REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

pałka teleskopowa/baton
    przez ~jaa9,
    2011-05-13 20:37:31

siemanko, jakie jest wasze zdanie na temat batona ?ostatnio tak myslalem zeby wozic go np w samochodzie. zdarzaja sie rozne sytuacje no i wiadomo ze lepiej wyskoczyć do kogoś z czyms niz z niczym (jesli bylaby jakas ekstremalna sytuacja). czy posiadacie cos do obrony (ataku ) czy wierzycie tylko w swoje umiejetnosci ?moze ktos sie orientuje jak to wygląda względem prawa posiadanie/używanie ?

przez ~bobas,
    2011-05-13 20:45:49

ja tez chcialem nosic keibo ale zrezygnowalem z tego, zastanow sie nad yawara (sa tez takie ktore nosi sie jak zwykly brelok)Dostalem kiedys z palki teleskopowej i tonfa i powiem ze boli jak cholera

przez ~currahee,
    2011-05-13 21:32:54

Gdy mam jakieś dziwne akcje, dresy itd to na następny dzień mówię sobie, że kupie pałę teleskopową i nie będę miał już problemów ( nie kupiłem do tej pory ) Najbardziej żałuję, że nie umiem jakiś sztuk walk to gdy to umiesz to nawet pała nie pomoże, chyba, ze ktoś umie dobrze nią wywijać.

przez ~jaa9,
    2011-05-13 21:36:42

dzisiaj mialem taka sytuacje ze jechalem samochodem z dziewczyna (ona prowadzila) i 2 meneli szlo srodkiem ulicy i jeden stanal na drodze tak ze nie dalo sie przejechac zeby go nei potracic a drugi podlecial i chcial jej otworzyc drzwi (na szczescie byly zamkniete). jakby miala otwarte to nie wiem co on by zrobil i to mi dalo do myslenia ze jakby w takiej sytuacji mialo sie jakis sprzecik to jak bym z nim wylecial i przypier***il mu w noge to by sie zgial

przez ~remekbd,
    2011-05-13 22:25:30

Ja posiadam do obrony mózg a on steruje resztą ,, sprzętu,, zainwestuj w siebie a nie sprzęt, bo ty na miejscu bedziesz zawsze a pałki możesz nie mieć.

przez ~szwircu,
    2011-05-13 22:28:01

On otwiera drzwi od samochodu Twojego, a Ty uderzasz go Batonem, który w rozumieniu ustawy o broni i amunicji jest bronią (pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału), gwarantuje że mógłbyś mieć bardzo duże problemy - menelowi złamałbyś przykładowo nos, a sobie całe życie. Na tej samej półce są pomysły z kastetami, nunczaku czy kuszami - dwa razy przemyślcie zanim czegoś takiego użyjecie. Pozdrawiam!Dobrą i w miarę bezpieczną alternatywą wydaje się gaz pieprzowy

przez ~bobas,
    2011-05-13 22:30:29

Wiedzialem ze na Adama mozna liczyc w kwestii prawnej.

przez ~sekobb,
    2011-05-13 22:54:15

W każdym bądź razie samo posiadanie pałki teleskopowej w celach szeroko rozumianej, a różnie interpretowanej - samoobrony, jest całkowicie w Polsce legalne.

przez ~md256,
    2011-05-13 23:02:40

//do usunięcia

przez ~hiim,
    2011-05-13 23:10:32

Gaz jak to gaz - dobry na jednego trzeźwego napastnika.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA