REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Dyskusja do tematu: Rozmowa kwalifikacyjna: jak dostać wymarzoną pracę?

Rozmowa kwalifikacyjna jest rozmową handlową, a jej uczestnikami są sprzedający i kupujący. Sprzedaj swoje umiejętności tak, byś zarobił sporo, a pracodawca czuł, że nie stracił. Jak zdobyć wymarzoną pracę? Jakie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej są częste? Oto przewodnik, krok po kroku.

Przejdź do artykułu
    przez ~Badfighter,
    2015-09-06 17:56:46

coraz więcej osób robi sobie swoje SMART CV w wersji elektroniczej, coś takiego -> http://www.sklep.smartmbc.pl/elektroniczne-cvteż sobie zrobiłem i jak dzwonili to pracodawca zdziwiony, ze można w tak oryginalny sposób zaprezentować swoje CV

przez ~jacekszymkowski,
    2015-09-22 10:09:49

Cenne porady. Ja zmieniłem właśnie prace na dużo lepszą i wiem, że dobry garnitur to podstawa w rozmowach rekrutacyjnych. A jeśli nie garnitur to chociaż porządna marynarka.  Mam porównanie i zanim zdecydowałem się na dobry garnitur, to na rozmowach czułem się niepewnie i serio szło mi gorzej. Nie chciałbym żeby wyglądało to tak, że uważam że wygląd jest najważniejszy, ale Panowie- jest bardzo ważny, szczególnie jak kobieta rekrutuje:D Bo umiejętności nie sprzedajesz na rozmowie, tylko siebie i swój wizerun...więcej

przez ~SylwesterV3,
    2015-09-28 14:04:41

Nie kojarzyłem tej marki Giacomo, ale sprawdziłem ich stronke i fejsa i powiem Ci, że nawet niezły pomysł. Masz garnitur od nich czy z Bytomia? Których wolisz?

przez ~CzyDe,
    2015-10-02 15:58:54

Bytom i Vistula (i ew. Próchnik, ale zależy jaka kolekcja) mają zazwyczaj lepsze tkaniny i dużo lepsze wzornictwo niż GC (które jest trochę synonimem obciachu i jarmarcznego designu wśród ludzi ceniących męską elegancję). Jak Cię stać na wydanie 300 euro to najlepszym wyjściem będzie Suit Supply

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA