszystkich z podobnymi problemami:Nie chodz...więcej

przez ~gregory0987654,
    2012-12-11 19:48:11

'PiciuMarcin' napisał(-a):Codziennie rozmawialiśmy na gg albo skype'ie, czasami nawet do rana.Gadałem raz z Goku 5 godzin w nocy o trójboju i uwierz mi że nie chcę z nim być XD Fizyka techniczna? Wpadłeś na pomysł że niektóre dziewczyny lubią kujonów w okularach? Typ naukowca jest taki... niedostępny! Jesteś dla niej tylko psiapsiółką na każde zawołanie. Najlepszym przyjacielem kobiety,któremu może mu powiedzieć koga kocha, co czuje, wyżalić się o 2 nad ranem. Całkiem jak gejowi. Ale mało kobiet leci na ten typ. Raczej nastolatki

przez ~PiciuMarcin,
    2012-12-11 20:25:30

'Greg' napisał(-a):Gadałem raz z Goku 5 godzin w nocy o trójboju i uwierz mi że nie chcę z nim być XDFizyka techniczna? Wpadłeś na pomysł że niektóre dziewczyny lubią kujonów w okularach? Typ naukowca jest taki... niedostępny! Jesteś dla niej tylko psiapsiółką na każde zawołanie. Najlepszym przyjacielem kobiety,któremu może mu powiedzieć koga kocha, co czuje, wyżalić się o 2 nad ranem. Całkiem jak gejowi. Ale mało kobiet leci na ten typ. Raczej nastolatki Spoko, ale ja nie tylko z nią gadałem. Nie ...więcej

przez ~mmatthew,
    2012-12-11 20:28:25

Odpuść. Choć w sumie to złe słowo, bo odpuszczać nie powinno się nigdy.Jak chcesz walczyć o dziewczynę, która robi ci taką akcję dla innego? O kogo ta walka? O partnerkę? Chyba nie...Szkoda czasu na taką relację, mieliście swoj czas na przygode, a teraz zamiast dziewczyny, znajdz sobie kobietę.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij