REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Konto bankowe
 • avatar zgłoś
  przez ~SoltyS,
  2009-07-28 17:23:41

  Muszę założyć konto w banku z racji tego,że dostałem pracę. Miałem już to zrobić wcześniej,ale nie wiedziałem jaki bank wybrać. Możecie mi polecić najkorzystniejszy bank,w którym będę mógł założyć swoje konto bankowe?

 • avatar zgłoś
  przez ~bobas,
  2009-07-28 17:41:03

  BZ WBK tam konto do 30 prowadza za darmo i jak zalozysz tam konto to bedziesz mial konto w tym samym banku co ja

 • avatar zgłoś
  przez ~sven,
  2009-07-28 17:49:47

  Zasadniczo wszystko jedno.Zależy wszystko od tego w jakim mieście mieszkasz i jakie masz bankomaty.W moim rodzinnym do niedawna polecić można było w zasadzie tylko PKO bo tylko taki oddział i tylko taki bankomat byłTeraz jest lepiej:P***A tak naprawdę to chyba można zastanawiać się nad mBankiem.Za darmo konto i karta, możliwość zakładania kilku kont, darmowe ustalanie współwłasciciela. Bankomaty mBanku i Euronetu.Teraz coraz lepsze możliwości wyboru dla młodych ludzi, dla studentów. Banki zaczynają iść z duchem ...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~SoltyS,
  2009-07-28 17:57:54

  No moi rodzice mają konto w banku PEKAO SA ,ale nie wiem czy tam za założenie konta i otrzymanie karty cosik się płaci. W moim mieście właśnie mam kilka bankomatów tego banku.A jak to jest z tymi kontami bankowymi i elektronicznymi/internetowymi? Mogę sobie założyć np. konto w Pekao SA + otrzymać kartę z możliwością płacenia przez internet?

 • avatar zgłoś
  przez ~damios,
  2009-07-28 18:45:59

  \'SoltyS\' napisał(-a):No moi rodzice mają konto w banku PEKAO SA ,ale nie wiem czy tam za założenie konta i otrzymanie karty cosik się płaci. W moim mieście właśnie mam kilka bankomatów tego banku.A jak to jest z tymi kontami bankowymi i elektronicznymi/internetowymi? Mogę sobie założyć np. konto w Pekao SA + otrzymać kartę z możliwością płacenia przez internet?A nie łatwiej wejść na www.pekao.com.pl i sprawdzić?Również mam w BZWBK i sobie chwaliłem do czasu, aż zaczęli mnie naliczać za każdy przelew z konta oszczędnościowego po 20...

 • avatar zgłoś
  przez ~SoltyS,
  2009-07-28 18:58:20

  Wszedłem na stronę,ale nie bardzo rozumiem jak to jest z tymi kontami elektronicznymi,a zwykłym użytkowaniem konta poprzez używanie karty.

 • avatar zgłoś
  przez ~sven,
  2009-07-28 19:41:02

  Każdy bank oferuje obsługe konta przez internet. To jest dodatek do konta bankowego. Jedne banki (mBank na tym sie opiera) dodają obsługe przez internet zawsze, inne opcjonalnie.Wydaje mi się że za założenie konta się nie płaci, za obsługę konta i utrzymanie karty bankomatowej często tak. Tak samo za dostęp internetowy do konta.Poszukaj przez google jakiś artykułów. Może ewentualnie na portalach studenckich beda jakieś porównania i typy najlepszych kont dla młodych ludzi.PZDR!

 • avatar zgłoś
  przez ~luki,
  2009-07-28 20:19:36

  Zakladajac konto w banku bedziesz mial mozliwosc korzystania z serwisu internetowego oraz mozliwosc odebrania karty platniczej i/lub kredytowej(ale ta odradzam). Sprawdz aktualne oferty mBanku, ING Śląskiego oraz Alior Banku.Swego czasu bylo porownanie kont bankowych dla studentow i pierwsze miejsce mBank. Nie wiem jak aktualnie.Po wiecej info -> money.plLuki

 • avatar zgłoś
  przez ~SoltyS,
  2009-07-28 21:24:58

  Dzięki Panowie za odp.. Na dniach się przejdę do banku i się dokładnie dowiem i pewnie wybiorę coś korzystnego dla mnie

 • avatar zgłoś
  przez ~czytacz,
  2009-07-29 12:10:44

  Jesli sa w Twojej miejscowosci bankomaty Euronetu, Cash4You, eCard i BZ WBK, to wybierz darmowe konto internetowe w mBanku, bo z tych bankomatow kase masz za free. Nie ma teraz tanszej oferty. Zrezygnowalem jakies 2 miesiace temu z PKO BP i przenioslem sie wlasnie do mBanku, zeby nie dac sie skubac z kasy.

 • ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA