REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Feministki
    przez ~psyho89,
    2009-10-07 23:50:45

Do tematu nakłoniło mnie małe starcie z feministką, która bardzo poważnie potraktowała moje wpisy na blogu. Powiedzcie mi, jest sens racjonalnie z nimi rozmawiać? Bo nie jestem nastawiony sceptycznie do nikogo, ale po kolejnej feministce, która siebie określa biedną spracowaną kobietą bijącą się o dominację z mężczyznami - nie wiem co mam myśleć...

przez ~Borys,
    2009-10-08 01:25:19

Na pewno ani racjonalnie ani rozmawiać. Czytając twój blog "kobiety cz.2" wcale się nie dziwię, że jesteś atakowany.Kobietom obecne czasy narzuciły zbyt wiele obowiązków; nie dość, że ma być przyszłą żona i matką to jeszcze dbać o dom, rozwijać karierę i pięknie wyglądać. Źródłem kłopotów jest samodzielnie podejmowanie decyzji; ich natura sprawia, że doznają z tego powodu wielu frustracji (decydowanie jest przecież domeną mężczyzn). By nie okazywać słabości, narzucają sobie taką tarczę co sprawia, że i...więcej

przez ~lobuzers,
    2009-10-08 11:16:04

Dokładnie to Ich problem. Ja uważam że to wszystko jet na wyrost, bo walczą o lepsze posady, o lepsze traktowanie itp itd a spróbuj jej nie otwaorzyć drzwi albo nie ustąpić miejsca to odrazu Cie zwymyślają od najgorszych...walczycie o równouprawnienie to stójcie (dotyczy oczywiście feministek). Dlatego ten Ich feminizm objawia sie wtedy jak dotyka je coś bezpośrednio, myśle podobnie jak kolega i uważam że to ich problem i niech sobie z nim radzą a My i tak będziemy traktować damy (nie feministki) jak damy.

przez ~bijuu,
    2009-10-08 13:36:46

W ogóle zero konwersacji. Szkoda czasu na tego kroju kobiety , niech sobie żyje jak chce zdobywa pozycję w społeczeństwie , a gdy będzie miała dwa razy więcej lat zapłacze z powodu swoich poglądów.

przez ~psyho89,
    2009-10-08 14:17:06

Bardzo mi się podobają te wypowiedzi. Dają do myślenia - dzięki

przez ~sven,
    2009-10-08 16:33:50

ech te feministki.ja dla mnie, nalezą do jednej z tych grup ludzi, z ktorymi mozna podjąć dyskusję, dopóki nie zejdziemy na tematy postulatów feministek.

przez ~psyho89,
    2009-10-08 16:36:21

CYTAT(sven @ Oct 8 2009, 15:26 PM) ech te feministki.ja dla mnie, nalezą do jednej z tych grup ludzi, z ktorymi mozna podjąć dyskusję, dopóki nie zejdziemy na tematy postulatów feministek.Raczej jedna z tych grup ludzi, z którymi podejmując dyskusję - nigdy nie kończysz jej polubownie.

przez ~nick,
    2009-10-22 20:51:47

feminizm się kończy jeśli potrzeba górników, budowlańców albo po prostu wymienić bezpiecznik czy koło w samochodzie

przez ~ahmed,
    2009-10-22 21:44:45

Ja osobiście nie rozumiem postawy feministek . Przecież Bóg stworzył mężczyznę - silnego , dominującego , z potrzebą rywalizacji , żeby mógł dostarczyć/zawalczyć o pokarm - a kobiete delikatną i wrażliwą , żeby mogła opiekować się dziećmi .

przez ~psyho89,
    2009-10-22 21:48:16

CYTAT(Ahmed @ Oct 22 2009, 21:37 PM) Ja osobiście nie rozumiem postawy feministek . Przecież Bóg stworzył mężczyznę - silnego , dominującego , z potrzebą rywalizacji , żeby mógł dostarczyć/zawalczyć o pokarm - a kobiete delikatną i wrażliwą , żeby mogła opiekować się dziećmi .No może nie do końca się z tym zgadzam. Zyjemy w tym XXI wieku, więc myślę, że kobieta jak i mężczyzna powinni pod każdym względem być sobie równi. A To, czy jedna z płci sprawdza się lepiej w pewnej czynności, a druga w innej - t...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA