[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

dx2 przeciw siwieniu i inne tego typu produkty
    przez ~flylo,
    2014-03-16 13:52:24

Co sądzicie o tego typu produktach? Działąja? Czy to zwykłe nabijanie ludzi w butelkę? Czy jak to się tam pisze.. :)

przez ~LilPeneros,
    2014-03-16 18:25:08

Wpisz w wyszukiwarce Google hasło tribulus-i-siwieniePierwszy wynik od góry to będzie to. to tyle jeśli chodzi o suplementy - działający jest na pewno Tribulon z firmy Trec. Natomiast jeśli chcesz bez kupowania jakichkolwiek supli spowolnić pojawianie się siwych włosów, to przede wszystkim ogranicz stres.

przez ~leni06,
    2014-03-16 19:13:01

Podobno siwienie można cofnąć ;) Tak przynajmniej uważa dr Ewa Bednarczyk-Witoszek (chyba kiedyś coś takiego czytałem na forum dr Kwaśniewskiego). Siwienie jest ponadto wiązane z niedoborem miedzi (a łysienie chyba z cynkiem) :)

przez ~flylo,
    2014-03-17 07:48:11

Wpisz w wyszukiwarce Google hasło tribulus-i-siwieniePierwszy wynik od góry to będzie to. to tyle jeśli chodzi o suplementy - działający jest na pewno Tribulon z firmy Trec. Natomiast jeśli chcesz bez kupowania jakichkolwiek supli spowolnić pojawianie się siwych włosów, to przede wszystkim ogranicz stres.Pierwszy wynik to potreningu.pl/artykuly/24/tribulus-i-siwienie  Nie wiele tam rzetelnych informacji, same gdybania. Sam producent pisze: TRIBULON to skoncentrowany 60% ek...więcej

przez ~leni06,
    2014-03-17 18:10:53

Jakieś konkrety?http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2731.msg46015#msg46015http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4843.msg149642#msg149642Konkrety w tym sensie, że masz tu autorów tego o czym wspominałem.

przez ~kowal2310,
    2014-04-01 15:05:52

Ja stosuję dx2 od około dwóch- trzech tygodni i mogę śmiało powiedzieć, że siwe włosy nie mają już takiego \"połysku\" i trudniej jest je dostrzec. Zobaczymy co będzie dalej. 

przez ~MaciekW,
    2014-04-11 16:26:16

Też stosuję DX 2 od dwóch tygodni i na razie efekt mnie zaskoczył pozytywnie.Włosy przyciemniały, ciężko je dostrzec. Choć zależy to od typu oświetlenia.Sam pomysł zrobienia odsiwiacza w szamponie jest super! Obserwujemy dalej. Ja stosuję dx2 od około dwóch- trzech tygodni i mogę śmiało powiedzieć, że siwe włosy nie mają już takiego \"połysku\" i trudniej jest je dostrzec. Zobaczymy co będzie dalej. 

przez ~flylo,
    2014-04-11 20:42:41

Też stosuję DX 2 od dwóch tygodni i na razie efekt mnie zaskoczył pozytywnie.Włosy przyciemniały, ciężko je dostrzec. Choć zależy to od typu oświetlenia.Sam pomysł zrobienia odsiwiacza w szamponie jest super! Obserwujemy dalej.  To mówiłem ja, MaciekW od DX 2 :)

przez ~kowal2310,
    2014-05-07 15:54:17

Mała aktualizacja:Po prawie +/- dwóch miesiącach stosowania (mycie szamponem co dwa dni) widać niesamowite efekty! Zdecydowanie miej siwych włosów, gorąco polecam!

przez ~romantyk,
    2014-05-07 18:04:55

a dx-2 używał ktoś przeciwko wypadaniu włosów ?

• Produkty z kategorii: szampony i pielęgnacja znajdziesz w sekcji MH Zakupy: męskie szampony do włosów
  • ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij