REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Studia na UTP
    przez ~malisha91,
    2011-06-19 11:55:35

Mam takie pytanie, czy ktoś z forumowiczów studiuje albo studiował na UTP w Bydgoszczy na profilu ZIP ?

przez ~sven,
    2011-06-19 12:12:32

Jesteś pewien że chcesz iść do Bydgoszczy?

przez ~krzychw,
    2011-06-19 12:43:46

\'sven\' napisał(-a):Jesteś pewien że chcesz iść do Bydgoszczy? Bydgoszcz jak Bydgoszcz, zadałbym pytanie czy na pewno chcesz iść na zarządzanie, bo to chyba jest jeden z kierunków dla przyszłych bezrobotnych, jak idziesz na uczelnie "półtechniczną" to chociaż weź kierunek techniczny, miałem na roku dziewczynę która ciągnęła drugi kierunek na zarządzaniu na PP i z tego co kojarzę to miała zajęcia w dużej części związane z budową maszyn(metalurgia, spawalnictwo, odlewnictwo itp.), tyle że później dostał...więcej

przez ~monia,
    2011-06-19 13:11:57

Ja mam znajomych na budownictwie, rolnictwie i na architekturze krajobrazu wiejskiego. I powiem szczerze, że wszyscy sobie chwalą tę uczelnię. I wbrew powszechnej opinii (szczególnie zakorzenionej wśród studentów innych konkurencyjnych bydgoskich uczelni), UTP jest uczelnią naprawdę dobrze prosperującą i szybko rozwijającą się. Z mojej strony mogę Ci ją szczerze polecić. I gdybym sama nie związała się wcześniej z CM UMK, poszłabym na pewno na wyżej wspomnianą architekturę na UTP.

przez ~malisha91,
    2011-06-19 19:51:41

Jeszcze myśle nad Elektronika i telekomunikacja i to po cześci by była kontynuacja technikum, bo skończyłem informatyka, wiec jakies pojecia juz mam w tym dziale

przez ~pablo1525,
    2011-06-19 21:30:28

ja studiowalem w Bydgoszczy na UTP tylko ze nie na tym kierunku co Ciebie interesuje wiem tylko ze chwala sobie Elektronike i telekomunikacje na UTP:)duzy minus tylko ze wieksza czesc uczelni znajduje sie na Fordonie daleko od centrum

przez ~malisha91,
    2011-06-19 21:48:15

Nie ważne gdzie to sie znajduje, ważen ze dobrz ucza Pablos a studiowales zaocznie czy na dziennych ?

przez ~pablo1525,
    2011-06-19 22:13:51

ja studiowalem na dziennych tylko ze moj wydzial znajdował sie w centrum na mazowieckiej (niedaleko dworca) a mieszkalem na osiedlu błonie tylko ze po ukonczeniu I stopnia studiów przeniosłem sie do Warszawy na dalsze studia co do nauki to wiadomo ze jesli czlowiek chce z jakiejś dziedziny być dobry to sam musi sie przyłożyći musi tego chcieć

przez ~malisha91,
    2011-06-19 22:19:45

No ja własnie patrze na mapkę, ze moj wydział bedzie troche daleko, ale na szczescie Bydgoszcz mniej wiecej znam wiec dam rade Ja wybieram zaoczne, moze glupi jestem, ze tak robie, ale taki postawilem sobie cel, ze chce isc na zaoczne, znalezc prace i jak najszybciej "wstac na wlasne nogi"

przez ~pablo1525,
    2011-06-19 22:25:11

widze ze jestes okolice Swiecia Grudziadza wiec daleko nie masz nie uwazam zebys głupi był z powodu tego ze masz obrany cel w zyciu i chcesz go realizowac

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA