[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Higiena kobiety (kurczę help) ?
    przez ~Aragorn,
    2013-08-20 12:18:50

Rozumiem, że Ty dbasz o higienę? Jeżeli tak to masz prawo od niej tego wymagać i po prostu jej to powiedz. Obrazi się to trudno ale czy by chciała czy nie i tak to do niej dotrze i weźmie sobie to do serca... Pff, do waginy.  Szanuj się! Zmień pannę na taką, która dba o higienę. Tym podanym przeze mnie sposobem może \"zmienić\" kobietę i zmienić kobietę. Co by się nie udało i tak będzie do przodu. Zarówno jak i Leif nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Tak więc moim skromnym zdaniem skoro wiesz, ż...więcej

przez ~venso,
    2013-08-20 12:48:10

Wszystko zależy od panny. Jeśli jedyne co atrakcyjne to jej ciało - zmień kobietę. Jeśli jednak wiążesz z nią plany na przyszłość, odwiedź z nią ginekologa, możliwe że ma chorobę jakąś chorobę grzybiczą. No chyba, że wkładasz palce w niewłaściwym momencie cyklu (lub w niewłaściwą dziurkę ^^), to sam jesteś sobie winien xD W ostateczności odwiedź aptekę i kup jej irygator do pochwy, ale to już ostateczność, źle stosowany powoduje więcej szkód niż pożytku. Najlepiej skonsultować to z lekarzem, dobrze gdyby jakaś dziewczyna na forum się wypowiedziała. A gadżet wygląda tak: 

przez ~ONA_ONA,
    2013-08-20 13:18:09

Wypowiem się z kobiecego punktu widzenia. a) może nie używać specjalnych płynów lub żeli do kąpieli miejsc intymnych. Używa zwykłego mydła, które nie umyje porządnie tych miejsc i dlatego taki zapach. Do tego może nie używać kremów, wkładek itp. b ) problem może leżeć, że źle się tam podmywa. Matka może nie nauczyła ją dobrze tam myć i robi to byle jak. c) taki zapach może być spowodowany jakąś chorobą np grzybicą pochwy. d) ktoś wyżej zauważył, że może to być od diety. Kup jej ananasy xD&nbs...więcej

przez ~stivo321@gmail.com,
    2013-08-20 14:19:33

Dziękuje za poradę tylko nikt tutaj nie napisał o technice mycia kobiecej pochwy.Bo z tego co rozmawiam z innymi dziewczynami (ps jestem młody 21.r)Myją się tylko z zewnątrz i dlatego nie wiem czy kobiety sobie nie zdają sprawy że cała zabawa rozpoczyna się wewnątrz a nie zewnątrz i strasznie to mnie dziwi że lasencje 9/10 tak mówią. Głupio tak trochę pytać ale jeśli np dojdzie do takiej sytuacji pod prysznicem (przed sexem) to mam nałożyć płyn i dokładnie dwoma palcami ruchami okrężnymi w środku myć i pote...więcej

przez ~venso,
    2013-08-20 14:28:46

Myją się tylko z zewnątrz i dlatego nie wiem czy kobiety sobie nie zdają sprawy że cała zabawa rozpoczyna się wewnątrz a nie zewnątrz i strasznie to mnie dziwi że lasencje 9/10 tak mówią.Bo zdrowa pochwa sama automatycznie się reguluje, niskie pH, bakterie mlekowe... Problem powstaje, gdy bariera zostaje rozchwiana i pojawiają się niechciane grzyby/bakterie. Od tego jest ginekolog, a jak się prowadzi współżycie to podstawą higieny kobiety jest odwiedzenie specjalisty 1-2x w roku. Gdy sprawę się bagatelizuje:  ^^

przez ~ONA_ONA,
    2013-08-20 14:48:10

Nie ma techniki mycia pochwy. Każda myję się tak jak ją matka nauczyła.  Umyj ją tak jak byś chciał, aby była czysta. Gdy będzie się o coś pytała. Powiedz, że to jest \'nasza gra wstępna\' i spytaj czy jej się to podoba. Możesz przecież ją zabawić pieszczotami pod prysznicem. Tylko pamiętaj, aby na koniec ją opłukać wodą. Mnie się wydaję, że ona nie używa płynu do mycia miejsc intymnych. Popatrz u niej w łazience czy jest coś takiego. Zwykłe mydło to nie to samo. A jeśli problem nie zniknie to raczej jest to sprawa chorobowa.

przez ~debiutantka,
    2013-08-20 16:41:02

zapomniałem odpowiedzieć wydaję mi się że ona nie ma żadnej choroby wydaje Ci się ?!   po prostu nie myła nigdy pochwy od środka i to dlatego ;/no bo tego się nie robi !

przez ~U??ytkowniczka,
    2013-08-20 20:03:37

Przyczyn może być wiele. Do tych, które już padły ja bym dodała :1.moment cyklu - może akurat trafiłeś na taki moment (co oczywiście powinno spowodować jeszcze większe zadbanie o higienę)2.antykoncepcja - moja koleżanka miała takie problemy po odstawieniu,ale sama się zorientowała i poszła po prostu do lekarza Tak zastanawiam się jeszcze jak ktoś np uprawia sex z przypadku (disco),impreza itp i głupio jest powiedzieć jej przed sexem czy umyłaś cip**uneczkę od wewnatrz żebym mógł iść na całość a potem nagle ...więcej

przez ~ONA_ONA,
    2013-08-21 01:39:26

Ja mam wrażenie,że Twoja kobieta wie o tym problemie. W końcu zawsze przed stosunkiem bierze prysznic.  Nie musi przecież wiedzieć. Może po prostu chce być czysta i pachnąca przed stosunkiem? Jeśli ma taką możliwość wzięcia prysznicu, to czemu miałaby tego nie robić. Jeszcze zwróć uwagę, że kolega napisał, że odbył z nią 4 stosunki płciowe. Czyli początek współżycia. Pewnie chce być dla niego idealna w łóżku.

przez ~U??ytkowniczka,
    2013-08-21 08:09:27

Nie musi przecież wiedzieć. Może po prostu chce być czysta i pachnąca przed stosunkiem? Jeśli ma taką możliwość wzięcia prysznicu, to czemu miałaby tego nie robić. Jeszcze zwróć uwagę, że kolega napisał, że odbył z nią 4 stosunki płciowe. Czyli początek współżycia. Pewnie chce być dla niego idealna w łóżku.To są tylko moje przypuszczenia, bo jak napisałam \"mam takie wrażenie\". Niech się dziewczyna myje tym bardziej,że ma problem z zapachem. I najlepiej jakby chciała być taka idealna przez cały czas a nie tylko...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij