REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Tolerancja muzyczna
    przez ~mystery,
    2009-01-07 14:29:19

Ja powiem tak, słucham czarnego rapu - ale podobają mi się również rockowe, punkowe, disco-polowe, popowe kawałki itp. itd. Jestem tolerancyjny, jeśli puszczam muzę na imprezie staram się zadowolić każdego, nie przeszkadza mi jeśli poleci techno bo mogę się dobrze bawić do większości kawałków ^^

przez ~jacekg,
    2009-01-07 15:54:32

Preferuje muzykę żywą (gitarka,bassy,bębny).Na weselu ,czy dyskotece nie wybrzydzam bawię się przy tym co gra ,ale jeżeli chodzi o słuchanie w domu u znajomych to nie ździerże techna jak i różnych eskowych hitów .Pozdrawiam !

przez ~luki,
    2009-01-07 16:07:54

Lubie kazdy rodzaj muzyki. Nie myslcie, ze nie mam zadnego gustu muzycznego, ale z kazdego typu da sie cos wydobyc. Nie lubie tylko sluchac non-stop tych samych piosenek, bardzo mi sie wtedy "przejadaja" i ich po prostu "nie trawie". ;D:DLukiP.S. Tylko 2paca moge sluchac non-stop.

przez ~saber,
    2009-01-07 16:47:08

Podchodzę do muzyki w ten sam sposób, co Luki, no może nie licząc tego 2paca Nigdy nie koncentrowałem i nie koncentruje się na konkretnym gatunku ani wykonawcy. Strasznie lubię żywe kawałki z dobrym beatem i kobiecym wokalem. Ostatnio straszną mam fazę na piosenkę Fragma - Memory. Do golenia i pod prysznicem musowo śpiewany najnowszy hicior Feel z teksami, które przerażają mnie swoją głębię: "często zmieniam twarze, waląc głową w stół" Łatwiej więc chyba napisać czego nie lubię. Techno takiego przegię...więcej

przez ~marak,
    2009-01-07 18:09:21

Zdecydowanie wolę rock Antyradio, Eska Rock dają radę. Ale jak idę na imprezę do klubu/lokalu to zwykle nie pogardzę house'm, r&b. Ogólnie, jeśli już coś słuchać, to dobrego/uznanego wykonawcy w danym gatunku :]

przez ~shaq44,
    2009-01-08 02:31:13

Może macie konta na last.fm? Zaoszczędziłoby to słów...Mój gust muzyczny:

przez ~tomek17,
    2009-01-08 18:19:00

Jeśli chodiz o mnie słucham no żeby nie napisac wszystkiego to napsize prawie wszystkiego każdy rodzaj muzyki, choć najczęściej jest to muzyka zywa (gitarka, bas, perkusja, klawisze) ale wiadomo na imprezie się nie wybrzydza i bawi się przy tym co leci... powiedzmy sobie prawde kto świetnie bawi sie na weselach gdzie graja kawałki dosco polo ? Mysle, że każdy z nas

przez ~beloved,
    2009-01-08 19:36:41

Jeśli chodzi o mój gust to jak paru kolegów wyżej preferuję brzmienia gitarowe. Ale prawdą jest, że z przyjaciółmi dobrze bawi się przy wszystkim. A tak z innej beczki to czy nie uważacie, że polski przemysł muzyczny promuje kicz? Patrząc chociażby na najnowsze nominacje do Telekamer..

przez ~saber,
    2009-01-08 19:48:14

\'Beloved\' napisał(-a):Jeśli chodzi o mój gust to jak paru kolegów wyżej preferuję brzmienia gitarowe. Ale prawdą jest, że z przyjaciółmi dobrze bawi się przy wszystkim. A tak z innej beczki to czy nie uważacie, że polski przemysł muzyczny promuje kicz? Patrząc chociażby na najnowsze nominacje do Telekamer..Bardzo mało słucham polskiej muzyki. Oczywiście znajdą się kawałki, które są na prawdę dobre. Może i można nazwać to kiczem, ale w moim przypadku to chyba wynika z innego gustu muzycznego. W Stanach więcej j...więcej

przez ~jacekg,
    2009-01-08 23:13:39

A tak z innej beczki to czy nie uważacie, że polski przemysł muzyczny promuje kicz?Z naszego kiczu z muzyki "telewizyjnej" zniosę ,tylko Anie Dąbrowską.Nie potrafię oglądać telewizji i ciągle co jakaś "impreza w telewizji" to Lady Pank ,Bajm , Doda ,Perfekt ,Maryla Rodowicz .Nie mam nic do tych kapel ,ale po prostu jak to śpiewał perfekt "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" ,dać szanse innym młodym artystom ,a tu co roku to samo .Pozdrawiam !

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA