REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Gotowanie
    przez ~keane,
    2013-05-10 14:51:26

WitamOd dawna zastanawiam się dlaczego gotujący facet jest taki pożądany. Wiele dziewczyn ze mną o tym rozmawiało i żadna nie jest w stanie tego określić. Mi, jako prawie kucharzowi o pralinki na randke nigdy nie było trudno. Podobnie jest z graniem na intrumentach. Czy gotowanie faceta jest takie pociągające?

przez ~sadick,
    2013-05-10 14:57:50

Czy gotowanie faceta jest takie pociągające?Nigdy nie gotowałem faceta... :lol:

przez ~preludius,
    2013-05-10 16:10:52

Nie wiem co w tym takiego jest. Osobiście od małego zostawałem z braćmi w domu więc trzeba było sobie radzić w tym wypadku od najmłodszych lat przypadło mi również gotowanie. Wiadomo jak to pierwszy raz, nie raz to i to się przypali etc. Co jest w tym męskiego? Moim zdaniem zawsze lepiej umieć sobie przyrządzić takiego np. duszonego fileta z kurczaka plus jakaś fajna sałatka lub ryż/ziemniaki niż wcinać vifony. Wiadomo nie zawsze się ma czas itp. ale taka umiejętność jak m.in gotowanie zostanie Ci na całe życie.

przez ~U??ytkowniczka,
    2013-05-10 16:25:37

Na pewno facet, który gotuje (nawet raz na jakiś czas) jest dla mnie pociągający. Bez względu na efekt tego gotowania. :) Bo zawsze potem będzie jakaś konsumpcja. Niekoniecznie jedzenia.  :D Myślę , że to działa tak jak na mężczyzn kobieta tankująca samochód lub zmieniająca koło. Niektórych mężczyzn to kręci, ale nie mam pojęcia co w tym jest takiego fajnego.  :D

przez ~keane,
    2013-05-10 18:24:46

Wspólne gotowanie nie jest złe :P

przez ~sadick,
    2013-05-10 19:22:52

Dobra, ale mówimy tutaj o gotowaniu prostych posiłków czy bardziej złożonych, które wymagają jednak trochę czasu? Bo myślę, że jak facet potrafi ugotować ryż czy ziemniaki to żadna rewelacja. :P

przez ~U??ytkowniczka,
    2013-05-10 19:38:51

Niektórzy ludzie to nawet wodę potrafią przypalić :P Ale w sumie to może określ o co chodzi : o gotowanie normalnych obiadów np. kilka razy w tygodniu czy o gotowanie od czasu do czasu dla kobiety :) I oczywiście czy śniadania do łóżka też serwujesz? :D

przez ~mariko,
    2013-05-10 19:42:21

Bo współczesne kobiety nie potrafią nic poza gadaniem o lakierze do paznokci. Dlatego potrzebny jest im facet co będzie umiał ugotować chociażby kurczaka z ryżem.

przez ~panwrona,
    2013-05-10 19:54:44

Wow, to w takim razie muszę Ci powiedzieć, że współczuję Ci kobiet, które miałeś okazję poznać do tej pory :(

przez ~mariko,
    2013-05-10 20:02:35

No niestety, moje koleżanki mimo wysokiej inteligencji potrafią jedynie pizzę zamówić. Jedna tylko umie dobre ciasta robić. Dlatego jak im mówię, że umiem zrobić różne dania(np. sushi itp.) to nie dowierzają i podziwiają. Tak jakby było co podziwiać.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA