REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Jakie konto bankowe?
    przez ~benqu,
    2013-12-07 21:08:12

Jestem młodą osobą i chciałbym trzymać swoje pieniądze na koncie bankowym , tylko jakim? jakie polecacie ?

przez ~staniol,
    2013-12-09 15:39:39

Alior Sync. Używam i jestem zadowolony.

przez ~raduczoid,
    2013-12-09 16:52:28

Mam ING Direct, ogólnie jest OK jedyna opłata to jakaś symboliczna za kartę, gdy zrobisz transakcje bezgotówkową za 200 zł to nie płacisz.  Natomiast będę też testował Alior Sync na dniach, bo tam chyba wszystko jest za darmo i rankingach miażdżą konkurencje dla kont indywidualnych.

przez ~sven,
    2013-12-09 19:39:39

Kwestia zarobków. generalnie każde jest dobre.Oprocentowanie 0.01% to norma - pozostaje kwestia kosztów utrzymania konta, karty i obsługi internetowej.

przez ~LilPeneros,
    2013-12-09 19:40:16

Mam konto w banku BZ WBK i za zwykłe przelewy robione w trybie ELIXIR nie płacę w ogóle (jedynie przelewy w trybie Express Elixir, które dochodzą w kilka minut kosztują 1 zł od przelewu - do grudnia 2014), za prowadzenie konta też nie, za to płacę jedynie 5 zł miesięcznie za kartę bankomatową.Ogólnie polecam konto w tymże banku - mam konto dla osób poniżej 25 roku życia.

przez ~methos23,
    2013-12-10 00:31:59

Credit Agricole, jestem zadowolony

przez ~szczurek193,
    2013-12-10 11:17:38

To ja moge smialo polecic Mbank. Przelewy darmowe, chyba ze tak jak wspomniano wyzej przyspieszone w kilka minut sa platne. Wyplaty w wszystkicb bankomatach euronef za darmo. Utrzymanie karty 2 zl/miesiac chyba ze zaplacisz karta za 100 zl w miesiacu to masz za darmo. Mbank jest powiazany z BZWBK tylko jest bardziej elektroniczny. Mozesz zalatwic sporo przez internet czy mLinie.

przez ~staniol,
    2013-12-10 22:36:50

No to Alior miażdży wszystkie przez was podane banki. Tam jest wszystko za darmo. Dopiero za jakieś dodatkowe opcje się płaci. Bankomaty, prowadzenie, przelewy, wsio darmo.

przez ~sven,
    2013-12-10 22:59:45

Ja mam - uwaga uwaga - w PKO BP.Generalnie jestem zadowolony.

przez ~tomsi27,
    2013-12-10 23:44:04

No to Alior miażdży wszystkie przez was podane banki. Tam jest wszystko za darmo. Dopiero za jakieś dodatkowe opcje się płaci. Bankomaty, prowadzenie, przelewy, wsio darmo. Alior ma podstawową wadę - nie posiada fizycznych placówek. Ja o wiele bardziej wolę spotkać się i porozmawiać na jakiś interesujący mnie temat z przedstawicielem bankowym, niż być zbywany przez internet/telefon. Poza tym w aliorze wpłatę na konto można zrobić jedynie w niezwykle popularnych w naszym kraju wpłatomatach, a o wygodzie tego...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA