REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Jak ją odzyskać?
    przez ~piotr85,
    2013-07-24 08:48:05

Panowie-kumpel mój ma problem.7 miesiecy temu zostawił kobietę i dopiero teraz sobie uświadomił,że życie bez niej jest bez sensu i że ją kocha.Nie ma odwagi odezwać się do niej.Co radzicie?Ona nie ma innego kolesia.

przez ~BluntMan,
    2013-07-24 09:24:19

Zapros kumpla na forum, niech sam o tym opowie.

przez ~petterDO,
    2013-07-24 09:39:09

skoro to sobie uswiadomil to po prostu musi dzialac :)

przez ~piotr85,
    2013-07-24 09:41:04

Kumpel jest antykomputerowy.Mówię mu-idź chłopie do niej,zagadaj,a ten,że nie,że nie wypada,że teraz się boi.Brak mi już do niego słów.Facet ma 29lat a zahowuje sie jak nastolatek.

przez ~BluntMan,
    2013-07-24 10:16:00

W takim razie zrob cos nie zwiazanego z pomoca w dziale seks/zwiazki/romanse. Wyciagnij go na piwo. Dwa. Osiem. Ludzie nigdy nie sa szczesliwi - czegos caly czas brakuje. Odzyska dziewczyne to zaraz bedzie narzekanie na oponke, kase, samochod, rodzine... to sie nie konczy. Moglbym cos napisac, pewnie pomocnego, dlugiego posta zawierajacego swietne porady, ale... Gosc ma 29 lat, facet w tym wieku powinien wiedziec gdzie ma jaja. Jesli nie to rownie dobrze moze miec czyjes w gardle.

przez ~piotr85,
    2013-07-24 12:39:30

Piwa to on ma aż nadto :P Kopa mu dam i niech do niej idzie.

przez ~francois,
    2013-07-24 14:56:11

Tak, albo umów ich niby przypadkiem ze sobą (ironia).

przez ~piotr85,
    2013-07-24 17:11:22

Tak wertuję fora w necie jak pomóc kumplowi i natknąłem się na takie forum, może ktoś jest w podobnej sytuacji. Pozdrawiam. Piotrek. http://www.forumpsychologiczne.pun.pl/viewtopic.php?id=78&p=1

przez ~BluntMan,
    2013-07-24 18:07:37

Jestes chyba bardziej przejety sytuacja niz twoj kumpel. Prosil cie o pomoc? Sam masz za niego odzyskac ta dziewczyne? Czy to ty jestes w takiej sytuacji, co? Dziewczyna sama sie nie kopnie do twojego kumpla, zwlaszcza ze rownie dobrze moglby robic za przyjaciela-geja w obecnej sytuacji - nie za material na faceta. Nie czytalem postu z forum ktore podeslales. Za dlugi i wiem z gory o co chodzi. Milosc. Wielka milosc, kwiaty, wspanialy seks, kupa smiechu az doszlo do rozstania i jedna strona nie umie sobie poradz...więcej

przez ~piotr85,
    2013-07-25 11:49:21

Kolega ma problem i mnie poprosił o pomoc. Od dłuższego czasu obserwowałem to forum, aż się tutaj zarejestrowałem licząc na jakies mądre porady, ale widzę, że co bym nie napisał to nikomu nie pasi. Wszyscy robicie z siebie nie wiadomo jakich macho a niejeden z was by się wstydził tutaj własne zdjęcie zamieścić. Pewnie mnie tu zaraz zminusujecie ale właśnie tak jest najczęściej jak ktoś ma przerost własnego ja.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA