REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Dodatkowa kasa
    przez ~mat18,
    2010-01-06 20:26:11

WitamCzy macie jakies pomysły jak zarobić trochę kasy na lewo? Chodzi mi tu o takie rzeczy jak zakłady bukmacherskie. giełda itp.A Może ktoś po prostu gra w toto-lotka. Napiszcie jak macie jakieś pomysły

przez ~dansemacabre,
    2010-01-06 20:45:07

ja dorabiam na bwin i w inny sposób którego co logiczne nie zdradze bo po co mi konkurencjawięc na Twoim miejscu nie liczyłbym jak zrobić złoty biznes bo nikt inteligentny pomysłu nie podsunie

przez ~mat18,
    2010-01-06 20:56:24

Rozumiem ale chodzi mi o to aby ktos napisał czy wogóle wie jak zrobic taki interes. Ciekawym pomysłem może byc sprzedawanie na allegro rzeczy które na rynku można kupić za parę zł a sprzedać za 10 razy większą sumę ale oczywiście nie napiszę co to za rzeczyJak możesz to napisz mi ile wychodzisz na czysto miesięcznie w bwin?? Od dawna interesuje sie sportem ale zawsze grałem w toto-mix a nie w internecie. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym aby spróbować ale trochę się boję że zamiast zarobić stracę ale z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie ma

przez ~dansemacabre,
    2010-01-06 21:39:14

bez zapeszania ale koło 1000 na czysto łapie zależy tez jakie mecze itp

przez ~afroman,
    2010-01-06 22:41:05

1000 przy kombinowanych kuponach to dobra kasa,oczywiście jeśli wszystkie mecze trafisz ;d

przez ~rafero,
    2010-01-07 16:55:11

Jeśli chcesz wyciągnąć 1000 na bukach to musisz na to poświęcić sporo czasu, przede wszystkim analizy własne potem czytanie wpisów na forach śledzenie na bierząco np. składów, ewentualnych kontuzji zawodników itp. zabawa to ogólnie fajna ale łatwo się uzależnić No i zależy też ile chcesz na początek włożyć w ten interes. Myślę, że przed podjęciem decyzji gdzie wpłacisz pieniądze warto prześledzić promocje jakie oferują poszczególni bukmacherzy, bo np. mogą oni podwoić Twoją wpłatę. Pozdro.

przez ~dansemacabre,
    2010-01-07 17:44:14

CYTAT(rafero @ Jan 7 2010, 17:48 PM) Jeśli chcesz wyciągnąć 1000 na bukach to musisz na to poświęcić sporo czasu, przede wszystkim analizy własne potem czytanie wpisów na forach śledzenie na bierząco np. składów, ewentualnych kontuzji zawodników itp. zabawa to ogólnie fajna ale łatwo się uzależnićBZDURA!

przez ~bryant66,
    2010-01-07 18:05:53

DanseMacabre a jakim sposobem grasz? Czy stawiasz tak, żeby wyszło jakieś konkretne AKO czy single? Ile tak mniej więcej zdarzeń na kuponie? I przede wszystkim co obstawiasz?

przez ~dansemacabre,
    2010-01-07 18:13:10

najlepiej mecze międzypaństwowe stawiać tj. eliminacje ME czy MŚ bierzesz 1 mecz czy 2 na kupon mecze typu Niemcy białoruś Andora wyspy owcze itp stawiasz na to jakies 500 i kasa wpada

przez ~afroman,
    2010-01-07 18:13:32

No cóż , najlepiej opłacane są remisy w NBA PLAYOFFS ;d

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA