REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

To co nas napedza
    przez ~afterlife,
    2012-05-24 23:53:25

Witam. To już mój któryś z rzędu temat, który zakładam prosząc o pomoc, poradę czy jakies pomysły. Dziś będzie trochę o motywacji do nauki, rozwijania samego siebie - ogólnie do życia.Opiszę na początek jakie mam podejście do otaczającego mnie świata. Dzień rozpoczynam jak zwykły homo sapiens od śniadania, ogarnięcia się. Idę do pracy. Po pracy jakiś obiad i tu właśnie się zaczyna... Nie mam ochoty na nic po za spaniem, gapieniem się w monitor. Studiuje, chce nauczyć się języków, doszkolić się i zmienić prace z ...więcej

przez ~venso,
    2012-05-25 00:04:13

\'Afterlife\' napisał(-a):Co Was motywuje do działania? Do samorealizacji, inwestowania w siebie?1. Dupeczki2. $$$$$$$$Jak bedziesz myślał tymi priorytetami, wszystko inne się ułoży a wtedy jedyny problem to zapełnienie grafika.Inwestowanie w siebie prezypomina w Polsce inwestowanie w instytucje państwowe albo firmy szkoleniowe i na ogoł tracisz kasę i g*wno z tego masz, no chyba że edukacja powiazana ze znajomościami/rodziną.Czytaj, czytaj, jeszcze raz czytaj, w ksiażkach znajdziesz wszystko.

przez ~afterlife,
    2012-05-25 10:44:07

\'Venso\' napisał(-a):1. Dupeczki2. $$$$$$$$Jak bedziesz myślał tymi priorytetami, wszystko inne się ułoży a wtedy jedyny problem to zapełnienie grafika.Inwestowanie w siebie prezypomina w Polsce inwestowanie w instytucje państwowe albo firmy szkoleniowe i na ogoł tracisz kasę i g*wno z tego masz, no chyba że edukacja powiazana ze znajomościami/rodziną.Czytaj, czytaj, jeszcze raz czytaj, w ksiażkach znajdziesz wszystko.Masz jakieś powody, dowody, argumenty że mówisz tak o...więcej

przez ~kermit44,
    2012-05-25 11:24:33

Kobitki to rzeczywiście dobra motywacja. Hajs to raczej środek niż cel. Niemniej jednak zawieszasz sobie poprzeczkę i musisz ją osiągnąć, czasem małymi krokami.Nie rozumiem gadania, że próbujesz coś robić, ale tracisz motywację czyt. nie chce Ci się, a potem marudzisz, że nie masz motywacji. Albo czegoś chcesz i jesteś konsekwentny albo wolisz się opier**lać.

przez ~archmage,
    2012-05-25 11:25:34

Bierzesz 6 białych kartek A5. Tytułujesz je następująco - Moje całe życie(np. Rodzina, dom za miastem, wirtuoz gitary, przedsiębiorca proawdzący własną firmę etc), Ja za 10 lat(niezależny finansowo, mieszkający sam, z kobietą swojego życia u boku etc), ja za 3 lata, ja za rok, ja za 6 miesięcy(np. 5 kg mniej, 5 cm w klatce więcej, 5 tysięcy na koncie więcej), ja za 3 miesiące.Na każdej zapisujesz co chciałbyś osiągnąć do tego czasu i jak wyobrażasz sobie siebie.Teraz powróć do robienia planów dnia. Uwzględniaj w...więcej

przez ~afterlife,
    2012-05-27 15:06:48

\'BanginMan\' napisał(-a):Kobitki to rzeczywiście dobra motywacja. Hajs to raczej środek niż cel. Niemniej jednak zawieszasz sobie poprzeczkę i musisz ją osiągnąć, czasem małymi krokami.Nie rozumiem gadania, że próbujesz coś robić, ale tracisz motywację czyt. nie chce Ci się, a potem marudzisz, że nie masz motywacji. Albo czegoś chcesz i jesteś konsekwentny albo wolisz się opier**lać.O takich właśnie wypowiedziach mówiłem w pierwszym poście. Jak nie masz nic do dodania w temacie, niż napisanie zapie**laj albo gi...więcej

przez ~LilPeneros,
    2012-05-27 16:30:20

Afterlife - spróbuj w takim razie sięgnąć po książkę pod tytułem "Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu".Jest to książka do której dodatkowo dołączone są nagrania wideo na DVD.

przez ~Brylant,
    2012-05-27 17:40:15

tak jak Wenso :mnie motywują KASA i KOBIETYMusze przyznać, że dziewczynie z która teraz jestem zawdzięczam w jakimś stopniu to, ze dostałem obecną pracę w banku. ponieważ na czas Naszego wkraczania w związek przypadał na okres mojej rozmowy kwalifikacyjnej i poszedłem na nią pełen w skowronkach, pewny siebie, z bananem na ustach , pełen elokwencji i zadowolenia z życia i siebie...przed rozmową wspierała mnie i była ze mną, po rozmowie natychmiast sie spotkalismy ..bla bla blaKobiety i kasa - te rzeczy są potrzebne facetowi !

przez ~LilPeneros,
    2012-05-27 18:35:23

Prawdą jest to co napisał Venso, że nami mężczyznami rządzą dwie potężne siły: miłości/seksu oraz pieniądza.Powiem brutalnie i po męsku:Brak kobiet w życiu faceta jest do dupy.Brak kobiety, która Ci się podoba i którą chciałbyś mieć jako dziewczynę jest do dupy POTRÓJNIE.Gdy kobiety omijają kogoś w życiu szerokim łukiem, traktują jako „przyjaciela”, zostawiają to jest to do dupy wielokrotnie.Ja sam mam ten komfort, że z kobietami mi się układa całkiem dobrze i to w dodatku tak jak sobie kiedyś wymarzyłem.

przez ~alek,
    2012-05-27 19:11:20

\'LilPeneros\' napisał(-a):Prawdą jest to co napisał Venso, że nami mężczyznami rządzą dwie potężne siły: miłości/seksu oraz pieniądza.Powiem brutalnie i po męsku:Brak kobiet w życiu faceta jest do dupy.Brak kobiety, która Ci się podoba i którą chciałbyś mieć jako dziewczynę jest do dupy POTRÓJNIE.Gdy kobiety omijają kogoś w życiu szerokim łukiem, traktują jako „przyjaciela”, zostawiają to jest to do dupy wielokrotnie.Ja sam mam ten komfort, że z kobietami mi się układa całkiem dobrze i to w dodatku tak jak sobi...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA