REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Dodatkowa kasa
    przez ~raficzeq,
    2010-02-17 14:51:24

CYTAT(*Luki* @ 17-02-2010, 1:57) @raficzeqOk, daje juz spokoj twoim ułańskim fantazjom. Po prostu uznalem, ze to co napisales mija sie nieco z prawda. Powodzenia w grze i gratuluje rejestracji na tym zacnym forum.Zawsze wasz, Luki Pomine twoja ironie i podziekuje, bo nie zrobilem tutaj konta po to zeby dyskutowac z Toba na temat mojej fantazji ani gry w pokera.

przez ~kmuzylowski,
    2010-03-20 01:06:44

Polecam gre w ruletke systemami opierajacymi sie na matematyce . Pewny zysk !

przez ~sven,
    2010-03-20 01:13:46

i nasuwa mi sie teraz na myśl facet spamujacy na wp, na forach - że ma sposób żeby wygrac dużą kase i że stac go na wszystko bo gra z progresją.problem polega na tym że jesli juz go stac na cokolwiek, to dlatego ze w bardzo chwytliwy sposób reklamuje swój program partnerski. metody opierające się na matematyce - skoro pewny zysk, dlaczego ludzie nie graja wg tych zasad?

przez ~ziemmowit,
    2010-03-20 03:58:11

Na giełdzie raz na jakiś czas tak grają... a potem przychodzi zły kryzys i ta cała matematyka ujawnia swoje błędne założenia

przez ~maras86pl,
    2010-03-20 16:43:25

matematyka bez szczęścia nie da nic! to sa zabawy losowe i jak nazwa mówi, jeżeli los będzie ci sprzyjał to mimo, że nie będziesz znał tabliczki mnożenia możesz zgarnąć fortunę a matematyk odejdzie goły i wesoły typowałem wg systemu matematycznego i co... szlag mnie trafiał z takich wygranych, może szło na + jak się zliczyło, ale co to za wygrane, bez emocji, krok po kroku, fajniej raz na jakiś czas do***ać wg mnie

przez ~mat18,
    2010-04-14 11:47:04

Przez ostatnie miesiące zacząłem interesować się różnego rodzaju programami komputerowymi takie jak photoshop, autocad , programy do tworzenia stron internetowych. itp. Czy ktos tu z obecnych zarabia dzięki tym programom. Może są jakieś inne programy ktorych znajomość pomoze zapełnic nasz portfel??

przez ~maras86pl,
    2010-04-15 22:17:35

znajomość każdego programu. poprata najlepiej jakimś 'papierem' na to jest sposobem na zarobienie forsy. ale czy łatwo ci będzie dprwać coś jeżeli tylko znasz te programy, ale w zaden sposób nie potrafisz tego udokumentować, to nie wiem czy trafisz dobrą robotę

przez ~psyho89,
    2010-04-15 22:40:58

CYTAT(*Luki* @ 16-02-2010, 18:21) Nie wiem czy to mozliwe technicznie grac w kilka osob z jednej kafejki, poniewaz nigdy wczesniej nie mialem z tym stycznosci. Fakt, ze zamiast sie czegos nauczyc - wolisz oszukiwac swiadczy o slabosci twojego charakteru. A mialem o tobie zupelnie inne zdanie (we wpisach na blogu wykazywales pewne dobre cechy np. wytrwalosc).No bo nie ma to jak wyrobić sobie zdanie o kimś przez internet...

• ODPOWIEDZ +
1 ... 5 6 7
STRONA 7 z 7
REKLAMA