Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Konto bankowe
    przez ~SoltyS,
    2009-07-28 17:23:41

Muszę założyć konto w banku z racji tego,że dostałem pracę. Miałem już to zrobić wcześniej,ale nie wiedziałem jaki bank wybrać. Możecie mi polecić najkorzystniejszy bank,w którym będę mógł założyć swoje konto bankowe?

przez ~bobas,
    2009-07-28 17:41:03

BZ WBK tam konto do 30 prowadza za darmo i jak zalozysz tam konto to bedziesz mial konto w tym samym banku co ja

przez ~sven,
    2009-07-28 17:49:47

Zasadniczo wszystko jedno.Zależy wszystko od tego w jakim mieście mieszkasz i jakie masz bankomaty.W moim rodzinnym do niedawna polecić można było w zasadzie tylko PKO bo tylko taki oddział i tylko taki bankomat byłTeraz jest lepiej:P***A tak naprawdę to chyba można zastanawiać się nad mBankiem.Za darmo konto i karta, możliwość zakładania kilku kont, darmowe ustalanie współwłasciciela. Bankomaty mBanku i Euronetu.Teraz coraz lepsze możliwości wyboru dla młodych ludzi, dla studentów. Banki zaczynają iść z duchem ...więcej

przez ~SoltyS,
    2009-07-28 17:57:54

No moi rodzice mają konto w banku PEKAO SA ,ale nie wiem czy tam za założenie konta i otrzymanie karty cosik się płaci. W moim mieście właśnie mam kilka bankomatów tego banku.A jak to jest z tymi kontami bankowymi i elektronicznymi/internetowymi? Mogę sobie założyć np. konto w Pekao SA + otrzymać kartę z możliwością płacenia przez internet?

przez ~SoltyS,
    2009-07-28 18:58:20

Wszedłem na stronę,ale nie bardzo rozumiem jak to jest z tymi kontami elektronicznymi,a zwykłym użytkowaniem konta poprzez używanie karty.

przez ~sven,
    2009-07-28 19:41:02

Każdy bank oferuje obsługe konta przez internet. To jest dodatek do konta bankowego. Jedne banki (mBank na tym sie opiera) dodają obsługe przez internet zawsze, inne opcjonalnie.Wydaje mi się że za założenie konta się nie płaci, za obsługę konta i utrzymanie karty bankomatowej często tak. Tak samo za dostęp internetowy do konta.Poszukaj przez google jakiś artykułów. Może ewentualnie na portalach studenckich beda jakieś porównania i typy najlepszych kont dla młodych ludzi.PZDR!

przez ~SoltyS,
    2009-07-28 21:24:58

Dzięki Panowie za odp.. Na dniach się przejdę do banku i się dokładnie dowiem i pewnie wybiorę coś korzystnego dla mnie

przez ~sebagdynia,
    2009-07-29 14:44:42

Ja posiadam konto w mBanku, moj brat tak samo. Darmowe konto, karta tez, przelewy przez internet dochodzą bardzo szybko, no i dlugo sie nie czeka na zalozenie konta po podpisaniu umowy.

przez ~Borys,
    2009-07-29 15:05:07

Ja polecam BZ WBK (konto <30) albo mBank

przez ~brylant,
    2009-07-29 17:08:22

Ja jestem w pko bp ,w sumie zadowolony jestem konto internetowe,karta itd,ja Ci polece te największe polskie banki pko BP,pekao sa.Myśle ,że kilka zł opłat miesięcznie to nie najważniejsze argumenty świadczące o jakości usług bankówCo za robote znalazłeś SoltyS??no i daj znać jaki bank wybrałeś

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 9
STRONA 1 z 9
REKLAMA