[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Zakłady Bukmacherskie :)
    przez ~figo87,
    2009-09-03 20:44:31

czy ktoś z was się w to bawi? jakie jest wasze zdanie na ten temat? ja od niedawna zacząłem na www.bet-at-home.com i muszę przyznać że wciągające.. tylko trzeba sie pilnowac żeby z kasą się zbytnio nie rozpędzić. ale póki co to żadnych kokosów nie udałlo mi się na tym zbić

przez ~czytacz,
    2009-09-03 20:57:47

Sporadycznie stawiam na kosza (NBA, PLK, liga hiszpanska, rozgrywki miedzynarodowe), bardzo rzadko tenis ziemny (glownie kobiety i duze turnieje) oraz pilka nozna. Bawie sie od mniej wiecej 1,5 roku czasu w serwisie globalnego partnera EuroBasketu 2009 i zdaje sie, ze jestem na zero Trzeba by sledzic wiadomosci sportowe na biezaco, zeby w to grac z wiekszym niz 50% powodzeniem.Ale kiedy obstawiam, troche inaczej oglada sie mecze

przez ~figo87,
    2009-09-03 21:12:42

zgadza się...jak się obstawi meczyk to CAŁKIEM inaczej sie to przeżywa i ogląda... no i chyba to właśnie wciąga... ja jak narazie tez jestem na zero...może nawet parę złotych do przodu... ale gram za śmieszne stawki..bo 3-4 zł....no i tez smieszne wygrywam bo po 20zł z groszami...

przez ~czytacz,
    2009-09-03 21:15:26

Nigdy nie postawilem wiecej niz 30-40 zl. Zwykle 5-20, w zaleznosci od tego, jak bardzo yafm w zwyciestwo moich faworytow Moznaby tutaj dzielic sie typami, tzn. wrzucac mecze, ktore wydaja nam sie pewniakami...

przez ~figo87,
    2009-09-03 21:18:46

dobry pomysł z tym dzieleniem się meczami:) może są wśród nas jacyś eksperci od bukmacherki...i tym samym cała nasza społeczność ( czyli czytelników Men's Healtha sie wzbogaci:) heheh

przez ~luki,
    2009-09-03 22:03:09

Siedzialem w tym ze 2 lata temu przez ponad rok. Rezultaty niezle. Co wam moge powiedziec to to, ze uzywajac samego rachunku prawdopodobienstwa stawiajac 5-20 meczy szanse zmniejszaja sie tragicznie. Mam ziomkow, ktorzy sa w tym dobrzy. Maja info do paru lig, np. holenderskiej. Moge wklejac ich analizy jesli chcecie - a sa niezle.Ja sam obecnie gram tylko w pokera NL hold'em.Luki

przez ~cris,
    2009-09-05 12:54:59

Luki, ja osobiście z chęcią bym zobaczył te analizy Ja bawię się w to jakies 1,5 roku. Prowadzę statystyki sobie i jestem na plusie, ale kokosów z tego nie ma

przez ~czytacz,
    2009-09-05 13:12:26

Gang matematykow atakuje! - ciekawa historia kolesi, ktorzy niemal doprowadzili do bankructwa jednego z bukmacherow

przez ~ezequeel,
    2009-10-06 23:27:32

Luki tylko smaka narobił tymi analizami

przez ~maniek77,
    2009-10-15 22:14:31

na czym polegal ten rachunek prawdopodobienstwa? moze podasz jakis wzor czy cos?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA