[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

e39 czy w210
    przez ~ivan,
    2010-09-11 11:04:04

Ave Ja, przyszedł czas kiedy muszę się rozstać z moim ukochanym autkiem (co prawda posiadam go od niecałych 2miesięcy ), przez podjęcie studiów nie będzie mnie stać na utrzymanie mojego passka tak więc muszę kupić nowe auto. Zastanawiam się nad e39 2.5 tdi oraz w210 3.0d. Dlaczego te samochody? nie ma jazdy bez gwiazdy albo szachownicy :] a tak naprawdę jakoś wykonania, nie znoszę tandety, tylni napęd i prowadzenie które jest na wysokim poziomie. Miałem okazje ostatnio zrobić w210 ok 300km a e39 ok 100km tak więc mogę śmiało powiedzieć że pasują mi te dwa auta. Które i dlaczego?

przez ~hiim,
    2010-09-11 22:31:09

Wszystko zależy od tego jaką kwotę masz do wydania i do czego auto ma ci służyć.Jak zapewne wiesz filozofia marki BMW to sport a Mercedesa Komfort.Generalnie e39 2.5tdi jest lepszym samochodem pod względem trwałości/jakości i osiągów. Mercedes 300D z racji odmiennej konstrukcji silnika będzie trochę bardziej 'mułowaty' odwdzięczając się mniejszym spalaniem. W Mercedesie jest słabsza 'blacha' i awaryjne skrzynie automatyczne. W BMW przyjrzyj się układowi chłodzenia i przedniemu zawieszeniu. Przed ...więcej

przez ~ludojad,
    2010-09-11 22:54:08

Mi się wydaje, że jeżeli oba auta Ci odpowiadają to wiele będzie zależeć od danej oferty. Mi osobiście bardziej podoba się okularnik. Ta fura naprawdę ma się czym chwalić w każdej dziedzinie. E39 to też fajna, ale często można trafić na katowaną sztukę szykowaną na sprzedaż no i nie ma się co ukrywać nie ma na świecie bardziej dresiarskiej fury niż BMW w budzie E39.Edit:No dobra może trochę przegiąłem, większość dresów jeżdzi w E36, ale to inna klasa...

przez ~reins,
    2010-09-11 22:57:01

Zdecydowanie stawiam na E39. Prowadziłem kilka razy E39 lecz z silnikiem 3.0 o mocy 193 km. Nie miałem okazji jeździć 2,5 litrowym motorem. Generalnie auto jest niesamowicie ponadczasowe (przynajmniej dla mnie) i jakość wykonania stoi na bardzo dobrym poziomie. Mój wujek miał już kilka "trzydziestekdziewiątek" i wszystkie sobie bardzo chwalił. Z tego co mi mówił to nie zdarzyła mu się nigdy jakaś konkretna awaria.

przez ~ivan,
    2010-09-12 11:55:40

wydaje mi się że 3-4tys euro przeznaczę na kupno auta. Auto będzie służyć do dojeżdżania np do szkoły- i głównie do szkoły. Co do osiągów to jakoś nie wydaje mi się żeby na moje potrzeby merc był mułowaty z tym silnikiem- nie jestem szpanerem który za każdym razem jak jedzie rusza z piskiem i ściga sić z każdym autem, jak by tak było to bym kupił jakiegoś misia3000gt. Automaty odpadają ale jak mówisz że słaba blacha jest to też już nie bardzo mi odpowiada-jako student będę miał ograniczony budżet niestety;/Śmigł...więcej

przez ~BillyJoeSaundersintar,
    2018-12-07 16:51:06

I am shopping for some Xmas presents. I want to buy Lace Triangle Bra and Panty from Peaches & Screams Site :) I saw you mention this shop on your site somewhere and was wondering whether you have used them before?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA