REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Wielki problem
    przez ~pestol,
    2012-12-28 20:30:18

Otóż w pisałem w tym roku maturę i wszystko zdałem tylko nie matematykę...Tak się składa ,że z matematyki zawsze byłem bardzo słaby... Mój problem polega na tym ,ze nie stać mnie teraz na żadne korepetycje.Musiałbym uczyć się sam... Może znacie jakieś ciekawe książki do nauki matematyki albo jakiekolwiek inne sposoby nauki tego przedmiotu. Jakoś nie potrafię uczyć się z podręczników szkolnych...Proszę o wsakazówki...Pozdrawiam.

przez ~Kafar,
    2012-12-28 20:53:51

www.matematyka.pisz.pl - fajna strona, masz wszystko opisane krok po kroku, przykładowe zadania, materiał ze studiów/liceum/gimnazjum

przez ~romantyk,
    2012-12-28 21:57:22

zadania.info tam też jest spoko przedstawione. Ja w liceum bardzo dużo z tego korzystałem.

przez ~rogal12321,
    2012-12-28 22:43:47

Roman19, powiedz mi prosze mieszkasz w malej miejscowosci, duzej ?Masz swoich bylych znajomych z klasy w swoim miescie?Jesli tak to dlaczego ich nie poprosisz o pomoc z matematyka? Chyba ze kazdy ma podobny problem

przez ~pblo,
    2012-12-28 23:56:48

'Rogal' napisał(-a):Jesli tak to dlaczego ich nie poprosisz o pomoc z matematyka? Chyba ze kazdy ma podobny problem Dokładnie. Nawet jeśli wśród Twoich kumpli nie ma asów matematycznych, to nie wierzę, że nie jesteś w stanie znaleźć kogoś, kto mógłby Ci pomóc z matmą. Nawet nie mówię, że za pieniądze- sąsiadom czy znajomym mamy/taty/brata/siostry, w ramach wdzięczności za pomoc, możesz kiedyś odśnieżyć chodnik przed posesją, pomóc z zrobieniem zakupów, wytrzepać dywany itd. Sam też pewnie jesteś w czymś ...więcej

przez ~?ukasz8,
    2013-01-31 21:21:29

polecam stronę http://www.matematykam.pl/ od podstaw do matury :)

przez ~toby,
    2013-02-02 21:35:16

ucz się na arkuszach maturalnych z różnych lat, zadania są zawsze układane w pewien określony schemat który pozwala sprawdzić znajomość określonej wiedzy więc jeśli je opanujesz to jakby połowa sukcesu. Oczywiście posiadanie elementarnej wiedzy to mus ale zawsze można sobie pomóc.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA