REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Coś ze mną nie tak?
    przez ~Kawa??Chama,
    2014-05-10 20:19:52

Witam, Pisze tu ponieważ mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Przeczytałem większość postów w tym dziale ale z żadnym nie mogłem się utrożsamić. Na wstępie powiem, że mam 20 lat a moja dziewczyna jest rok młodsza. Jesteśmy razem troszkę ponad rok. Ona, nazwę ją K. jest bardzo atrakcyjna i często zdarza się, że mężczyźni choćby do niej piszą. K. zawsze mi mówiła, że nigdy nie spotka się z kolesiem z internetu, bo tacy są żałośni i takie ma zasady. Ja jestem bardzo o nią zazdrosny ale staram się t...więcej

przez ~nick,
    2014-05-10 21:21:49

Przeczytałem większość postów w tym dziale ale z żadnym nie mogłem się utrożsamić. http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/10404-by%C5%82a-kobieta-wielka-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-powr%C3%B3t/http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/10419-problemy-w-zwi%C4%85zku/ Ten sam scenariusz. Laska mająca swojego chopa za zero, umawia się z innymi żeby się dowartościować, a chop zaborczy, zazdrosny i awanturnik chcący nakazami/zakazami wymusić na niej szacunek do siebie. Nie przeczytałeś żadnego ...więcej

przez ~Todd,
    2014-05-10 21:58:28

Dobra bez tłumaczenia. U góry masz wszystko co chcesz wiedzieć. A po za tym powiedz \"do widzenia\" a jeśli tego nie zrobisz niedługo rogami będziesz zahaczał druty telegraficzne :)

przez ~hndicat,
    2014-05-10 22:40:16

nie wiem stary ale 3 miesiące temu też dziewczyna, która miała chłopaka poszła ze mną do knajpy solo i dzisiaj nie jest jego dziewczyną tylko moją.

przez ~Todd,
    2014-05-10 22:41:47

3 miesiące temu też dziewczyna, która miała chłopaka poszła ze mną do knajpy solo i dzisiaj nie jest jego dziewczyną tylko moją Faza. Więc jeśli się pojawi lepszy od Ciebie to jak myślisz. Zostanie z Tobą czy pójdzie za lepszym :)?

przez ~hndicat,
    2014-05-10 22:47:47

Faza. Więc jeśli się pojawi lepszy od Ciebie to jak myślisz. Zostanie z Tobą czy pójdzie za lepszym :)? jakbym musiał się o to martwić to pewnie ja byłbym autorem tego tematu, no ale wybrałem drugą stronę barykady

przez ~Leif,
    2014-05-10 23:04:27

Ona, nazwę ją K. jest bardzo atrakcyjna i często zdarza się, że mężczyźni choćby do niej piszą. K. zawsze mi mówiła, że nigdy nie spotka się z kolesiem z internetu, bo tacy są żałośni i takie ma zasady.Ja też tak mam. Zawsze kiedy jakaś piękna dziewczyna, która mi się bardzo podoba, chce mi zrobić loda albo nadziać się na mojego penisa, to zawsze powołuję się na zasady, które wpoił mi mój guru (Piterski) i mówię jej, że musimy zaczekać do ślubu. :) A tak na serio, to tyle razy pisałem, że liczą się jej czyn...więcej

przez ~Piterski,
    2014-05-10 23:17:05

Jesteś rogaczem. Tyle w temacie :)Pozdrawiam :) 

przez ~venso,
    2014-05-10 23:19:21

Przeczytałem większość postów w tym dziale ale z żadnym nie mogłem się utrożsamić. A ja za to znalazłem post odpowiedzi, z którym można by się utożsamić w tej sytuacji, tyle że jeszcze trochę za wcześnie.Zresztą Nick już mnie ubiegł linkiem xD Co było dla mnie szokiem. I teraz mam pytanie, czy spotkanie się z takim kolesiem jest okej? Czy ze mną jest coś nie tak czy z nią? Dodam, że ona chce się z nim spotkać sam na sam i iść do pabu. Oczywiście powiedziała ze jak umówią dokładnie to mnie o tym poinfor...więcej

przez ~Leif,
    2014-05-10 23:37:24

Dla mnie jest szokiem, że podstawowych reguł/zasad nie ustaliłeś na początku, przez to dajesz jej potencjalnie wiele dobrych okazji, by poderwał ja inny facet.Co do zasad, to warto też byłoby zająć się zasadami związanymi z samym sobą. Dyskusja o nich pojawiła się w tym temacie ---> http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/9199-wrażliwość-a-naiwność/ - warto ją przypomnieć.     Jesteś rogaczem. Tyle w temacie :)Pozdrawiam :)  Przyganiał kocioł garnkowi... Zd...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA