[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Rozmowy niedokończone

jakiego typu mezczyzn dotyczy ta charakterystyka
 • avatar zgłoś
  przez ~zan,
  2013-12-16 11:07:04

  otworozaleznosc? nie wiem czy sie smiac czy plakac kiedy widze jak niektorzy znani mi mezczyzni? po prostu nie istnieja bez ich pompy ssacej.a im mocniej ciagnie tym szybciej szare komorki /chyba bardzo nieliczne/ wylatuja na orbite bez powrotu. nic nie jest wazne, byleby tylko pociagnela.przeciez to jest zenujace.powiedzcie mi prosze, ze to naprwde tylko niektorzy i ze to jakis rodzaj ciezkiego uposledzenia/ niedorozwoju.i czy czyms sie taki tlumok charakteryzuje na odleglosc. chcialabym eliminowac takie osoby z nowych znajomych. 

 • avatar zgłoś
  przez ~Leif,
  2013-12-16 12:37:09

  To niestety nie działa tak prosto. Nie ma tak prostej zależności. Btw, używanie ortografii i interpunkcji nie gryzie, a czytającym ułatwia życie.

 • avatar zgłoś
  przez ~zan,
  2013-12-16 12:48:31

  To niestety nie działa tak prosto. Nie ma tak prostej zależności. Btw, używanie ortografii i interpunkcji nie gryzie, a czytającym ułatwia życie.jestem pewna, ze uzywanie alfabetu komputerowego, zamiast ogonkow jest niczym wobec zrobienia zajawki i ucieczki z pola.

 • avatar zgłoś
  przez ~keep.calm,
  2013-12-16 17:05:42

  No sa, sa tacy. Nic z tym nie zrobisz.

 • avatar zgłoś
  przez ~nah1,
  2013-12-16 20:28:48

  No dobra, dobra, Zan. Daj ten adres i zrobimy z nim co trzeba.

 • avatar zgłoś
  przez ~Mayex,
  2013-12-16 22:38:29

  otworozaleznosc? nie wiem czy sie smiac czy plakac kiedy widze jak niektorzy znani mi mezczyzni? po prostu nie istnieja bez ich pompy ssacej.a im mocniej ciagnie tym szybciej szare komorki /chyba bardzo nieliczne/ wylatuja na orbite bez powrotu. nic nie jest wazne, byleby tylko pociagnela.przeciez to jest zenujace.powiedzcie mi prosze, ze to naprwde tylko niektorzy i ze to jakis rodzaj ciezkiego uposledzenia/ niedorozwoju.i czy czyms sie taki tlumok charakteryzuje na odleglosc. chcialabym eliminowac takie osoby ...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~zan,
  2013-12-16 22:58:31

  Przeczytałem 5 razy i nie zrozumiałem sensu tej wypowiedzi... niestety. Może ortografia nie jest aż tak ważna, jakieś sensowne przemyślenie wypowiedzi i przeczytanie swojego tekstu przed publikacją jest wymagane.  :huh:Ktoś cię wkurzył, zrobił źle - tak jak wiele innych osób wkoło. Nie musisz od razu lecieć z tym problemem na męskie forum. Lepiej zrób sobie ulubioną herbatkę, zrelaksuj się i przemyśl, czy jest aż tak źle? :ph34r:mysle, ze lepiej jest nie wytrzymac cisnienia i wkleic swoje wiekopomne sl...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Mayex,
  2013-12-16 23:26:29

  Chciałbym ci pomóc, ale nie wiem czy chcesz tę pomoc przyjąć od mężczyzny. :D Piszesz o czterech adresach, czyli zraniło cie wcześniej trzech facetów (dobrze rozumiem?) i nie wyciągnęlas z tego żadnych wniosków? Żadnej nauczki?/stawiaj wielkie znaki na początku zdania, naprawdę lepiej się czyta

 • avatar zgłoś
  przez ~billcolavita,
  2013-12-17 11:43:25

  Chciałbym ci pomóc, ale nie wiem czy chcesz tę pomoc przyjąć od mężczyzny.  :D Piszesz o czterech adresach, czyli zraniło cie wcześniej trzech facetów (dobrze rozumiem?) i nie wyciągnęlas z tego żadnych wniosków? Żadnej nauczki?Może ktoś tu po prostu nie wie kiedy się zamknąć.. 

 • avatar zgłoś
  przez ~pagier,
  2013-12-18 04:42:06

  Matko, ja chyba przestaje rozumiec jezyk polski...

 • ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA