REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Pieniądze/Kariera

Dyskusja do tematu: 23 sposoby, by wyjść wcześniej z pracy

Wyniki Twojej pracy nie zależą od ilości czasu, który spędzasz w firmie, ale tego, jak efektywnie go wykorzystujesz. Oto 23 skuteczne wskazówki, jak zorganizować sobie robotę, skończyć ją wcześniej i nie przesiadywać w pracy po godzinach.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~mh,
  2010-08-21 20:37:45

  Wyniki Twojej pracy nie zależą od ilości czasu, który spędzasz w firmie, ale tego, jak efektywnie go wykorzystujesz. Oto 23 skuteczne wskazówki, jak zorganizować sobie robotę, skończyć ją wcześniej i nie przesiadywać w pracy po godzinach.http://www.menshealth.pl/praca/23-sposoby-...pracy-4004.html

 • avatar zgłoś
  przez ~hogg,
  2010-08-21 22:27:11

  Hm... tekst niby ok, ale... Zdecydowanie bardziej skierowany do freelancerów (których notabene chyba aż tak dużo w PL nie ma). Większość z Nas -jeśli się mylę to proszę mnie poprawić-pracuje bądź na eteacie bądź "od" - "do" i mimo skończonej roboty i tak nie wyjdzie wcześniej. Organizacja pracy, porządek itd to sprawy oczywiste dla każdego pracownika.. noo...prawie każdego;) Z drugiej strony: tekst jak wiele innych przedrukowany z jakiegoś zachopdniegoi wydania, więc co nieco odstaje od rzeczywistości nadwiślańskiego kraju

 • avatar zgłoś
  przez ~czytacz,
  2010-08-21 22:33:15

  A czy w tym tekscie nie chodzi o to, zeby nie siedziec w pracy DLUZEJ niz to konieczne? Czyli jesli pracujesz od 8 do 16, to zebys nie wychodzil o 17? Ja tak wlasnie go odbieram.Z osobistych doswiadczen zawodowych wiem, jak wielu ludzi kompletnie nie potrafi efektywnie pracowac. Ba, nawet nie zdaja sobie sprawy, jak bardzo sa nieefektywni.

 • avatar zgłoś
  przez ~hogg,
  2010-08-21 23:03:45

  Pytasz retorycznie/z sarkazmem czy na poważnie czy o to chodzi w tekście Jeśli trzeba się zastanawiać, co autor miał na myśli, to znaczy że artykuł cienki... Interpretuję podobnie jak Ty, ale... Ujmę to tak: ja jestem typowym, biurokratycznym darmozjadem, wiec ani mi się śni siedzieć w pracy dłużej niż 8 godzin. Jedno co mogę powiedzieć, to że uczciwie i rzetelnie wykonuję swoje obowiązki, ale siedzieć dłużej... Hm.. Gdybym był stworzony do pracy to urodził bym się wolem a nie człowiekiem... Musze mieć jeszcze czas dla rodziny i chociaż trochę dla siebie samego.

 • avatar zgłoś
  przez ~wypucowany,
  2010-10-05 11:54:24

  To może faktycznie pomóc ale osobom wyjątkowo nierozgarniętym.

 • avatar zgłoś
  przez ~Uwolniony,
  2018-09-26 01:07:07

  Pracownicy z Ukrainy www.ukraina-pracownicy.pl

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA