REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Dyskusja do tematu: Jak zdążyć na czas z robotą

"Kowalski, długo mam jeszcze czekać? Ten raport ma być za 2 minuty!" Jeśli często miewasz napięte terminy (i szefa, który nie toleruje niepunktualności), musisz mieć strategię na walkę z czasem. Oto ona.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-02-11 15:24:54

"Kowalski, długo mam jeszcze czekać? Ten raport ma być za 2 minuty!" Jeśli często miewasz napięte terminy (i szefa, który nie toleruje niepunktualności), musisz mieć strategię na walkę z czasem. Oto ona.

przez ~pafii,
    2009-02-11 15:28:55

A mianowicie?

przez ~pafii,
    2009-02-11 15:42:43

Jasne, tak w przyszłości, ale dziś Kowalski ma przechlapane. - Zostań szefem drogi Kowalski, nie będziesz musiał robić raportów w 2 minuty.

przez ~luki,
    2009-02-11 18:31:03

Nie badz perfekcyjny? Blad! Ja zawsze staram sie zrobic cos najlepiej jak potrafie i dotrzymac terminu. To nie takie trudne? I jak wspomnialem w innym temacie, warto nagradzac sie za wysilki i odpoczywac !Luki

przez ~czytacz,
    2009-02-11 21:32:21

Z tym perfekcjonizmem to chodzi chyba o to, zeby nie przesadzac, a nie zeby nie starac sie byc perfekcyjnym. Jak ktos po 10 razy sprawdza, czy cos dobrze zrobil, jak usuwa najdrobniejszy blad, jak dopieszcza nieistotne drobiazgi (tak, sa takie w najbardziej wymagajacym nawet projekcie czy zadaniu), to jest juz przegiecie.

przez ~luki,
    2009-02-11 22:04:27

\'Czytacz\' napisał(-a):Z tym perfekcjonizmem to chodzi chyba o to, zeby nie przesadzac, a nie zeby nie starac sie byc perfekcyjnym. Jak ktos po 10 razy sprawdza, czy cos dobrze zrobil, jak usuwa najdrobniejszy blad, jak dopieszcza nieistotne drobiazgi (tak, sa takie w najbardziej wymagajacym nawet projekcie czy zadaniu), to jest juz przegiecie.Rzeczywiscie, jest sens w tym co mowisz. Jednakze tytul "podrozdzialu" zabrzmial dla mnie troche ogolnikowo. Poza tym ja jestem zbyt leniwy, zeby sprawdzic robote po sobie. Luki

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA