REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

szeroko pojete samodoskonalenie
    przez ~theedge,
    2009-03-04 09:30:55

Moze sprobuj kursow

przez ~whitechocolatte,
    2009-03-04 20:52:09

Bardzo ciekawa stronka niedawno kupiłem sobie nową ksiązke do nauki angielskiego troche kosztowała bo 60zł ale przygotowuje ona do tesu CFE. Mam nadzieje ze warto było

przez ~lep1,
    2009-03-04 21:52:15

słuchajcie mam język niemiecki od podstawówki i orientuję się mniej więcej co i jak i teraz w szkole też mam i pytanie opłaca uczysz się niemieckiego czy zacząć angielski od podstaw?

przez ~whitechocolatte,
    2009-03-05 00:06:53

\'Lep\' napisał(-a):słuchajcie mam język niemiecki od podstawówki i orientuję się mniej więcej co i jak i teraz w szkole też mam i pytanie opłaca uczysz się niemieckiego czy zacząć angielski od podstaw?Niemiecki język jest też dość popularny jednak wszyscy wiemy,że Angielski jest podstawą. Jezeli jesteś dobry w niemieckim to możesz spróbować łapać troche angielskeigo na pewno CI się przyda. Ważne jest abyś miał jeden język perfekcyjnie opanowany a każdy dodatkowy jest Twoim atutem

przez ~saber,
    2009-03-06 22:24:25

Dzięki za podrzucenie Sita i ten link do BBC. Aktualnie będę się zabierał do przygotowania do LCCI z angielskiego, ale zaraz po tym nienerwowo bym sobie podziałał i bardzo możliwe, że skorzystam z porad Odnośnie Twojego pytania Lep powiem w ten sposób. Zastanów się gdzie dogadasz się po niemiecku i zastanów się gdzie pomocny będzie angielski. Niemiecki to na pewno przydatny język, w końcu daleko nie mamy do sąsiadów i paru innych krajów gdzie się szprecha w tym języku, ale moim zdaniem znajomość angielskiego jes...więcej

przez ~hustla,
    2009-06-18 22:35:54

Samodoskonalenie, bardzo ciekawe, prucz nauki języków polecam poznawanie kultury innych krajów, by nie dopuścić do konfliktów w interesach wynikających z nieporozumień. Tak wogóle pracownik powinień ćwiczyć swoją mimike twarzy i mową ciała, np.-uśmiech (powinien być autentyczny i szczery, najlepiej jak pojawia się na twarzy tuż przed powitaniem, bo przekonuje się wtedy odbiorce do siebie)-wzrok (krótko mówiąc kontakt wzrokowy ale bez przesady, acha i oczy otwarte szeroko ukazują rozmówcy, że jest się nim zainter...więcej

przez ~romeo18,
    2009-06-18 23:43:49

CYTAT(Hustla @ Jun 18 2009, 22:28 PM) Samodoskonalenie, bardzo ciekawe, prucz nauki języków polecam poznawanie kultury innych krajów, by nie dopuścić do konfliktów w interesach wynikających z nieporozumień. Tak wogóle pracownik powinień ćwiczyć swoją mimike twarzy i mową ciała, np.-uśmiech (powinien być autentyczny i szczery, najlepiej jak pojawia się na twarzy tuż przed powitaniem, bo przekonuje się wtedy odbiorce do siebie)-wzrok (krótko mówiąc kontakt wzrokowy ale bez przesady, acha i oczy otwarte sz...więcej

przez ~dracker,
    2009-07-16 12:41:08

Trochę z innej beczki: Samokształcenie się w dziedzinie komunikacji oraz perswazji. Całkowicie za darmo poprzez internet, dla zainteresowanych zostawiam adres e-mail do kontaktu [email protected], dla mnie ciekawe podejście do tematu.

przez ~jacekg,
    2009-08-02 17:25:31

CYTAT(Pafii @ Feb 5 2009, 12:01 PM) Najlepszym sposobem na naukę języka są słówka. "Wtłukiwanie" słówek bez gramatyki daje możliwość w krótkim czasie porozumiewania się w języku obcym. 10 dziennie to 3650 słów rocznie. Gadasz jak najęty i pomimo gramatycznych błędów, każdy Cię rozumie. Sposób mam podobny ,tylko trochę z modyfikowany .Poszedłem do sklepu drzewnego i kupiłem kawałek sklejki coś w rodzaju tych ,które znajdują się w tablicach ogłoszeniowych.Następnie dorobiłem uchwyt i tablicę prz...więcej

przez ~wisen,
    2009-08-02 21:03:49

Dla mnie w nauce języka obcego pomogło oglądanie filmów z polski napisami. Jak się ta człowiek osłucha to dużo więcej się rozumie i zapamiętuje zwroty na lekcjach to sobie spokojnie radziłem później.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 2 z 5
REKLAMA