REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

CHAM!!!
    przez ~rafiti,
    2009-11-12 15:12:13

Obiło mi się o uszy, że dziewczyny lubią facetów, którzy są w jakimś stopniu "chamscy". Co Wy o tym sądzicie? Osobiście w dużym stopniu zgadzam się z tym stwierdzeniem. Mimo, że stałem się chamski ( naturalnie z umiarem) zauważyłem, że kobiety reagują zupełnie inaczej niż się tego można było spodziewać.

przez ~psyho89,
    2009-11-12 15:23:42

CYTAT(Piter Black @ Nov 12 2009, 16:05 PM) Obiło mi się o uszy, że dziewczyny lubią facetów, którzy są w jakimś stopniu "chamscy". Co Wy o tym sądzicie? Osobiście w dużym stopniu zgadzam się z tym stwierdzeniem. Mimo, że stałem się chamski ( naturalnie z umiarem) zauważyłem, że kobiety reagują zupełnie inaczej niż się tego można było spodziewać. No najlepiej łączyć bycie takim " hamem " z uczuciowym i wysłu[beeep]ącym partnerki stylem bycia. Grzeczniutki, do bólu delikatny facet to cipka której żadna nie chce ;]

przez ~psyho89,
    2009-11-12 15:24:33

ale zaklnąłem

przez ~rafiti,
    2009-11-12 15:34:50

To jest trochę intrygujący temat... ponieważ osobiście lubię "pocisnąć" ( tj danie do słuchu) jakiejś panience i zamiast się obrazić to eksponuje uzębienie... masz Waldemar trochę racji... ale nie koniecznie...bo większość artykułów opiera się na tym, że facet powinien być potulnym (baranem) wówczas jest najlepszym facetem pod słońcem...

przez ~pagier,
    2009-11-12 16:26:54

chyba już to gdzieś przerabialiśmy na tym forum ;]....z tego co pamiętam wyszło, że wygrywa "szorstki". Ja osobiście myślę, że każda laska ma jakieś tam swoje poglądy na to jaki powinien być idealny facet i chyba nie ma utartego schematu, ale tak jak powiedział Waldemar...cipki przegrywają zawsze ;]

przez ~Borys,
    2009-11-12 16:52:32

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?showtopic=1392

przez ~bartolomeo107,
    2009-11-14 18:30:53

Chamstwem raczej się nie zaimponuje . Nie można mylić chamstwa z głośnym wyrażaniem swojego zdania czy poglądów. Chamstwem porządnej dziewczynie nie da się zaimponować - bynajmniej nie znam takiej . Myślę, że wystarczy być zdecydowanym, pewnym siebie człowiekiem, który zawsze wie, czego chce.

przez ~psyho89,
    2009-11-14 19:44:19

CYTAT(bartolomeo107 @ Nov 14 2009, 19:23 PM) Chamstwem raczej się nie zaimponuje . Nie można mylić chamstwa z głośnym wyrażaniem swojego zdania czy poglądów. Chamstwem porządnej dziewczynie nie da się zaimponować - bynajmniej nie znam takiej . Myślę, że wystarczy być zdecydowanym, pewnym siebie człowiekiem, który zawsze wie, czego chce.To prawda - i nie mówimy o byciu hamem w stylu ze np jedziesz autobusem i babcia chce usiasc a Ty do Niej : Byłem pierwszy więc spie*dalaj rencistko .  To chamstwo typow...więcej

przez ~crugler,
    2009-11-14 22:14:39

CYTAT(Waldemar @ Nov 14 2009, 20:37 PM) To prawda - i nie mówimy o byciu hamem w stylu ze np jedziesz autobusem i babcia chce usiasc a Ty do Niej : Byłem pierwszy więc spie*dalaj rencistko .  To chamstwo typowe dla idiotów. Mówimy o tej szorstkości, chłodzie w niektórych momentach, niedostępności ktora sprawia ze az je korci by poznać jakąż to tajemnicę skrywamy, lub by po prostu chciała Cię zdobywać, nawet jesli jestescie w związku. One lubią jak facet nie wykłada wszystkiego na ławę. Ale to wszystko w...więcej

przez ~psyho89,
    2009-11-15 00:02:49

CYTAT(nero @ Nov 14 2009, 23:07 PM) Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą.Najlepiej jest po prostu żyć swoim życiem, pod żadnym względem nic w sobie nie zmieniać i nie robić nic przeciwko sobie.Jeżeli na coś nie masz ochoty to tego nie rób. Dbaj o własny rozwój, swoje zainteresowania, umiejętności itd. Dążenie do celu, wiara w siebie, poczucie własnej wartości to coś co przyciąga kobiety. Takie cechy sprawiają, że w jej oczach stajesz się potencjalnym materiałem na dobrego męża/ojca, kogoś komu można zauf...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA