REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Dziewictwo 25+
    przez ~leli,
    2018-05-10 13:31:00

Weszłam tu na wasze forum bo jestem ciekawa waszego zdania. Spotykacie dziewczynę, która wam się podoba, umawiacie się z nią od dłuższego czasu i ona mówi, że jest dziewicą (a ma ponad 25 lat). I co myślicie na ten temat? Cieszylibyście się z tego powodu czy może myślelibyście, że coś z tą dziewczyną jest nie tak? Bardzo proszę o poważne odpowiedzi.

przez ~leli,
    2018-05-10 13:36:15

Jeszcze chcę dodać, że powodem bycia dziewicą nie są jakieś przekonania religijne tylko to, że dziewczyna nie spotkała na swej drodze nikogo z kim rzeczywiście chciałaby to zrobić.

przez ~s123,
    2018-08-03 11:49:49

Spoko moja żona też w tym wieku była dziewicą, Straciła co prawda nie ze mną :) i teraz mamy fajny seks. Przynajmniej wg mnie :)

przez ~Mario,
    2018-08-13 22:25:19

Moja dziewczyna też była dziewicą w tym wieku, ale za to z pokaźnym arsenałem akcesoriów z http://www.abcerotyki.com.pl w szufladzie i fantazją, o której bym jej nie podejrzewał. :P A tak serio to wcale bym się tym nie przejmował, jeśli panna nie byłaby jakąś ultrakatoliczką.

przez ~OST,
    2019-03-06 04:59:14

Ogólnie jak dla mnie to dziewica lepsza - ale w dzisiejszych czasach nie należy się na to nastawiać i robić problemów jeżeli nie jest. Pytanie też czego od związku się oczekuje. Jeżeli o mnie chodzi to jeżeli czegoś więcej niż seks, to dziewictwo mojej dziewczyny byłoby zaletą. Jeżeli zwykłego "chodzenia", tudzież seksu to dziewictwo nie stanowiłoby dla mnie problemu. Nie miałbym problemu nawet gdyby to z jej strony były przekonania religijne (czyli jak rozumiem seks przed ślubem wykluczony) - tyle tylko, że m...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA