REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Na platformie wiertniczej w jeden dzień zarobisz tyle, co w miesiąc w Polsce
    przez ~marlenka,
    2014-04-23 13:25:40

http://menstream.pl/wiadomosci-reportaze-i-wywiady/na-platformie-wiertniczej-w-jeden-dzien-zarobisz-tyle-co-w-miesiac-w-polsce,0,1389671.html?rfguidfoCo myślicie o tym? Ktoś ma jakieś doświadczenia mógłby coś opowiedzieć?   

przez ~w????czykij2,
    2014-05-02 10:33:33

Hej,zalezy co chcialbys wiedziec :) Ja nie pracuje stricte na platformie, ale w tym samym sektorze (offshore). Praca jak w artykule - zmianowa, 12h/7 dni, kontrakty od 2-8 tygodniowe dla europejczyka. Praca zalezy od stanowiska, mozesz byc sprzataczka, kucharzem, inzynierem, spawaczem etc. Na moim statku w tym momencie jest ok 500 os, wiec prace sa rozne. Ja jestem elektronikiem, wiec praca nie jest zbyt wyczerpujaca fizycznie. Zarobki bardzo rozne, sprzataczka 700 euro/mc. Ja mam 250 euro/dzien, wiec ...więcej

przez ~Adventures,
    2014-05-02 14:18:54

Też o tym słyszałem,nawet myślałem :) Podobno to dobre jak kogoś nie trzyma tęsknota za domem.Jeśli nie masz rodziny-próbuj.Też były głosy ,że podobno dość niebezpiecznie i że z Platforma to taki nasz Dom,z którego nie schodzi się nawet przez rok.Ciekawe doświadczenie. 1.Jest niebezpieczeństwo wybuchu,pożaru,śmierci duże?2.Jak zaopatruje się załogę w podstawowe rzeczy-przypływa towar? Sam uważam ,że byłoby to ciekawe doświadczenie-jakby ktoś coś jeszcze dopowiedział.Marlenka-fajny temat ;)

przez ~Marjanek,
    2014-05-10 19:11:22

Praca dobrze płatna, no ale coś za coś. Jeśli nie kogoś nic nie trzyma przy domu, no i psychicznie wytrzyma być tyle czasu \"gdzieś\" to praca jest całkiem ok. Tylko tak jak juz kolega wyżej pisał, zarobki zależą od tego kim się jest i jakie ma się doświadczenie.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA