[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Dyskusja do tematu: 9 niecodziennych sposobów zarabiania pieniędzy

Znowu zabrakło na wypad z kolegami? Zdarza się najlepszym. Wiedz jednak, że mając trochę czasu i kreatywności jesteś w stanie nieźle dorobić. I to bez sprzedawania narządów. Oto 10 zaskakujących sposobów, aby trochę podreperować Twój budżet.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2016-08-19 11:11:36

Znowu zabrakło na wypad z kolegami? Zdarza się najlepszym. Wiedz jednak, że mając trochę czasu i kreatywności jesteś w stanie nieźle dorobić. I to bez sprzedawania narządów. Oto 10 zaskakujących sposobów, aby trochę podreperować Twój budżet.<br /><br /><a href="/praca/9-niecodziennych-sposobow-zarabiania-pieniedzy,5013,1"></a>

przez ~Jarix666666,
    2016-09-15 15:02:31

Masz androida oraz chciałbyś zarobić? Masz już inne aplikacje do zarabiania i szukasz dodatkowych alternatyw na zwiększenie swych zarobków? Aplikacja CashPirate powinna być do tego idealna! Swoje pieniądze możesz zyskiwać za pomocą pobierania i uruchamiania aplikacji. Dodatkowa znajomość angielskiego jest również przydatna. Wystarczy tylko zwykłe i zweryfikowane (potwierdzone mailem) konto PayPal (Sam mam takowe, nawet bez dodanego konta bankowego lub karty kredytowej.) oraz funkcjonujący telefon z systemem Andr...więcej

przez ~jarix666666,
    2016-09-27 21:19:00

Whaff jest to aplikacja na smartfony, którą pobieramy z sklepu Play. Po zalogowaniu robimy różne zadania (głównie pobieranie gier z marketu,oglądanie filmów i zdjęć) za które dostajemy pieniądze. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty możemy za te pieniądze doładować steama, paypala itp. INSTRUKACJA : 1.Pobiermay whaff rewards na telefon . 2.Logujemy sie przez fb. 3.W prostokątne okienko po kliknięciu zaloguj przez fb wpisujemy kod : ET51427 dostaniemy na start 0.30 $ 4.Robimy zadania i zbieramy $. 5.Po uzbier...więcej

przez ~jar,
    2016-09-27 21:19:43

Whaff jest to aplikacja na smartfony, którą pobieramy z sklepu Play. Po zalogowaniu robimy różne zadania (głównie pobieranie gier z marketu,oglądanie filmów i zdjęć) za które dostajemy pieniądze. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty możemy za te pieniądze doładować steama, paypala itp. INSTRUKACJA : 1.Pobiermay whaff rewards na telefon . 2.Logujemy sie przez fb. 3.W prostokątne okienko po kliknięciu zaloguj przez fb wpisujemy kod : ET51427 dostaniemy na start 0.30 $ 4.Robimy zadania i zbieramy $. 5.Po uzbier...więcej

przez ~Traffic Monsoo,
    2016-09-27 21:20:26

przez ~Mik,
    2017-02-05 13:48:35

Zainwestuj 5 zł WITAM Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi. Warto przeczytać do końca! TO NIE ŻADEN ŻART. GDYBY LUDZIE ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE BYŁOBY NAPRAWDĘ PIĘKNIE, ALE WIĘKSZOŚĆ UWAŻA, ŻE TO ŻART, ALE PROSZĘ TO WZIĄĆ NA LOGIKĘ... NA ZDROWY ROZUM. Nie wierzysz? To oczywiste. kto da 15000 złotych za nic. A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 złotych. Po drugir potrzebujesz włożyć troszeczkę pra...więcej

przez ~Asia,
    2017-03-15 14:35:11

Witam Was kochani ! :) Uważam ze zarabianie i inwestowanie w internecie to super pomysł ! Oczywiście tylko w tedy gdy strona na której robimy nasze (z początku małe a z czasem duże) interesy JEST WIARYGODNA I SPRAWDZONA oraz mamy pewność, że NIKT NAS NIE OSZUKA i ze NIE STRACIMY naszych zainwestowanych pieniędzy :) Tak właśnie działa FutureNet. Jest to portal społecznościowy podobny do FB, NK czy innych portali :) Jeżeli chcesz sobie troche dorobić za lajkowanie, komentowanie, pisanie ze znajomymi na czacie to...więcej

przez ~lola,
    2017-04-22 10:40:16

Cześć :) Proste i skuteczne wystarczy trochę cierpliwości. Przysięgam to działa, jak zaczniecie to będziecie jeszcze raz zaczynać. Przemyśl to logicznie. Zróbmy to, co w opisie a gwarantuje ze zarobicie kilka tysięcy nic nie ryzykując. ODE MNIE: PRZECZYTAJ, MYŚLĘ ŻE WARTO POŚWIĘCIC 10MIN, JA W TO WSZEDŁEM MÓWIĄC 5 ZETA TO LEDWO BROWAR W PUBIE, WIĘC NA PEWNO NIE ZBIEDNIEJĘ :) BEZ RYZYKA NIE MA ZYSKU :) MIŁEJ LEKTURY, JA PRZECZYTAŁEM 3 RAZY I SIĘ PRZEKONAŁEM. JEST TO DOSC CIEKAWE, JEDNAK CHYBA DLA LUDZI INTE...więcej

przez ~latwo i szybko,
    2017-07-23 00:44:23

To nie żaden żart! Dołącz do systemu „Mini Kasa” Ta strona zarobi dla Ciebie od 4000 do 15000 zł! Zamykając ją „wyrzucasz” tę kwotę. Nie przejmuj się, że tekst jest troszkę długi! Warto go przeczytać!! Jeśli grasz w LOTTO to lepiej sprawdź nasz system. Jest pewniejszy! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5zl po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 – 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym u...więcej

przez ~Michał,
    2017-08-05 19:35:33

Super opisane, ale polecam Video Rafał na stronie http://rafalsliwiok.pl/11-sposobow-na-szybkie-zarabianie-przez-internet/

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij