REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

3 lata młodsza dziewczyna czy warto ??
    przez ~yeloo,
    2009-09-21 10:59:09

witam chodze do 4 klasy technikum, w tym roku przyszedł dość ciekawy nowy narybek do szkoły, spodobała mi się dena z pierwszej klasy tyle że różnica wieku wynosi aż 3 lata, ona ma 16, nie skończone jeszcze a ja mam już dawno bo w kwietniu skończone 19więc tu pytanie czy warto sie angażować i zarywać do niej ??

przez ~luki,
    2009-09-21 11:22:56

Na pewno zaangazuj sie do poprawnego pisania. Jesli mowa o dziewczynie to zalezy. My tu na pewno nie powiemy ci: 'zrob tak albo inaczej'. Mysle, ze znaczenie ma tu jej zachowanie, wyglad i jesli chcesz z nia byc - jej rodzice.Luki

przez ~marcinek,
    2009-09-21 14:11:40

Pamiętaj o tym że dziewczyny w jej wieku zaczynają rozglądać się właśnie za kimś kilka lat starszym, koledzy z klasy wydają im się dziecinni, i niedojrzali, więc jeśli Tobie nie przeszkadza różnica wieku, jej pewnie też nie będzie.

przez ~SoltyS,
    2009-09-21 14:59:35

Hmm...czym ludzie starsi tym taka różnica wiekowa jest mniej znacząca dla obojga ludzi. Jednak w tym wieku taka różnica wieku pomiędzy Wami może mieć ogromny wpływ na związek, który moglibyście stworzyć. Wiele zależy od tego czego oczekujesz od tego związku. Jeżeli przyjemności, mam tutaj również na myśli seks to nie wiem czy go znajdziesz. Jeżeli miłości to czuje,że będziecie o niej mówić często i nawet uwierzycie w to,że ona Was połączyła. No,ale niestety szybko się przekonacie,że się myliliście. Jeżeli chcesz...więcej

przez ~jasiek,
    2009-09-28 15:35:24

Jeszcze miesiąc temu miałem podobne rozterki, tyle ze ja nie mam 19 lat a 21 a ona 17, jakoś się kula, zobaczymy co z tego wyjdzie.

przez ~goclik,
    2009-10-03 15:38:28

A według mnie taka różnica (a nawet i większa) jest jak najbardziej ok. Kobiety rozwijają się i dorastają dużo szybciej niż mężczyzna. Przyjmuje się, że do wieku kobiety należy dodać 2 lata. Czyli jeżeli ma 16 lat to jest emocjonalnie dojrzała jak jej rówieśniczki w wieku 18 lat. Z tego też powodu koledzy z jej własnej klasy wydają się jej dziecinni. Oczywiście nie w każdym przypadku ma to zastosowanie.Porozmawiaj z nią, poznaj. Przekonaj się czy dobrze czujesz się w jej towarzystwie i odwrotnie. Jeżeli tak to n...więcej

przez ~sven,
    2009-10-03 16:00:19

Odpowiedź na pytanie z tematu.Nie warto.

przez ~lobuzers,
    2009-10-03 19:20:46

Witam wszystkich, ponieważ to mój pierwszy wpis Co do tematu to osobiście uważam, że możesz dać sobie spokój, ja mam dziewczyne o 4 lata starszą (ja mam 21) i tak naprawde przy niej stałem sie facetem a nie jak przy poprzednich młodszych dziewczynach"kolegą z popcornu" który ma pogłaskać, poradzić czy ładniejsze jest różowe czy niebieskie, czy lepszy jest bill z tokio hotel albo bryan z n-synic...sic. Dlatego bierz sie za fajne maturzystki z podrywem na temat z matury

przez ~psyho89,
    2009-10-03 19:41:21

Jesli mialbys 23, ona 20 - tak, jesli masz 19 - ona 16 - nie. Próbowałem kilka razy z inteligentnymi dziewczynami w tym wieku ale zabijały nas różnice priorytetowe...

przez ~darioos,
    2009-10-03 22:49:42

moim zdaniem dziewczyna tylko i wyłącznie 18-19+ , niżej nie ma opcji , często się BAWIĄ UCZUCIAMI PRZY TYM RANIĄC DRUGĄ OSOBĘ. przykład uogólniony:jedna (17-stka) zakochała się w moim kumplu za czasów technikum , a dzień wcześniej specjalnie zerwała z chłopakiem z którym miała 1 roczny związek . Dla kumpla powiedziała , że ten były był do niczego ;] . Tak , więc wniosek jeden lepsza starsza , bo ma bardziej poukładane w głowie.---------------To był tylko przykład , nie każda taka jest , to bardzo dużo zależy...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA