REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Dziewczyny w klubach
    przez ~hustla,
    2009-12-20 14:24:37

Witam wszystkich, proste pytanie jakie panie was kręcą na imprezach w klubach, macie jakieś ulubione typy? Ja tam lubię nieśmiałe, które przychodzą same i czują się trochę zagubione zawsze do takiej na parkiecie podchodzę pierwszy by zatańczyć i się zapoznać.

przez ~sven,
    2009-12-20 14:57:12

Kocham studentki pierwszego roku! Każdego kierunku. Każdej uczelni!Vivat młode zagubione spuszczone z łańcucha rodziców dziewczynki!

przez ~romeo18,
    2009-12-20 16:01:34

\'sven\' napisał(-a):Kocham studentki pierwszego roku! Każdego kierunku. Każdej uczelni!Vivat młode zagubione spuszczone z łańcucha rodziców dziewczynki!Ja kocham każdą panią. Młodą jak napisał Sven studentkę pierwszego roku - bo chce doświadczyć wszystkiego i to w mega dawkach.Ciche bo czasem potrzebny jest nam spokój i odrobina spowolnionego czasu.Suki bo kto nie lubi ostrego seksu w nietypowych miejscach.Kiczowatą bo fajnie jest usłyszeć inny punkt widzenia i poznać inny wymiar seksu.Niedostępną bo mega przyjemnością jest zdobyć coś co niby nie do zdobycia

przez ~bijuu,
    2009-12-20 16:14:57

Dziwki bo nie całują w usta i niektóre są nawet tanie.

przez ~shaman72,
    2009-12-20 22:34:20

\'ToY napisał(-a):Ja kocham każdą panią. Młodą jak napisał Sven studentkę pierwszego roku - bo chce doświadczyć wszystkiego i to w mega dawkach.Ciche bo czasem potrzebny jest nam spokój i odrobina spowolnionego czasu.Suki bo kto nie lubi ostrego seksu w nietypowych miejscach.Kiczowatą bo fajnie jest usłyszeć inny punkt widzenia i poznać inny wymiar seksu.Niedostępną bo mega przyjemnością jest zdobyć coś co niby nie do zdobycia..powinieneś jeszcze dodać - mężatkę, bo wie od czego muchy zdychają!!!

przez ~prochos,
    2009-12-21 00:00:48

"Takie, które wiedzą czego chcą, są spontaniczne i dążą do sięgnięcia po to, czego pragną, bez żadnych barier i smętów..."

przez ~goclik,
    2009-12-21 21:03:05

Jakie panie mnie kręcą? Takie, które mi się podobają fizycznie. Na dyskotece nie ma możliwości porozmawiania i tym samym dowiedzenia się jakimi zasadami kieruje się w życiu czy czym się zajmuje.Kieruje się tylko i wyłącznie wyglądem. Jeżeli widze, że dziewczyna jest fajna i świetnie mi się z nią bawi to albo biore numer albo zmieniam lokal na jakiś cichszy, gdzie będzie możliwość poznania się.

przez ~raggazo,
    2009-12-22 10:00:25

nic dodać, nic ująć! ;d

przez ~misiou,
    2009-12-22 10:14:36

a mnie pociągają artystyczne dusze,wrażliwe indywidualistki o osobliwym podejściu do świata ;| inne są dobre..na chwilę, jak to na imprezach bywa

przez ~sven,
    2009-12-22 10:23:39

W artystkach najbardziej podoba mi się ich wielka spontaniczność

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA