REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

szeroko pojete samodoskonalenie
    przez ~theedge,
    2009-01-31 23:28:20

Zachecam do pisania tak jak w temacie o samodoskonaleniu. Mam na mysli nauke szybkiego czytania, kurs angielskiego itp.

przez ~whitechocolatte,
    2009-02-03 13:15:44

jeżeli chodzi o kurs angielskiego to tutaj moge się wypowiedziec na własnym doświadczeniu. Od jakiegoś roku wziąłem się bardzo solidnie za nauke tego języka i robie to w głównej mierze samodzielnie. Moimi sposobami , które zapewniam was przynoszą widoczne rezultaty są- rejestracja i posługiwanie się w języku angielskim na forach internetowych u mnie są to fora FCB, Bukmacherskie, o fimach i Nba- rozmowy przez skypa i msn z ludzmi w języku angielskim- oglądanie filmów seriali w języku angielskim - ćwiczenia gramatyczne w ksiązach z zadaniami- czytanie ksiązek w języku angielskim

przez ~matyss,
    2009-02-03 14:42:40

Podobnie jak kolega wyżej, z tym że ja szlifuje francuski. Do tego staram się opanować AutoCada. Bardzo użyteczny program, niestety na studiach miałem tylko podstawy z rysunku 2D. W najbliższym czasie zapiszę się na jakiś kurs.Póki co to tyle. Nie wliczam w to ciągłego ( nie znaczny wiecznego ) studiowania. Pozdroo

przez ~theedge,
    2009-02-05 10:53:17

Dobrym sposobem nauki jezyka sa kursy audio

przez ~pafii,
    2009-02-05 11:08:45

Najlepszym sposobem na naukę języka są słówka. "Wtłukiwanie" słówek bez gramatyki daje możliwość w krótkim czasie porozumiewania się w języku obcym. 10 dziennie to 3650 słów rocznie. Gadasz jak najęty i pomimo gramatycznych błędów, każdy Cię rozumie.

przez ~leonzet,
    2009-02-12 11:56:26

The Edge ma rację, kursy audio to dobry sposób. Zwłaszcza gdy spędza się dużo czasu w korkach.

przez ~czytacz,
    2009-02-12 12:06:46

Najlepszym i najszybszym sposobem na nauke jezyka jest wyjazd zagranice, do kraju, w ktorym jezyk, ktorego chcesz sie uczyc, jest podstawowym jezykiem komunikowania sie. Ale to nie wystarczy - trzeba jeszcze zapisac sie na superintensywny kurs jezykowy, powiedzmy 8 godz. zajec dziennie przez 2-3 miesiace. W przypadku wiekszosci jezykow to wystarczy, by moc potem bez problemu skomunikowac sie w 90% sytuacji zyciowych, a finansowo wychodzi taniej (srednio cena za 1 lekcje), niz kursy jezykowe w Polsce. Warto jedna...więcej

przez ~skafander,
    2009-02-12 13:27:54

Wszystkie opisane wyżej metody są dobre. Ważne jest aby nauka sprawiała przyjemność lub kojarzyła się z czymś co się lubi.Osobiście powiem, że ja uczyłem się języka obcego jak wszyscy a w opanowaniu słówek bardzo pomogło mi tłumaczenie tekstów moich ulubionych wykonawców. Sposób na ich powtarzanie dość banalny - słuchasz swojej ulubionej muzykikorzyść taka że się materiał fajnie utrwala a korzyść dodatkowa rozumiesz o czym śpiewają. Jest jednak skutek uboczny czasami Twój ulubieniec spada z piedestału ze względu na durne teksty....cóż bywa i tak.Gorąco polecam tą formę nauki języka.Szacunek

przez ~saber,
    2009-02-15 21:04:47

\'The_Edge\' napisał(-a):Dobrym sposobem nauki jezyka sa kursy [email protected] Edge: Możesz polecić jakieś dobre kursy audio z angielskiego? Mam tu na myśli te, z których osobiście jesteś zadowolony. Interesowałoby mnie jakieś wysoko [email protected]: Nie mam co prawda takich ulubionych wykonawców, ale zgadzam się, że zwracanie uwagi na słowa piosenek, które się słucha dużo daje. Przez długi czas bardzo trudno było mi wyłapać wiele słówek, ale to szybko przechodzi.

przez ~c00o,
    2009-02-20 14:08:13

SABER - Sita wersja audio polecam

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA