REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Strata, a "męstwo"
    przez ~SoltyS,
    2009-02-04 21:23:21

Husky to piękne psy. Marzy mi się taki i niedługo może sobie takiego sprawie. To chyba jedyna rasa psów która mi się tak bardzo podoba,a no i jeszcze labladory A co do tematu to długo miałeś tego psa Pafii?W jaki sposób go straciłeś?

przez ~beloved,
    2009-02-04 23:57:36

Luki, nie uważasz że łatwo psa stracić wypuszczając go na takie eskapady? Niektóre psy lubią "uciekać" w nieznane. Zresztą.. pewnie zależy gdzie mieszkasz. Ja bym nie mógł sobie pozwolić na coś takiego.Przed rokiem straciłem psa, którego miałem przy nodze ponad 17 lat. Praktycznie od dziecka. Terrier walijski, do ostatnich dni trzymał się niczym szczeniak, niestety miał nowotwór wątroby. Weterynarze stwierdzili, że gdyby nie to pożyłby jeszcze z 2 lata przy takim zdrowym sercu jakie miał. Na nieszczęśc...więcej

przez ~pafii,
    2009-02-05 09:28:13

\'SoltyS\' napisał(-a):Husky to piękne psy. Marzy mi się taki i niedługo może sobie takiego sprawie. To chyba jedyna rasa psów która mi się tak bardzo podoba,a no i jeszcze labladory A co do tematu to długo miałeś tego psa Pafii?W jaki sposób go straciłeś?Pies jak zwykle wyszedł poganiać. Dorwał swojego małego przyjaciela od zabaw i pobiegł nad rzekę. Serce się kroi, bo nie było mnie przy tym, jak dwa psy wpadają pod lód. Wyciągnąłem go wczoraj. Czułem się strasznie. Ważył ze 40kg i miał 1,5 roku (tj. 20 lat u ...więcej

przez ~pafii,
    2009-02-05 10:07:11

\'Beloved\' napisał(-a):Luki, nie uważasz że łatwo psa stracić wypuszczając go na takie eskapady? Niektóre psy lubią "uciekać" w nieznane. Zresztą.. pewnie zależy gdzie mieszkasz. Ja bym nie mógł sobie pozwolić na coś takiego.Przed rokiem straciłem psa, którego miałem przy nodze ponad 17 lat. Praktycznie od dziecka. Terrier walijski, do ostatnich dni trzymał się niczym szczeniak, niestety miał nowotwór wątroby. Weterynarze stwierdzili, że gdyby nie to pożyłby jeszcze z 2 lata przy takim zdrowym sercu j...więcej

przez ~pafii,
    2009-02-05 12:48:45

\'Pafii\' napisał(-a):Luki, wiesz przecież, że przemyślane decyzje o typie rasy to sukces. Są psy, które wymagają nie tyle spacerów, co biegu, wręcz pędu. Mając husky wiemy, że pies musi ganiać, dalmatyńczyk powinien robić 20 km dziennie. Warunki decydują o wyborze rasy psa. Masz wybieg ok - psy gończe i pokrewne, nie masz - decydujesz się na spokojnego poduszkowca. Nie wiem co zrobić teraz. Chciałem wziąć psa ze schroniska, to w pierwszym odruchu, ale tak naprawdę nie wiem nic. On był młodziutki, ale bardzo mąd...więcej

przez ~m4rc1n,
    2009-02-05 13:58:09

Ja miałem psa 11 lat ... był jak "brat mniejszy " slowami Św. Franciszka z Asyżumam dom na wsi i tam uciekł juz 2 lata jak go nie ma ale mam jego foto na scianie obok, byl to prezent na urodziny gdy mialem nascie latek.Wabił sie Minio, smiesznie bo taki byl ale tez madry niespotykanie i nie chce sie przechwalac ale tak bylo bo np. w miescie byl miejski a na wsi wiejski pilnowal obejscia itd , piszac to jest mi ciezko wiec skoncze.zycze wszystkim dobrego dnia M.

przez ~dustydoc,
    2009-02-05 16:23:33

Wiem jak to jest, ale w moim przypadku skończyło się szczęśliwie.Dzisiaj rano po dwóch tygodniach rozpaczliwych poszukiwań odnalazł się w schronisku w Łodzi mój przyjaciel - Snoopy (trzy letni alaskan malamut) Jest straszliwie zabiedzony, więc jeszcze dużo czasu będzie potrzebował żeby dojść do siebie.I już nie mogę się doczekać wspólnego powrotu na ścieżki biegowe

przez ~rogal12321,
    2009-02-05 16:42:08

ja mam mieszanke kundla z jamnikiemtaki fajny maly poduszkowy piesek , zawsze go lubie i gdy go niema to brak mi go =\,wabi sie dino, taki przytulaka :>bardzo go lubie i jakos smutno mi bez niego ;pjemu zreszta tez

przez ~rogal12321,
    2009-02-05 16:42:42

;]

przez ~bartek2,
    2009-08-23 00:50:52

Ja miałem doga niemieckiego i jak do tej pory myslę że był to najwspanialszy pies jakiego mógłbym mieć.Miał wadę wrodzoną a mianowicie dziurę w przeponie wielkości płyty CDAkurat w swoim życiu miałem już wiele psów ponieważ mam taka sytuację ale decyzja o jego uśpieniu była jedną z najtrudniejszych w naszej rodzinie. Od małego go wychowywałem po swojemu by wyrósł na mądrego psa. Nie zawiodłem się, był w wielu sytuacjach bardziej inteligentny niż wielu ludzi którzy mnie otaczają...Wspaniałe jest uczucie miec obo...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA