REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Dziewczyna się ode mnie oddala...
    przez ~wolf1944ns,
    2011-03-20 13:47:29

Mam pewien problem z moja dziewczyna. Jesteśmy razem od 1,5 roku. Nie wiem co mam myśleć. Na początku związku bardziej jej zależało powiem szczerze. Z kwestia czasu zaangażowałem się na maxa. Teraz zależy mi bardziej nisz jej, przynajmniej mi się tak wydaje. Często się kłócimy, lecz o nic poważnego. Spędzam każdą chwile z Nią, tego tez oczekuje od Niej. Ale z tym jest rożnie. Często mówi mi ze szukam na siłę problemu. Ja tylko chce polepszyć nasza stosunki gdy na przykład jest żle miedzy nami. Czy to jest normal...więcej

przez ~corr,
    2011-03-20 14:16:45

a ja mam problem Twojej dziewczyny. "spędzam każdą chwilę z nią, tego też oczekuję od niej". To mało któremu związkowi dobrze zrobi. Daj jej odetchnąć! Znajdź sobie alternatywny sposób spędzania wolnego czasu, coś, co sprawi Ci satysfakcje, jakieś hobby...będziesz dla niej ciekawszy, bardziej atrakcyjny. W związku jest trochę jak w tańcu. Ja robie krok w przód, ty się cofasz, ja odchodzę, Ty naciskasz. tylko trzeba delikatnie.

przez ~quorthon,
    2011-03-20 14:45:35

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że w każdej bliskości powinny pozostać jakieś wolne przestrzenie...pomyśl o tym

przez ~karolka,
    2011-03-20 14:50:30

Wg mnie jesteś strasznie zaborczy. Traktujesz siebie trochę jak pępek świata. Oczekujesz, że Twoja dziewczyna będzie na Twoje zawołanie przez 24h. Wyluzuj trochę. Znajdź sobie jakąś pasję, idź z kolegami na piwo, pograj z nimi w piłę, i daj żyć swojej dziewczynie. Uważam, że ona ma racje, mówiąc, że szukasz problemów na siłę. Normalne jest też to, że na początku związku jest więcej tego ognia niż później ale to nie znaczy, że jej nie zależy. Dziwi Cię, że Twoja dziewczyna bardziej słucha Mamy niż Ciebie? Tym bar...więcej

przez ~vviktor,
    2011-03-20 15:18:30

Prawda jest taka, że kto mniej się zaangażuje, ten kontroluje związek. Mam dla ciebie złą wiadomość...

przez ~bartekwsb,
    2011-03-20 15:29:13

Widzę, że kobiety na tym forum bardzo chętnie pomagają plus dla Was co to Twojej sytuacji to zgodzę się ze wszystkimi, którzy już się wypowiedzieli. Brakuje Tobie pewności siebie, pewności którą może Tobie dać jakieś hobby o którym była już mowa. Nie możesz myśleć tylko o swojej dziewczynie i tym, ŻE TY CHCESZ. Pomyśl może przez chwilkę czego ona może oczekiwać od Ciebie. Z pewnością nie jest to bieganie wokół niej bez przerwy.Nie dziw się, że dziewczyna nie chce rozmawiać z Tobą o problemach. Takie rozmowy spra...więcej

przez ~footballfan3,
    2011-03-20 15:51:54

po 1 kolego błagam, NIŻ a nie NISZ.. a po 2 troche dystansu, moim zdaniem kłócicie sie i ty sie czujesz nieszczęśliwy i że sie oddala bo za wiele chcesz i za bardzo sie angażujesz, jesteście parą ale każde z was powinno mieć sferę w życiu w którym nie ma was nawzajem, idź z kumplami na browar, ciupnij w piłe, uwierz mi że nie będzie mieć ci tego za złe, nawet będzie z tego zadowolona! Może jakaś siłownia? z własnego życia wiem że nic tak jak siłka nie od stresowuje i daje tyle testosteronu i chęci do miłoś...więcej

przez ~Borys,
    2011-03-20 16:18:00

To jest właśnie przykład toksycznego związku, jedna osoba nie widzi świata poza drugą.\'Viktor\' napisał(-a):Prawda jest taka, że kto mniej się zaangażuje, ten kontroluje związek. Mam dla ciebie złą wiadomość...Oczywiście podpisuję się pod tym.. Sprawdzona reguła.

przez ~wolf1944ns,
    2011-03-21 14:30:56

Myślicie że to pomoże? powiem szczerze że lubię swój czas spędzać z Nią. To złe??

przez ~vviktor,
    2011-03-21 15:15:28

Jestem przekonany, że każdy mężczyzna na forum mh, może prócz Pedała i Venso, lubi spędzać czas z kobietami. Tyle, że nie w tym sęk. Twój problem polega na przesycie kontaktu. Najzwyczajniej zaczniesz ją nudzić, bo stajesz się mało interesujący. Miej swój świat, niezależny od jej humorów czy nastawienia. Przejrzyj na oczy, wyciągnij wnioski z rad. Nawet jeżeli teraz sparzysz się na relacji - zyskasz na przyszłość.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA