REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Jak ją odzyskać?
    przez ~Leif,
    2013-07-25 12:56:48

Kumpel jest antykomputerowy.Dziwny argument.Ja mam (delikatnie mówiąc) bardzo sceptyczny stosunek do fejsbooka (więcej o tym jest tu http://www.menshealth.pl/forum/topic/8787-facebook-geolokacja-%C5%9Bledzenie-historii/), ale kiedy mi zależało na spotkaniu się z panną, z którą nie miałem innej możliwości kontaktu niż fb, to założyłem nieoficjalne konto, żeby się z nią umówić, a konto można potem usunąć. widzę, że co bym nie napisał to nikomu nie pasiZa bardzo bierzesz to wszystko do siebie, zbyt osobiście.&...więcej

przez ~francois,
    2013-07-25 17:01:02

Wszyscy robicie z siebie nie wiadomo jakich macho a niejeden z was by się wstydził tutaj własne zdjęcie zamieścić.Pragniesz sweet foci z dziubkiem czy bez?

przez ~romantyk,
    2013-07-25 20:39:54

Ja miałem swoje zdjęcie :) czyli nie jestem macho ? :(

przez ~venso,
    2013-07-25 21:09:25

Kolega ma problem i mnie poprosił o pomoc. Od dłuższego czasu obserwowałem to forum, aż się tutaj zarejestrowałem licząc na jakies mądre porady, ale widzę, że co bym nie napisał to nikomu nie pasi. Wszyscy robicie z siebie nie wiadomo jakich macho a niejeden z was by się wstydził tutaj własne zdjęcie zamieścić. Pewnie mnie tu zaraz zminusujecie ale właśnie tak jest najczęściej jak ktoś ma przerost własnego ja.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dla mnie to chłopaki prezentują wyważony poziom retoryki, za ...więcej

przez ~BluntMan,
    2013-07-25 21:14:31

Męskie forum, męskie porady. Chcesz delikatniejszych - to napisz do redakcji bravo. Niecodziennie ktoś ratuje z frytkownicy 29 letnie jaja kumpla. Zasugerowałem, żeby kumpel się pojawił - nie. Wiem o co chodzi z wielkim zakochaniem - rozumiem. Tylko jeśli prosisz o porady dla kumpla to nie unoś się tak. Męskość trzeba udowadniać zdjęciami z kutasem na wierzchu i tabunem dziwek na dywanie w tle? Mylisz pojęcia.  Kolega ma problem i mnie poprosił o pomoc. Od dłuższego czasu obserwowałem to forum, aż się ...więcej

przez ~Leif,
    2013-07-25 22:29:57

Męskie forum, męskie porady. Chcesz delikatniejszych - to napisz do redakcji bravo.Autor tego tematu znalazł chyba jeszcze lepsze forum (rzuciłem okiem na kilka odpowiedzi i tematów i zwątpiłem - chyba przesadzamy chwilami z narzekaniem na upadek działu S/Z na tym forum). Ja miałem swoje zdjęcie :) czyli nie jestem macho ? :(Ja w styczniu albo w lutym wrzuciłem dwie swoje fotki w awatara. To teraz jestem kotem Schrödingera :D Każdy facet ma i musi mieć przerost własnego ja, by móc zagadywać najfajniejs...więcej

przez ~BluntMan,
    2013-07-25 22:40:01

I najbardziej kręci mnie jej serce i umysł Paranoja. Uwaga - New Age Macho nadchodzi. Gotowi na mesjasza męskości?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA