Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Konto bankowe
    przez ~edwin,
    2009-08-25 13:05:14

ja mam konto STUDENT w PKO BP .. założyłem tam ponieważ większość rodziny ma tam otworzone rachunki ... w moim mieście jest 7 bankomatów z czego 4 PKO BP albo PEKAO SA no i najważniejszy czynnik to chyba ten że moja pierwsza praca była właśnie w PKO BP przy obsłudze klienta detalicznego ... czyli daleko nie miałem

przez ~sahielos,
    2009-09-20 22:02:48

\'bobas\' napisał(-a):BZ WBK tam konto do 30 prowadza za darmo i jak zalozysz tam konto to bedziesz mial konto w tym samym banku co ja Konto należy dobrać do potrzeb. Konto <30 jest bezpłatne. Karta miesięcznie 3 zł ale jeśli zapłacisz nią w ciągu miesiąca trzy razy będzie za 1 zł. Obce bankomaty to prowizja 5 zł, przelew przez internet 50 gr i tylko 5 smsków masz za darmo.Osobiście polecam Alior Bank gdzie za kartę płacisz również 3 zł ale przelewy masz za darmo smskodów 20 za darmo i co najwazniejsze wszyst...więcej

przez ~radiux,
    2009-10-18 22:18:27

Ja odradzę Lukas Bank- duuużo mnie kosztowało konto... I polecę gorąco Alior Bank Nie widzę na chwilę obecną lepszej oferty;)

przez ~maras86pl,
    2010-01-09 12:14:05

ciekawa oferta pojaiwła się w BZ WKB zwłaszcza dla młodych ludzi. kumpel mi poleca, ma juz to jakiś czas. więcej informacji pod adresem:

przez ~dyskrecja,
    2010-01-12 11:39:45

W sumie to chodzi o to aby nie płacic nawet tych kilku zl za prowadzenie konta bo poniekąd jest to uciązliwe. Najważniejsze w tym momencie to usługi internetowe,placówka banku w danym mieście oraz bankomaty. Oferta na rynku jest naprawde duża i można spokojnie wybrac cos dla siebie.

przez ~zecik1976,
    2010-07-18 18:30:00

Czytałem, że ostatnio Raifeissen dla swoich klientów daje debet w koncie tylko na 9%. Jak narazie jest to najlepsza oferta debetowa w Polsce więc warto pomyśleć nad kontem u nich.

przez ~Brylant,
    2010-07-18 18:40:33

ja chyba za niedługo zrezygnuje z PKO BP i przejde do Alior banku, ponoć mają najlepsiejszą oferte odnośnie kont osobistych, prawie wsio za darmo...

przez ~bartos,
    2010-07-18 18:48:07

Brylant, sprawdź sobię w BZWBK konto " <30 ", jeżeli łapiesz się pod 30-tkę.

przez ~Brylant,
    2010-07-18 18:50:00

Jeszcze przez 4 lata się łapie, dziękuje, na pewno rozważę ten bank , właśnie o nim i o Aliorze słyszałem najlepsze opinie

przez ~kemot,
    2010-10-02 05:11:40

Chwale sobie konto w banku Millennium, jestem z nimi od kilku lat.Jako że moja pani pracuje w innym banku jako doradca i zna się na ofertach innych banków - powtórzę jej słowa - "bank Millennium" ma dobrą ofertę dla klientów indywidualnych".

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 9
STRONA 3 z 9
REKLAMA