REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Czy brak zainteresowania = brak atrakcyjności?
    przez ~jaman,
    2009-05-18 19:43:49

należy uznać że jestem nieatrakcyjny? Jeżeli któraś okaże mi zainteresowanie poprzez uśmiech czy pytając o coś to zdarza się to od święta. Można tez być namolnym i samemu się narzucać ale to też nie działa jeśli nie widać zachęt z drugiej strony. A nawet jeśli by się udało nawiązać znajomość w ten sposób tzn narzucając się to nie wiem czy taki "wymuszony" związek ma przyszłość. Jakie macie doświadczenia z tym podrywaniem i randkowaniem i czy myślicie że mieć szczęście w tej dziedzinie to kwestia posiadania dobrych genów czyli czegoś co się odziedziczyło lub nie?

przez ~szwircu,
    2009-05-18 20:27:26

to mężczyzna jest zdobywcą (na odwrót nie działa zbyt dobrze - kobiety lubią być zdobywane), zagadanie do dziewczyny to nie narzucanie, tymbardziej jeśli sie ja czesto spotyka - szkola, praca itp. ;-)

przez ~czytacz,
    2009-05-18 20:33:46

nalezy uznac, ze masz niska samoocene i brak ci pewnosci siebie.co rozumiesz pod pojeciem "nieatrakcyjny"? masz na mysli wyglad? bo moze to bedzie dla ciebie zaskoczenie, ale kobiety wcale nie zwracaja uwagi w glownej mierze wlasnie na to

przez ~SoltyS,
    2009-05-18 21:00:24

Nie uważam,że brak zainteresowania ze strony kobiet oznacza,że facet jest nieatrakcyjny. Jeżeli nic nie robisz w tym kierunku by się Tobą zainteresowały to się nie dziw,że się Tobą nie interesują. Tak jak napisał Adam - kobiety lubią być zdobywane.Żeby zostać zauważonym lub wybić się ponad przeciętność nie posiadając super wyglądu trzeba zabłysnąć w jakiś sposób prawda? Kobiety bardzo sobie cenią poczucie humoru, dobre maniery, zaradność i chęć pomocy. W dzisiejszych czasach rzadko kto się do Ciebie uśmiechnie n...więcej

przez ~Borys,
    2009-05-18 22:31:20

W dużym uogólnieniu: kobiety postrzegają Ciebie przez pryzmat tego, co tak naprawdę myślisz o sobie. Skup się na tych cechach, a wróżę sukces:-pewność siebie-poczucie humoru-spontaniczność-bycie towarzyskim-szczerość-posiadanie zasad-własny styl..i najważniejsze: rozmawiaj z kobietami, poznawaj je w różnych sytuacjach a samoocena i pewność siebie wzrośnie.A propo: tak, kobiety lubią być zdobywane, ale trzeba dać im też szansę, by mogły się również same postarać. Inaczej takie uganianie często kończy się tylko na uganianiu

przez ~jaman,
    2009-05-19 01:54:52

CYTAT(Adam @ May 18 2009, 19:20 PM) to mężczyzna jest zdobywcą (na odwrót nie działa zbyt dobrze - kobiety lubią być zdobywane), zagadanie do dziewczyny to nie narzucanie, tymbardziej jeśli sie ja czesto spotyka - szkola, praca itp. ;-)Zaczepienie nieznajomej dziewczyny, spieszącej się na ulicy to nie jest taka prosta sprawa. Bo niby jak ją zatrzymać i wzbudzić zainteresowanie w kilku słowach nie zrażając jej do siebie? Podobnie trudne dla mnie osobiście jest nawiązanie rozmowy z nieznajomą dziewczyną w...więcej

przez ~jaman,
    2009-05-19 02:02:43

CYTAT(Czytacz @ May 18 2009, 19:26 PM) nalezy uznac, ze masz niska samoocene i brak ci pewnosci siebie.co rozumiesz pod pojeciem "nieatrakcyjny"? masz na mysli wyglad? bo moze to bedzie dla ciebie zaskoczenie, ale kobiety wcale nie zwracaja uwagi w glownej mierze wlasnie na to Może i brak mi pewności siebie i wewnetrzej radości. Nie czuje się spełniony zawodowo i trochę mnie to przygnebia - zwłaszcza jak zaczynam myśleć o przyszłości (postawienie domu, spłodzenie syna, posadzenie drzewa itd). ...więcej

przez ~jaman,
    2009-05-19 02:14:18

CYTAT(SoltyS @ May 18 2009, 19:53 PM) Nie uważam,że brak zainteresowania ze strony kobiet oznacza,że facet jest nieatrakcyjny. Jeżeli nic nie robisz w tym kierunku by się Tobą zainteresowały to się nie dziw,że się Tobą nie interesują. Tak jak napisał Adam - kobiety lubią być zdobywane.Żeby zostać zauważonym lub wybić się ponad przeciętność nie posiadając super wyglądu trzeba zabłysnąć w jakiś sposób prawda? Kobiety bardzo sobie cenią poczucie humoru, dobre maniery, zaradność i chęć pomocy. W dzisiejszyc...więcej

przez ~jaman,
    2009-05-19 02:31:59

CYTAT(Borys @ May 18 2009, 21:24 PM) W dużym uogólnieniu: kobiety postrzegają Ciebie przez pryzmat tego, co tak naprawdę myślisz o sobie. Skup się na tych cechach, a wróżę sukces:-pewność siebie-poczucie humoru-spontaniczność-bycie towarzyskim-szczerość-posiadanie zasad-własny styl..i najważniejsze: rozmawiaj z kobietami, poznawaj je w różnych sytuacjach a samoocena i pewność siebie wzrośnie.A propo: tak, kobiety lubią być zdobywane, ale trzeba dać im też szansę, by mogły się również same postarać. Inac...więcej

przez ~andykor,
    2009-05-19 09:26:45

Ciesz się tym czasem, kiedyś przyjdzie taki moment że będziesz miał dosyć zainteresowania ze strony kobiet (żony) - rada od faceta po ślubie :-)))A na powaznie - To że dziewczyny nie rzucają Ci się na szyję i nie błagają o numer twojego telefonu nie oznacza automatycznie że jesteś nieatrakcyjny, a jeśli np. jakaś dziewczyna uważa Cię za atrakcyjnego, ale jest nieśmiała i boi Ci się o tym powiedzieć bo sama uważa się za nieatrakcyjną ???, patrz na sprawy szeroko, a nie zawężaj tylko do wybranego aspektu sprawy...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA