REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Informatyka-Studia
    przez ~marcinn,
    2012-07-16 19:10:14

Ostanio dostałem się na studia na uwm. Co myslicie o tym kierunku i czy warto studiować akurat ten kierunek i czy jest opłacalny?

przez ~aquilifer,
    2012-07-16 19:41:36

Dostałeś się na kierunek i nic o nim nie wiesz? Nie wiesz czy warto go studiować? Czy jest opłacalny? Po co poszedłeś w ogóle na studia, bo taka moda? Szkoda słów.

przez ~marcinn,
    2012-07-16 19:50:48

\'Asche\' napisał(-a):Dostałeś się na kierunek i nic o nim nie wiesz? Nie wiesz czy warto go studiować? Czy jest opłacalny? Po co poszedłeś w ogóle na studia, bo taka moda? Szkoda słów. źle mnie zrozumiałeś ;/ wszystko czytałem i przeglądałem co i jak tylko chcę poznać waszą opinie czy dobrze zrobiłem

przez ~adam140,
    2012-07-16 20:34:20

skończyłem trzeci rok na politechnice łódzkiej, obecnie robię staż w dużej firmie i powiem Ci że mimo chwil zwątpienia, czy aby na pewno chce przy tym komputerze tyle siedzieć, ciągle się uczyć i dokształcać, jestem już pewien, że świetnie wybrałem. Najgorsze są wątpliwości i brak wiary w siebie (oczywiście nie można przesadzić w druga stronę), mimo, że nie gram w gry komputerowe, nie nosze brody i nie programuje w wolnych chwilach (to jest profil połowy informatyków) to jestem dobry w tym co robię i przynosi mi...więcej

przez ~aquilifer,
    2012-07-16 21:20:21

\'Adam140\' napisał(-a):skończyłem trzeci rok na politechnice łódzkiej, obecnie robię staż w dużej firmie i powiem Ci że mimo chwil zwątpienia, czy aby na pewno chce przy tym komputerze tyle siedzieć, ciągle się uczyć i dokształcać, jestem już pewien, że świetnie wybrałem. Najgorsze są wątpliwości i brak wiary w siebie (oczywiście nie można przesadzić w druga stronę), mimo, że nie gram w gry komputerowe, nie nosze brody i nie programuje w wolnych chwilach (to jest profil połowy informatyków) to jestem dobry w ty...więcej

przez ~Brylant,
    2012-07-16 21:53:34

\'marcinn\' napisał(-a):źle mnie zrozumiałeś ;/ wszystko czytałem i przeglądałem co i jak tylko chcę poznać waszą opinie czy dobrze zrobiłemnie.

przez ~filips6,
    2012-07-16 23:55:33

\'Brylant\' napisał(-a):nie.Cóż za dobitna odpowiedź... Cóż marcinie, najpierw się zastanawiasz czy zrobić krok a potem przechodzisz przez drzwi a nie odwrotnie. Ten wybór drzwi to albo te do lepszego albo gorszego życia.

przez ~tom1985,
    2012-08-16 00:15:03

Informatyka daje ogromne możliwości. Mój brat jest administratorem w jakiejś tam firmie i zarabia brutto ponad 13 tys. zł na miesiąc. Jak na 10 lat doświadczenie, to w sumie nawet nie jest jakoś strasznie dużo. Znam gościa, który już w liceum gdy ja z kumplami piliśmy piwo, to on siedział w domu i pisał strony w HTMLu. Przyjeżdżał do szkoły samochodem, na który sam sobie zarobił. Gdy kończyłem liceum, większość ludzi nie miała zielonego pojęcia na jakie iść studia. A on już wtedy miał takie zarobki, które pozwal...więcej

przez ~aderos,
    2012-08-16 22:17:15

\'tom1985\' napisał(-a):Informatyka daje ogromne możliwości. Mój brat jest administratorem w jakiejś tam firmie i zarabia brutto ponad 13 tys. zł na miesiąc. Jak na 10 lat doświadczenie, to w sumie nawet nie jest jakoś strasznie dużo. Znam gościa, który już w liceum gdy ja z kumplami piliśmy piwo, to on siedział w domu i pisał strony w HTMLu. Przyjeżdżał do szkoły samochodem, na który sam sobie zarobił. Gdy kończyłem liceum, większość ludzi nie miała zielonego pojęcia na jakie iść studia. A on już wtedy miał tak...więcej

przez ~marcinle,
    2012-08-16 23:37:02

Kiedyś ktoś powiedział że państwo Polskie nie potrzebuje tylu magistrów . Państwo potrzebuje wykwalifikowanych pracowników . I miał rację .

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA