[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Dyskusja do tematu: Jak zarobić miliony: Twój plan na biznes

Nie licz na lotto, tylko bierz się do roboty. Jak Kamil Cebulski, który w wieku 17 lat założył własną firmę, by niedługo potem stać się najmłodszym polskim milionerem. Nasz przepis na sukces w biznesie zawiera 5 składników i kilkanaście rad tych, którym się udało.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2013-01-29 12:43:13

Nie licz na lotto, tylko bierz się do roboty. Jak Kamil Cebulski, który w wieku 17 lat założył własną firmę, by niedługo potem stać się najmłodszym polskim milionerem. Nasz przepis na sukces w biznesie zawiera 5 składników i kilkanaście rad tych, którym się udało.

przez ~wojtekkk,
    2014-02-17 22:42:31

dużo jest zagranicznych pomysłów, które można przenieść na polski rynek

przez ~arak,
    2014-05-21 17:38:06

dużo jest zagranicznych pomysłów, które można przenieść na polski rynek Wszyscy wartościowi mężczyźni na których wykładach byłem w ostatnim roku mówili, że rada nr 1, która cię zaprowadzi do sukcesu to ciężka praca. Zawsze powtarzam, że na wszystkim można się dorobić, jak i stracić. Nawet na handlu cebulą. Dlatego zagraniczne pomysły są OK jeśli chodzi o liczbę konkurencji, ale daleki byłbym od stwierdzenia, że dzięki temu łatwiej można ułatwić zgromadzenie pokaźnej gotówki. Wszystko zależy od ciebie.

przez ~TenTypMÄ???czyzny,
    2014-09-11 00:40:18

Pierwszy milion trzeba ukraść reszta leci już potem z górki.... :ph34r:

przez ~AURUM24,
    2014-10-08 18:47:59

Jeżeli ktoś z Państwa szuka pomysłu na dobrze opłacalny, legalny a jednocześnie prestiżowy sposób na źródło dodatkowego dochodu lub stałe zajęcie to proszę o kontakt mailowy: [email protected] . Proszę tylko o poważne zgłoszenia od ambitnych osób.Jeżeli ktoś z Państwa szuka dobrze opłacalnego, legalnego oraz prestiżowego pomysłu na dodatkowe źródło dochodu lub stałe zajęcie to proszę o kontakt mailowy: [email protected] . Proszę tylko o poważne zgłoszenia od ambitnych osób.

przez ~Damian,
    2020-05-02 23:37:22

Ja to akurat jestem daleki od tworzenia takich złotych porad i planów, które mają być lekarstwem na wszystko. Z doświadczenia wiem, po ponad 10 latach prowadzenia biznesu, że plany tworzone początku nie mają racji bytu - życie weryfikuje absolutnie wszystko. Nie mniej jednak jedną radę mogę od siebie dać: reagować na zmiany na rynku i działania konkurencji. Jak widzę ile biznesów opiera się na starych możliwościach, podczas gdy tak wiele firm wdraża np. systemy https://www.anegis.com/rozwiazania-it/system-erp ...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij