Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Własny biznes w małej miejscowości
    przez ~marcel17,
    2012-10-18 15:09:53

Witam. Mieszkam w małej miejsowości.Posiadam własny budynek , ok 200m2 , który w przeszłości służył jako wytwórnia makaronów.Myślałem nad otworzeniem własnego biznesu. Posiadam również busa dostawczego.Chciałem zapytać was , mądre głopwy z tego forum , nad czym warto byłoby się zastanowić Myślałem o otworzeniu sklepu ze sprzętem sportowym , ponieważ się nas tym znam i nie ma wielkiej konkurencji w okolicy.Nie jestem tylko pewien czy taki sklep miałby szansę bytu właśnie w małej wiosce.Macie jakies inne pomysły ?...więcej

przez ~billcolavita,
    2012-10-18 15:32:40

napisz mi marcel na pw badz tez tutaj co to za miejscowosc

przez ~wildchild,
    2012-10-18 17:26:52

Masz w okolicy jakieś większe miasta, jeśli tak to w jakiej odległości. Napisz jakim kapitałem dysponujesz. Jak wygląda infrastruktura tego budynku? Jest to hala, czy raczej jest poprzedzielany ścianami działowymi?

przez ~ufol,
    2012-10-18 21:31:11

Niedaleko Wrocławia, czyli blisko do Niemiec:)Wiesz co bym zrobił?? Zebrał kilku chłopa co potrafi rzeźbić w samochodach i zajął się naprawami lakierniczymi. Dodatkową opcją byłaby u mnie "korekta" liczników I mówię Ci poważnie, popatrz jak jest w Polsce - żeby nie wiem jaka bieda w domu była pasek kombi musi być

przez ~jazzman,
    2012-10-18 21:35:38

\'ufol\' napisał(-a):Dodatkową opcją byłaby u mnie "korekta" liczników Za takie coś powinni wsadzać do więzienia...

przez ~ufol,
    2012-10-18 21:47:24

Może i powinni ale skoro ludzie są naiwni, to czemu nie korzystać. Przeżyliśmy Amber Goldy i inne organizacje charytatywne, przeżyjemy i to.

przez ~danny,
    2012-10-18 22:31:18

Kradnę bo inni kradną.Tu nigdy nie będzie dobrze.

przez ~marcel17,
    2012-10-19 08:45:38

Wiem że to na poważnie. Też o tym myślałem żeby stworzyć coś związanego z mechaniką samochodów. Problem w tym że takich zakładów jest akurat przesyt w moich rejonach , poza tym kompletnie się na tym nie znam.

przez ~ufol,
    2012-10-19 11:14:45

Więc pomyśl o sklepie z częściami.

przez ~ebrons,
    2012-11-02 09:38:01

Czy mniejsza miejscowość tym trudniej z realizacją takich pomysłów i przede wszystkim utrzymaniem się z tego. Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach w szczególności w małej miejscowości z jednego profilu nie da się utrzymać.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2