REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Dziewczyna zastawiła mnie dla byłego - co robic?
    przez ~lokiec,
    2013-07-25 14:47:41

Witam.Prosze was o pomoc bo nie wiem co mam robic...Mam problem taki jak w temacie \" Dziewczyna zastawiła mnie dla byłego - co robic? \". Ale moze zaczne od poczatku....Byłem z dzewczyna 3 lata, było nam razem fajnie, miło i w ogóle. Ale od pewnego czasu zaczeło sie robic nie ciekawie... Powtarzała mi ze nie mam dla niej czasu ze przychodze do niej o której chcem i na ile chcem (wiecie praca i obowiazki kazdy ma, ale ona tego nie rozumiała...). Ale tak szczerze to byłem na kazde jaj zawołanie robiłem co tylko c...więcej

przez ~petterDO,
    2013-07-25 15:19:22

ten typ tak (czasem) ma... wez sie w garsc, po jakims czasie przejdzie. choc nie mowie ze bedzie latwo... ale to najlepsze wyjscie.

przez ~Leif,
    2013-07-25 16:58:44

szczerze to byłem na kazde jaj zawołanie robiłem co tylko chciała i na co miała ochote.I to jest przyczyna tego, że w związku się posypało - postawa petenta/pieska.Zrobił się z Ciebie miś. Resztę znajdziesz w opisie misia i w mojej sygnaturze, powinno Ci to wyjaśnić większość zagadnień.

przez ~MarekAureliusz,
    2013-07-25 21:19:50

I to jest przyczyna tego, że w związku się posypało - postawa petenta/pieska.Zrobił się z Ciebie miś. Resztę znajdziesz w opisie misia i w mojej sygnaturze, powinno Ci to wyjaśnić większość zagadnień. Leif... heh ... strasznie szablonowa odpowiedź. Nie mówię, że zła, ale zważ na to, że byli ze sobą 3 lata. Po takim czasie nie obowiązują identyczne zasady co na etapie podrywania. Miś jest \"bezpieczny\", to materiał na męża. I jeżeli dziewczyna ma (pzynajmniej mentalnie) 25+ lat to nie zaryzykowała by stabil...więcej

przez ~BluntMan,
    2013-07-25 22:04:39

ok, ale Twoja odpowiedź średnio pomaga w czymkolwiek zainteresowanemu :)Bo nie zamieściłem konkretnej słownej porady? Istnieje od tego proces wyciągania wniosków. Ja dla uproszczenia wyciągnąłbym ich parę, np.: przestać się płaszczyć, przestać o nią zabiegać, nie być na każde zawołanie i nie służyć za chusteczkę. Z tego co napisałem można dużo wyciągnąć, a ostatnio nie lubię się rozpisywać. Zwłaszcza, że nie \'chcem\' wspierać rozwoju nieznajomości ortografii. Poprawna pisownia gwarantuje kilka bonusów w życiu.

przez ~Leif,
    2013-07-25 22:06:45

strasznie szablonowa odpowiedź.Miałem jeszcze bardziej szablonową, ale niestety przepadła razem z tematem.Większość problemów w tym dziale jest wbrew pozorom bardzo szablonowa. Gdyby ludzie czytali (ze zrozumieniem) to do czego odsyłam to większość ich problemów w ogóle by nie zaistniała. zważ na to, że byli ze sobą 3 lataTo nie jest wcale taki długi związek, a mniej więcej gdzieś po takim czasie ekscytacja tą drugą osobą opada - kończą się endorfiny, a oksydocyna niekoniecznie jest w dość wysokim stężeniu....więcej

przez ~MarekAureliusz,
    2013-07-25 22:23:02

Tak naprawdę to każda kobieta potrzebuje Mężczyzny, Samca, a nie psiapsiółki z penisem w formie ciepłego misiaczka. Może to smutne i okrutne, ale tak działa ich biologia i ich psychika - nic na to nie można poradzić, tak jak u nas na nocne i poranne \"krokodyle\" czy fizjologiczną wręcz potrzebę seksu choć co jakiś czas. Ok, widzę, że lubisz biologię. W pełni się zgodzę, że kobieta potrzebuje silnej jednostki u swojego boku - nie będę tego rozwijał dalej. Napisałem jedynie o tym, że na stały związek nie wyb...więcej

przez ~Leif,
    2013-08-01 18:51:48

Ok, widzę, że lubisz biologię.To nie kwestia mojego \"lubię/nie lubię\". Napisałem jedynie o tym, że na stały związek nie wybierze bramkarza z dyski, bo on da jej dobry seks (zdanie całkowicie metaforyczne, żeby nie było). Bardziej wybierze misia, który przyniesie jej pieniążki i zapewni dach nad głową. A wracając do biologii... są 3 dni w miesiącu, kiedy kobieta poleci na tego, który daje jej chemię, jeżeli on jej jej nie daje. I wtedy, po 9 miesiącach... lepiej zrób testy na ojcostwo ;)Z początkiem na poc...więcej

przez ~Helkowski-2013,
    2013-08-03 13:38:12

Po prostu staraj się o niej nie myśleć wykasuj ją ze swojej pamięci, wiem że to trudne ale byłem w podobnej sytuacji kiedy dziewczyna była ze mną a utrzymywała kontakt ze swoim byłym i wróciła do niego z początku też myślałem ciągle o niej ale z biegiem czasu zapomniałem o niej i jest mi z tym dobrze

przez ~Leif,
    2013-08-04 10:54:37

To ile Twoim zdaniem jest dlugi związek? 5-8 lat? Przynajmniej ja byłem pewny i gotowy na zycie z nia do konca. Ale widac ona miała inne priorytety i marzenia.Te 2-3 lata to jeszcze taki okres, że z tą drugą osobą są jakieś efekty nowości i hormony jeszcze trochę szaleją (jakoś w tym czasie się to kończy). Dlatego sporo związków o takim stażu się sypie. Ciężko to tak z dokładnością co do dnia poubierać w konkretne liczby, więc piszę tak orientacyjnie. Związki, które to przetrwały uważałbym za dłuższe. Proponowan...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA