Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Konto bankowe
    przez ~LilPeneros,
    2011-10-23 17:39:39

Najlepiej konto bankowe w BZW BK, Alior Banku, albo PKO

przez ~patryk1994,
    2011-10-24 21:11:45

Jeżeli chodzi o WBK to odradzam na początku wszystko jest za darmo bankomaty konto i karta . Też małem wszystko za darmo a dziś płace za kartę 3.50 miesięcznie za bankomaty po 5 zł jeśli to nawet są EURONET-U te WBK wszystko pięknie na poczatku a później przychodzi ci zawiadomienie ze zostały zmienione opłaty za konto itp ... z tego co wiem i słyszałem to dużo osub sobie chwali alior bank ... w następnym roku może sie przeniosę ale jeszcze zobaczę bo może też wyjadę w styczniu.. Ale osobiście odradzam WBK i inne...więcej

przez ~marcinle,
    2011-10-24 21:16:52

\'Patryk1994\' napisał(-a):Jeżeli chodzi o WBK to odradzam na początku wszystko jest za darmo bankomaty konto i karta . Też małem wszystko za darmo a dziś płace za kartę 3.50 miesięcznie za bankomaty po 5 zł jeśli to nawet są EURONET-U te WBK wszystko pięknie na poczatku a później przychodzi ci zawiadomienie ze zostały zmienione opłaty za konto itp ... z tego co wiem i słyszałem to dużo osub sobie chwali alior bank ... w następnym roku może sie przeniosę ale jeszcze zobaczę bo może też wyjadę w styczniu.. Ale os...więcej

przez ~karolmh,
    2011-10-25 21:23:07

Co sądzicie o tym Credit Agricole co jest w miejsce Lucas Banku ??

przez ~pacjent,
    2011-10-25 21:33:04

\'Patryk1994\' napisał(-a):Jeżeli chodzi o WBK to odradzam na początku wszystko jest za darmo bankomaty konto i karta . Też małem wszystko za darmo a dziś płace za kartę 3.50 miesięcznie za bankomaty po 5 zł jeśli to nawet są EURONET-U te WBK wszystko pięknie na poczatku a później przychodzi ci zawiadomienie ze zostały zmienione opłaty za konto itp ... z tego co wiem i słyszałem to dużo osub sobie chwali alior bank ... w następnym roku może sie przeniosę ale jeszcze zobaczę bo może też wyjadę w styczniu.. Ale os...więcej

przez ~krisxneo,
    2011-10-31 21:06:08

Wedle mnie jest najlepszy Nordea Bank... Ale nie wiem jak jest to w małych miejscowościach, bowiem korzystam z tego bo mieszkam w mieście ...

przez ~wujas,
    2011-11-01 17:02:12

Ostatnio byłem modyfikować rachunek w PKO BP.Posiadałem konto ``Studenckie``, a przeszedłem na konto dla ``Młodych``.Potrzebna jest legitymacja szkolna/studencka i w sumie tyle.Nie chce mi się rozpisywać ale w opcji m.in jest darmowe wybieranie kasy z bankomatów w każdym kraju co dla mnie było najważniejszą sprawą. Niżej wrzucam link z informacją dla chętnych.

przez ~pacjent,
    2011-11-01 22:11:14

\'Brylant\' napisał(-a):nie dość, że za darmo to jeszcze mi nagrodę dali nenennenennene A w BZWBK dostałem paletki do bliżej nie znanej mi gry plażowej (nie, nie do badmintona). @EDIT.Ps. Ale ich banku wcale nie polecam, mam jakiś dziwny niedosyt podczas korzystania z ich usług i wydaje mi się, że są lepsze na rynku.

przez ~donb,
    2011-11-08 21:25:43

Ja założyłem sobie niedawno konto w BGŻ "z podwyżką",Bank przelewa co miesiąc 1% twojego najwyższego wpływu na konto. (dodatkowo zabiera 5zł za prowadzenie konta) - Max. do 50zł.Więc sobie przelewam z drugiego konta co miesiąc 5000 zł i dostaje z BGŻ "na czysto" 45 zł co miesiąc Te 5000zl sobie przelewam spowrotem drugiego dnia czy cokolwiek co mi sie podoba i nie ma z tym zadnego problemu.+ przelewy darmowe + co dla mnie najwazniejsze a nie mam tego w mbanku - wyplaty ze wszystkich bankomatów za darmo

przez ~pmsady,
    2012-08-25 00:25:56

tez posiadam [złamanie 8 punktu zasad Forum MHl], internetowe, i jest zadowolony od kilku lat, poczytaj na blogu [złamanie 8 punktu zasad forum MH] , jeżeli tylko konto internetowe Ci odpowiada to śmiało zakładaj, pozdrawiam

• ODPOWIEDZ +
1 ... 7 8 9
STRONA 9 z 9
REKLAMA