REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Samoobrona przez kobiete
    przez ~darkmack,
    2012-12-11 10:28:49

SiemkaNie wiedziałem gdzie dać ten temat, więc dlatego znalazł się tuttaj Odrazu opisze o co mi tutaj biega,chce by moja kobieta zawsze czuła się bezpieczenie, dlatego jej już dawno kupiłem gaz pieprzowy z tym ze nie przewidziałem że jak ona będzie jeździć tramwajem to w tramwaju zbytnio tego gazu nie może użyć :/ bo wszyscy mogą być poszkodowaniW tramwaju moja dziewczyna spotkała faceta który nie chciał się od niej odczepić, nie to że ją macał dotykał [ona mówi że nic takiego nie robił] ale pewnie przy tym zatł...więcej

przez ~LilPeneros,
    2012-12-11 10:47:45

Po pierwsze większość nowoczesnych gazów pieprzowych obecnie produkowanych jest na bazie żelu (w postaci żelu), a więc można ich używać w zamkniętych pomieszczeniach bez ryzyka, że osoby postronne zostaną porażone.Po drugie niech twoja kobieta zawsze siada z przodu autobusu.Co do tego, że ona żadnych chwytów nie zna i nie chce chodzić na takie kursy - możesz ją zachęcić tym, że Ty pierwszy zapiszesz się na taki kurs, np. na Krav Magę do dobrej sekcji, w której będziesz miał conajmniej 1,5 h treningu x 3 dni w ty...więcej

przez ~preludius,
    2012-12-11 19:04:00

Polecam jeszcze taekwondoo! )

przez ~LilPeneros,
    2012-12-11 19:13:46

Racja, taekwon-do ITF w dobrej sekcji, np. takiej jak ta prowadzona przez Grzegorza Puzonia wcale nie jest gorszym wyborem niż tajski boks czy kick-boxing.

przez ~romanowicz,
    2012-12-11 21:59:41

TKD w autobusie ... powodzenia.

przez ~marcinle,
    2012-12-11 22:39:04

Poczytaj o stylach combat.http://www.rzekazdrowia.pl/combat-systemy-walki.php

przez ~preludius,
    2012-12-12 21:17:03

Racja TkD w autobusie to jest słaby pomysł... ale weź pod uwagę że w tych lepszych szkołach taekwondoo potrenujesz sobie pierwsze pół roku - rok zdobędziesz pas lub jakiekolwiek umiejętności dla przykładu w sekcji do której mam zamiar się zapisać od nowego roku i jak dostaniesz się do grupy zaawansowanej to Masz treningi 6x w tygodniu w tym raz z combatów oraz K1 co łącznie Ci daje 7jednostek treningowych w ciagu 6 dni... ja jak swego czasu trenowałem KM to chodziłem na 2/3 treningów w tygodniu po 1,5 h wycisk j...więcej

przez ~luniacz,
    2012-12-13 21:00:27

Może zamiast gazu to paralizator?

przez ~kermit44,
    2012-12-19 12:37:47

używaj poprawnie interpunkcji, bo oczy bolą.Mam wrażenie, że nie chodziło Ci o jakieś systemy walki/samoobrony. Jest to bardzo czasochłonne i nie każdemu musi odpowiadać, zwłaszcza kobiecie. Łatwo powiedzieć: naucz się kopać z półobrotu to będziesz bezpieczna. Myślę, że powinieneś pomyśleć o środkach typu gaz pieprzowy w żelu, ewentualnie paralizator, chociaż jest dużo mniej praktyczny i trudniejszy w posłużeniu się. W razie zagrożenia Twoja dziewczyna powinna zwrócić się do innych pasażerów, ewentualnie jakie...więcej

przez ~darkmack,
    2012-12-26 19:18:08

Przepraszam za interpunkcje, nigdy w tym nie byłem zbyt dobry.Gaz pieprzowy w żelu to chyba najlepsza opcja tak mi się zdaje, choć faktem jest to że gdy jest bierna no to niestety zachęca takich kolesi.Cóż próbuje z nią o tym porozmawiać i mam nadzieje że ją jakoś przekonam.Dziękuje kazdemu za wypowiedzenie sie w tym temaciePozdrawiam

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA